Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadek miałbyc samodzielny,...jest , ale ma demencje ze ho hoi i jeszcze raz ho. Miałam gotować tylko dla babci bo jest moją PDP a co zrobię z dziadkiem przecież tez mu gotuje a on ma apetyt.Dobrze ze nie grymasi,bo babcia ciągle tylko nein,nein.Córka była tylko raz coś tam powiedziała i tyle ją widziałam.A mize to i lepiej nikt mi sie nie wtrąca.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje nogi sa jak z olowiu:kawa2:...ciagna sie za mna i ciagna....czuje juz aromat kawy a one ciagna mnie w strone wyrka....glowa wykreca sie w strone podusi..oczka walcza z grawitacja...O.o

Dzien dobry skowroneczki..dzisiaj na bogato..mamy w menu :kawa:MOVENPICK pianke mleczna salatake owocowa dip cytrynowo miodowy zamiast cukru...

KTO?????:dyskusja::papieros:

serduszek na kawie nie bede rysowac:smutek:....mam dwie lewe rece i moglyb obrazki odstraszajace wyjsc..ale kawe parze chetnie i ze szczerego serduszka... wiec chodzicie do mnie...ugoszcze!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, 1bozka napisał:

Dziadek miałbyc samodzielny,...jest , ale ma demencje ze ho hoi i jeszcze raz ho. Miałam gotować tylko dla babci bo jest moją PDP a co zrobię z dziadkiem przecież tez mu gotuje a on ma apetyt.Dobrze ze nie grymasi,bo babcia ciągle tylko nein,nein.Córka była tylko raz coś tam powiedziała i tyle ją widziałam.A mize to i lepiej nikt mi sie nie wtrąca.

Dzień dobry - witaj na prawdomównej niemieckiej ziemi . Agencje tak przedstawiają ofertę, żeby ja sprzedać opiekunce. Jesli napiszą prawdę, to kto pojedzie ? Stare stażem opiekunki czytają miedzy wierszami Ty zapłaciłaś frycowe . Na pocieszenie napiszę ci, że większość z nas  to płaci. Samo gotowanie dodatkowo dla jeszcze jednej osoby to pestka , ale  inne czynności jakie trzeba wykonać , zabierają dodatkowo czas. Masz pauzę ? Ustal to, bo później jak się przyzwyczają, że siedzisz w domu będzie ciężko to wywalczyć.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samego rana muszę jechać do praxis. Nareszcie udało się przekonać uparciucha na usprawnienie w łazience. Będzie montowane krzesełko do kąpieli . Córka od miesięcy  przekonywała o wygodzie takiego urządzenia, słyszała tylko nie , nie , nie. Ile pomysłów trzeba mieć,  żeby przekonać o słuszności i racji i to w każdym temacie. Dobrze, że sprawy wszelkiego rodzaju załatwia, a ja się nie narażam :):):)  .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wstałam, :kawa: znalazłam, nalałam, siorbię, czyli jest tak jak powinno :oklaski: Witajcie kochani :cmok:Zanim zacznę :dyskusja: życzę wszystkim image.png.36446dc490243efd82b258eb70271d1c.png To chyba mój ostatni weekend w domku, zatem muszę się nim nacieszyć na zapas :haha: 

Chyba za bardzo do przodu jesteś. :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Witam serdecznie..życzę miłego i spokojnego dnia:love:

Tak sobie :kawa2: i czytam ciekawostki...ot takie....

https://kobieta.onet.pl/dziecko/ciaza-i-porod/porod/56-letnia-wloszka-urodzila-zdrowe-dziecko/erxbqvx

Jakieś propozycje? :haha: A może marzenia? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...