Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Heidi napisał:

Patrz jaki cwany. No !!!  Ale sobie wykombinował !!! Z tylu piersi może czerpać korzyści, no, no , no ,,,.. Chyba uda mu się schudnąć ( pytanie tylko w jakim miejscu ? :trele:

W uszach. No i okularów się dorobi jak zacznie szukać moich cycków. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A co? Odziedziczyłaś tę część ciała po tatusiu? :haha:

Nie, ale ktoś złośliwy sprawił że jak się tyje to rośnie brzuch i .... tam gdzie plecy swą szlachetną nazwę tracą. A jak się chudnie to najpierw .... poniżej szyi. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dziewczęta, że mój podopieczny przeżywa urodziny jak małe dziecko. Sprawdza w kalendarzu i ciągle mówi, że prezentów nie chce . Starość jest okropna . Nie chcę zostać sama na starość, gdybym miała wpływ chciałabym odejść pierwsza. To dopiero praca w opiece otworzyła mi oczy i nabrałam wielkiego szacunku do życia tak ogólnie mówiąc. Młoda latałam  z podkasaną bluzką w krótkich spodenkach a na uwagi dorosłych, że nerki przeziębię prychałam jak kotka . Napatrzyłam się w opiece na różne przypadki  i uważam, że ci z demencja mają lepiej . Przepraszam, za użycie tego wyrazu "lepiej " ale tak jest . Mój podopieczny w pełni świadomy, 73 lata wspólnie z żoną spędził, zły i dobry czas. A teraz został sam . Widzę jak tęskni i jak często wspomina . Dobrze, że ma córki, które go kochają.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W uszach. No i okularów się dorobi jak zacznie szukać moich cycków. :szydera:

ha.ha , ha . ale się uśmiałm, aż dziadek głowę przechylił z ciekawością.  @Maria Jolanta to ty groszki masz zamiast cycków ? Składaj cv do reklamy w TV. Moja ulubiona to ta, gdzie tekst jest: pakuj sie do miski xd. Ty jestes Miska i cudne  groszki masz .Może do Hollywood trafisz , bo tam takie sztachety nazywają celebrytkami xd. Nie jedna Pani zazrości tobie takiego wypasu ,a już sczególnie w lecie . Szelki możesz nosić :trele:, schylać się możesz bez ryzyka:trele:, przez płoty skakać :trele:.Jak Tobie żle jest, to motkiem wełny wypchaj co trzeba. @Łukasz bieliznę @jolantapl. już wybierał , to i dla Ciebie coś w kuferku swojej  babci znajdzie:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, aga1 napisał:

Wiecie dziewczęta, że mój podopieczny przeżywa urodziny jak małe dziecko. Sprawdza w kalendarzu i ciągle mówi, że prezentów nie chce .

nie chce prezentów ? To zagrywka na wypadek braku prezentów. Zapewne  uważa, że lepiej być mile zaskoczonym jak rozczarowanym. Mam podobnie jak on, ale mój przypadek to dziedziczenie po mojej Mamusi.  Prezenty każdy lubi dostawać, jakiekolwiek. Mój PoP dostał ode mnie na święta niewiele: kości do gry. Codziennie razem gramy, chuchamy je na szczęście, udajemy, że plujemy też na szczęscie, wstajemy od stołu w okrzyku euforii wygranej. Takie nic, a jak Go pobudziło, i  miło widzieć radość na twarzy jak u dziecka.    Koszt 1 euro

kości.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

nie chce prezentów ? To zagrywka na wypadek braku prezentów. Zapewne  uważa, że lepiej być mile zaskoczonym jak rozczarowanym. Mam podobnie jak on, ale mój przypadek to dziedziczenie po mojej Mamusi.  Prezenty każdy lubi dostawać, jakiekolwiek. Mój PoP dostał ode mnie na święta niewiele: kości do gry. Codziennie razem gramy, chuchamy je na szczęście, udajemy, że plujemy też na szczęscie, wstajemy od stołu w okrzyku euforii wygranej. Takie nic, a jak Go pobudziło, i  miło widzieć radość na twarzy jak u dziecka. 

kości.jpg

Tu nie ma takiej możliwości . Córki bardzo dbają o ojca . On po prostu wie że dostanie prezenty, ale kryguje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często popełniamy podstawowy błąd w wyszukiwaniu odpowiedniego prezentu. Tak ja robiłam z moimi dziećmi. Dawałam im  drogie  markowe zabawki, których inne dzieci nie miały. Po latach moi synowie( teraz stare konie) wspominają te zabawki , które pozwalały na wspólną zabawę w grupie.

Wspólna zabawa i  przebywanie , i dzielenie się radością jest bezcenne 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Często popełniamy podstawowy błąd w wyszukiwaniu odpowiedniego prezentu. Tak ja robiłam z moimi dziećmi. Dawałam im  drogie  markowe zabawki, których inne dzieci nie miały. Po latach moi synowie( teraz stare konie) wspominają te zabawki , które pozwalały na wspólną zabawę w grupie.

Wspólna zabawa i  przebywanie , i dzielenie się radością jest bezcenne 

To jak kiedyś dzieciom kupiłam takiego bączka do kręcenia za jakieś małe pieniądze. Radochy było więcej niż z drogich prezentów.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

To jak kiedyś dzieciom kupiłam takiego bączka do kręcenia za jakieś małe pieniądze. Radochy było więcej niż z drogich prezentów.

albo skaczącego kurczaka, ktory potem był wsadzany każdemu za koszulę :oklaski:I skakał jak szalony. Piski po całej ulicy się niosły 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo..... na ulicy kredą malowana trasa z przeszkodami i pstrykanie w kapsle z uprzednio wypitej oranżady. Na ustach kółka od barwników. Och ... to były zabawy. Dzieciaków rozkryczanych całe ulice. Teraz  żadnego gzuba nie uświadczysz na okolicę. Siedzą przy kompach ( jak my teraz -.- )  i kręgosłupy w pałąk wygięte utrwalają. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Heidi napisał:

no.... i to jest moment, w którym piszę sama ze sobą . Zatem powiem sobie: dobranoc kochana, słodkich snów życzę i żeby oliwka w gaciach nie uwierała za bardzo . Całuski, trzymaj się kochana , do jutra , pa.pa , pa ....

Gdzie masz tą oliwkę ? :szydera: Barchany nosisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...