Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Łukasz napisał:

Betty, a jesteś w A czy w D ?

teraz jestem w austrii, 130 km od Wiednia, ale jak kiedys zarzekalam sie, ze tylko Austria, to juz sie nie zarzekam, jak fajna propozycja bedzie to moga byc i Niemcy, a jeszcze jakby sie zlecenie dla pary trafilo to juz full wypas :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Betty napisał:

a mnie w wielu miejscach brakuje roweru, zwlaszcza jak na wygwizdowiu mieszkam, tak jak tutaj.... porazka, wszedzie daleko, a jak juz dojde to trzeba wracac, bo przerwa trwa tylko 2 godziny, rowerkiem by szybciutko poszlo i wygodniej niz pieszo..... 

I właśnie dlatego znów wsiadłam po latach na rower. :)

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

teraz jestem w austrii, 130 km od Wiednia, ale jak kiedys zarzekalam sie, ze tylko Austria, to juz sie nie zarzekam, jak fajna propozycja bedzie to moga byc i Niemcy, a jeszcze jakby sie zlecenie dla pary trafilo to juz full wypas :)

Dzielna dziewczynka :cmok: To szukamy dla par...dla Was, dla nas i dla jeszcze jednej pary z osobnymi pokojami :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Betty napisał:

teraz jestem w austrii, 130 km od Wiednia, ale jak kiedys zarzekalam sie, ze tylko Austria, to juz sie nie zarzekam, jak fajna propozycja bedzie to moga byc i Niemcy, a jeszcze jakby sie zlecenie dla pary trafilo to juz full wypas :)

@Betty

jezeli wolno spytac...jak trafiłas do a???

ponoc swietne warunki itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasiadam i czytam czytam czytam...

ja tez nie spotkałam w REWE polskich produktow...w realu owszem ale i wybor  niewielki...nawet w sobote zajrzalam na polki w markecie ale nic mnie nie powalio...ok...polska musztarda...ale nic poza tym...

O.o

rower nadal polecam...moze osiagu nie mam wielkiego bo przerwa zrobila swoje ...zadyszka mnie spowalniała ale i tak trzasnelam 40kiloskow....nie to jednak mnie ucieszylo...sprawdziłam ile kcal spaliłam i.....zrobilam sobie kawusie...mam kawalek kucha wiec jak chetni sa....zapraszam....wyrzuty sumienia w kat...dzisiaj moge sobie pofolgowac....spalilam i sniadanie i terazniejsza przekaske:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

zasiadam i czytam czytam czytam...

ja tez nie spotkałam w REWE polskich produktow...w realu owszem ale i wybor  niewielki...nawet w sobote zajrzalam na polki w markecie ale nic mnie nie powalio...ok...polska musztarda...ale nic poza tym...

O.o

rower nadal polecam...moze osiagu nie mam wielkiego bo przerwa zrobila swoje ...zadyszka mnie spowalniała ale i tak trzasnelam 40kiloskow....nie to jednak mnie ucieszylo...sprawdziłam ile kcal spaliłam i.....zrobilam sobie kawusie...mam kawalek kucha wiec jak chetni sa....zapraszam....wyrzuty sumienia w kat...dzisiaj moge sobie pofolgowac....spalilam i sniadanie i terazniejsza przekaske:d

Zamów sobie. Sprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

moze osiagu nie mam wielkiego bo przerwa zrobila swoje ...zadyszka mnie spowalniała ale i tak trzasnelam 40kiloskow....nie to jednak mnie ucieszylo...sprawdziłam ile kcal spaliłam

Tylko nie wmawiaj nam, że w ciągu dwóch godzin :trele: Przecież dzisiaj środa :czytaj::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko nie wmawiaj nam, że w ciągu dwóch godzin :trele: Przecież dzisiaj środa :czytaj::haha:

@Mirelka1965

laska ja wjechalam kolo 9,30 wrociłam kolo 13ej..bardzo spokojne tempo ...dalo sie ...

teraz sie bycze ..

a pro po...pozdro z naszej wsi..

kryska zapalenie pluc ma...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

A ja sie po prostu boje,,,

Dlugo nie jezdzilam, 

a tu w duzym miescie po prostu sie boje:smutek:

Też się bałam...a jak się wyrżnęłam, to powiedzenie Bogumiła Kobieli sobie przypomniałam...jak sie nie psewrócis, to sie nie naucys :haha: I poszło...ale nadal kierownicę trzymam mocno :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

A ja sie po prostu boje,,,

Dlugo nie jezdzilam, 

a tu w duzym miescie po prostu sie boje:smutek:

@sayonara 52

wezme jakis kolek zamontuje za twoimi plecami w ramie  i pomoge oki?

wezmiemy skladaczek i pomalutku pomalutku...pomalutku..

raz dwa raz dwa raz dwa...nozka lewa nozka prawa ...widzisz jak ladnie???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...