Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@RADEK wybacz, żeby jeszcze nie móc wstawiać zdjęcia kawy..?..Od tego jest grafika, by pomóc z niej korzystać, a nikt nie twierdzi, że to przez niego zrobiona kawa. Oj, coś Cię dziś humor opuścił :cześć3:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

czy tylko ja mam wrazenie ze zrobilo jakos sie agresywnie??

zmiana tematu...

udalo mi zlikwidowac zapis o zakazie konkurencji w umowie...agencja ma sie z pyszna:oklaski:

Brawo :oklaski: A mnie poszło zlecenia za prawie dwójkę :przekleństwa:  Bo wyjazd na pojutrze, a ja ząbek nieskończony mam :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

@RADEK wybacz, żeby jeszcze nie móc wstawiać zdjęcia kawy..?..Od tego jest grafika, by pomóc z niej korzystać, a nikt nie twierdzi, że to przez niego zrobiona kawa. Oj, coś Cię dziś humor opuścił :cześć3:

Du bist mein Held :cmok:Nie każdy rozumie, że przy takiej ilości codziennych postów brak czasu na sprawy drugorzędne :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

wa mac!!!!!i co teraz??

mialo byc dzisiaj juz wszystko na zicher..i co z tym zabkiem???

No...wa mać...:smutek: Dzisiaj korzenie zamknięte, a jeszcze plombowanie pojutrze...:donos: Ale widocznie za niska stawka była...teraz więcej dostanę :haha: No wiesz...2018 rok...i 2018 euro netto miesięcznie mam dostać :haha: :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No...wa mać...:smutek: Dzisiaj korzenie zamknięte, a jeszcze plombowanie pojutrze...:donos: Ale widocznie za niska stawka była...teraz więcej dostanę :haha: No wiesz...2018 rok...i 2018 euro netto miesięcznie mam dostać :haha: :hura:

DOKLADNIE!!!!! widocznie t onie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Po primo...nie badziewie, a załączniki tematyczne :czytaj:

Po secundo...jakbym codziennie miała swoje foty wstawiać, to zabrakłoby mi naczyń po tygodniu :kawa2:

Po tertio...szukałam sposobu 5 miesięcy...i od dzisiaj mam, dzięki Córci swojej ulubionej :hura:

A teraz powiem tak...nie każdy ma dar, nie każdy ma chęć i nie każdy ma czas, żeby przerabiać, by oko ludzkie ucieszyć. Jak będę miała coś godnego uwagi, to fotkę zamieszczę, a póki co internet ma takie zasoby, że szybko, tematycznie i z klasą mam to co chcę....over w tym temacie :cool:....

Czekam cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

a ja mysłałam ze ZERO tolerancji..no chyba ze nazywasz to demokracja...

demokracja kojarzy mi sie raczej z ogolem a nie z wyrazaniem swojej opinii w imieniu szerszego grona

Nie zamieszczam emotikonów z waleniem młotem w pusty łeb. Jeśli stanąłem na odcisk towarzystwu wzajemnej adoracji to sorry. I ciach bajera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RADEK napisał:

Nie zamieszczam emotikonów z waleniem młotem w pusty łeb. Jeśli stanąłem na odcisk towarzystwu wzajemnej adoracji to sorry. I ciach bajera.

Jest mi niezmiernie przykro, że tak to odbierasz.  Jeśli my nie rozumiemy, co autor ma na myśli, to prosimy o wyjaśnienie. Nikogo nie obrażamy i nie obrażamy się, młotem w pusty łeb nie walimy, nie popisujemy się. Robimy to co sprawia nam frajdę. Ty masz wstawianiem zdjęć, a ja nie. Ty walisz skrótami myślowymi, a ja nie. Czy jestem przez to gorsza? I czy w jakiś sposób ja cię obrażam? Nie. Pytam. Bo kto pyta nie błądzi. I chętnie otrzymam odpowiedzi na pytania. A zdjęcia będę wklejała jak będę chciała, bo jeszcze się taki nie narodził, kto mnie do tego zmusił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, lucyna.beata napisał:

zobaczcie co znalazlam

macie tak???

obsmiałam sie

14134936_678598172295406_1333004052_n.jpg

Mój PoP  jest podobny i jest też tak samo słodki :d. No popatrz , ktoś mu wcześniej ode mnie zdjątko zrobił. Mówili, że jestem tu pierwszą opiekunką . Och.... , a może ja słyszę tylko to co chcę usłyszeć ? :$

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, RADEK napisał:

Potafiłeś wstawić roladę z kluskami?

Tak, to nie znaczy, że wszyscy chcą i muszą tu wstawiać swoje fotki obiadowe. Wtedy też idzie użyć grafiki, by właściwie oddać przekaz tego, co nadawca chce przekazać odbiorcy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RADEK napisał:

Nie zamieszczam emotikonów z waleniem młotem w pusty łeb. Jeśli stanąłem na odcisk towarzystwu wzajemnej adoracji to sorry. I ciach bajera.

@RADEK

a moze kolega nie potrafi tych...cytuje "glupich emotionek" wstawiac???

odciski dzieki bogu wycielam:oklaski:

o ile wiem nikt nikogo do bycia na forum nie zmusza...a czy to towarzystwo wzajemnej adoracji?? takimi slowami mozna urazic chcacy lub niechcacy czyjes uczucia milosci wlasnej a przeciez skoro o demokracji mowa....to moze wiecej tolerancji a mniej agresji w wypowiedziach?? to dobrze robi...

taki chlodny oklad na czolo w celu wychlodzenia...

tak..wiem ironiczna sceptyczna jestem...ale jak ta zaba ....

nie dokoncze z szacunnku dla pozostalych czytelnikow

kto inteligentny zakuma...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...