Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Heidi napisał:

@RADEK opisał, że jest Kuchtą a nie Księciem.Ja szukam Księcia, więc sprawa jest bezpieczna :d. Lubię patrzeć szerokopasmowo i perspektywicznie. To ważna cecha w zarządzaniu firmą . Moi synowie zarzucają mi, że nie trzymam się jednego. Ja im na to, że jak trzymałabym jednego kota za ogon, to dawno byśmy zdechli -.-. Dla młodych to jest nieoczywiste. Mnie życie już nauczyło, że słowo stabilizacja w moim kraju powinno się wyciąć ze słownika  . 

Szukam stabilizacji w DE i wykonując najprostsze domowe czynności , tu jestem w stanie ją osiągnąć. Co najlepsze coraz więcej światło pojawia się w moim życiu. I to już napawa mnie radością , chęcią życia i cieszenia się drobiazgami, bo to one sprawiają, że nasze życie warte jest istnienia:cześć2:

 

Wiesz dla mnie stabilizacja to podstawa nie mogłabym funkconowac bez tego ze wiem ze cos jest na 100% ja albo kocham na 100% albo nienawidzę na 200% ale skorpionki tak mają.Białe musi byc białe a czarne - czarne nie ma ze podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

Wiesz dla mnie stabilizacja to podstawa nie mogłabym funkconowac bez tego ze wiem ze cos jest na 100% ja albo kocham na 100% albo nienawidzę na 200% ale skorpionki tak mają.Białe musi byc białe a czarne - czarne nie ma ze podobne

mam męża skoripona, wiem coś na temat współżycia z tymi stworzeniami :d. On za to ma szczęście, że trafił na bliźniaka :d. Tak myślę , może Ty jesteś daltonistką  :trele: i nie chcesz się do tego przyznać ?

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

mam męża skoripona, wiem coś na temat współżycia z tymi stworzeniami :d. On za to ma szczęście, że trafił na bliźniaka :d. Tak myślę , może Ty jesteś daltonistką  :trele: i nie chcesz się do tego przyznać ?

z cały szacunkiem dla Twojego męża napewno przez lata go juz wychowałaś :)i na pewno nie ma nic u niego na 50%.Daltonistą nie jestem  widze dobrze wszystkie kolory życia i oczy mam szeroko otwarte:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

z cały szacunkiem dla Twojego męża napewno przez lata go juz wychowałaś :)

Tak.... wychowałaś, akurat. Skorpiony są nie do okiełznania w tym temacie. Natomiast jak pokochają , to na całe życie . Sztuka KOMPROMISU to sposób na skorpiona. U nas jest tak, że mąż jest głową , a ja szyją . Udajemy oboje , że tego nie zauważamy :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ponury dzień, dla poprawy humoru wymyśliłam sobie nowa fryzurę . Różne dziwolągi w DE widziałam na ulicy, więc nikogo nie zaszokuję . Tylko skąd ja takie farbki wytrzasnę, żeby oko podrychtować ?

fryzura.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Tak.... wychowałaś, akurat. Skorpiony są nie do okiełznania w tym temacie. Natomiast jak pokochają , to na całe życie . Sztuka KOMPROMISU to sposób na skorpiona. U nas jest tak, że mąż jest głową , a ja szyją . Udajemy oboje , że tego nie zauważamy :d

Bo skorpiona trzeba kochać,każdą sprzeczne najdrobniejszą zapamięta na lata ale jeśli skorpionek pokocha to nigdy nie zdradzi i jest najlepszym przyjacielem. Musze leciec bo dziadek zagaduje cos :cool: chyba glodny. dobrze ze w telefonie mam szybki internet to nie musze odpalac laptopa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Bo skorpiona trzeba kochać,każdą sprzeczne najdrobniejszą zapamięta na lata ale jeśli skorpionek pokocha to nigdy nie zdradzi i jest najlepszym przyjacielem. Musze leciec bo dziadek zagaduje cos :cool: chyba glodny. dobrze ze w telefonie mam szybki internet to nie musze odpalac laptopa

i tak jest :love:. Sprawdziłam na własnej skórze.:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam Was na 3 godziny. Biegniemy przesuwając się po pół stopy do przodu na obiad do restauracji. Na szczęście rolator zabieram ze sobą jako mój sprzęt, a PoP w połowie drogi poddaje się, wsiada na niego celem odpoczynku. Ja udaję, że to Mercedes i podgonimy odrobinę do przodu. Paaaa.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pożyczy piórko :)  latam dzisiaj . Jutro urodziny podopiecznego dwoimy się i troimy , ja doglądam. Za chwile przyjdzie lekarz orzecznik  i  okaże się, że podopieczny do pracy musi pójść he, he, he .  I tak dzień zleci na udawaniu, że się pracuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, aga1 napisał:

Kto mi pożyczy piórko :)  latam dzisiaj . Jutro urodziny podopiecznego dwoimy się i troimy , ja doglądam. Za chwile przyjdzie lekarz orzecznik  i  okaże się, że podopieczny do pracy musi pójść he, he, he .  I tak dzień zleci na udawaniu, że się pracuje :) 

Dałabym ci moje piórko, ale sama je potrzebuję :haha:Powinnam na jutro też dwoić się i troić, ale wrzucilam na luz...może dlatego, że nie kończę 96 lat? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nową modę wprowadzacie ? Piórko w zadek i heja. :szydera:

Ja dzisiaj wyjątkowo już po obiadku czekamy na lekarkę.

 

co tobie? objadłaś się naleśnikami z ruskim farszem? :d Za dużo cebuli ? :d. Wystarczy otworzyć okna, albo podłączyć się pod gazownię , po co od razu lekarz ? :d

https://www.pinterest.co.uk/pin/391953973805518577/

naleśniki.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta widzlekarka.jpg.99cac00c02d802e04de64d2e9aca59cc.jpgiałam już lekarkę. Szła w Waszą stronę, tylko jakaś taka najarana, że ho,ho....Ostry nos, biały fartuszek, modna fryzura, bransoletki na nogach... Zamawim ją do nas do Gotha. W sam raz w garnek się zmieści :d. Oby tylko żylasta nie była xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dałabym ci moje piórko, ale sama je potrzebuję :haha:Powinnam na jutro też dwoić się i troić, ale wrzucilam na luz...może dlatego, że nie kończę 96 lat? ;)

Mój sernik już w piekarniku . Wstawiłabym fotkę, @Mirelka1965  napisała , że nawet jak nie chcesz,  to sernik i tak będzie smaczny i piękny . To nie wstawię :) Oddam piórko, już po lataniu . Lekarz opuścił gościnne progi i w te pędy podopieczny zakomunikował mi, że ma dla mnie niespodziankę, którą ogłosi jutro. He, he, już się boję :):).

 

Teraz będę drukowała kartkę urodzinową, co ja mam napisać ? przecież nie napiszę 100 lat, bo to nie wypada . A 200 lat ?  może być uznane, że nie jestem szczera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aga1 napisał:

Lekarz opuścił gościnne progi i w te pędy podopieczny zakomunikował mi, że ma dla mnie niespodziankę, którą ogłosi jutro. He, he, już się boję :):).

Nie ma się czego bać ! Lekarz stwierdził, że PoP jeszcze dużo może, zatem pewnie oświadczyć się chce :) . Reaguj szybko, bierz co daje, a w zamian zagrasz mu na gitarze. Merlin Monroe już zamówiona ?

żaba granie.gif

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...