Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Haha, kto je, te je, dowcipne:haha:W przeciwieństwie choćby do mnie, to macie tę przewagę, że zawsze możecie u siebie pójść na halę i kupić świeże  rybki z porannego odłowu, albo wędzone, świeżutkie szproteczki. Kiedy zajadałem się tym w trómiejskich halach. A teraz mi zostają ryby z glazurą

Te czasy na Hali z rybkami ze świeżego połowu dawno i bezpowrotnie minęły....:smutek: Teraz jak ktoś chce świeżynkę, to jeździ na plażę, na kutry...Ale też płacze wtedy i płaci....:( Więc większość Pomorzan je tę samą rybkę co Ślązacy...z glazurą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 stycznia,a one na rowerach,poczekajcie do wiosny,wtedy i ja swój odkurzę. Dziś zmagam się z otwieraniem zamrożonych drzwi i skrobaniem szyb w aucie. Na szczęście bagażnik się otworzył,więc wsadziłam córkę do bagażnika,przeszła do auta i wypchnęła drzwi. :d Dzięki temu zdążyłyśmy do szkoły:hura::hura::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie ryby z glazurą zapytajcie ile % jest glazury. Ryba zawierająca 5% glazury to rarytas, najczęściej bywa jej 20%,ale bywają też ryby mrożone które mają 30% glazury.W rzeczywistości kupując kilogram takiej ryby do usmażenia masz pół kilograma  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alicja09 napisał:

10 stycznia,a one na rowerach,poczekajcie do wiosny,wtedy i ja swój odkurzę. Dziś zmagam się z otwieraniem zamrożonych drzwi i skrobaniem szyb w aucie. Na szczęście bagażnik się otworzył,więc wsadziłam córkę do bagażnika,przeszła do auta i wypchnęła drzwi. :d Dzięki temu zdążyłyśmy do szkoły:hura::hura::hura:

a co ma styczen do roweru albo mroz??

cieple gatki cieple leginsy 4 warstwy na grzbiet maska na ryjek...kask zeby chronic najcenniejsa czesc ciala czyli glowe a w niej mozg czyli rozum ha ha ..

mozna sie wprawdzie osmarkac ale za to jaka satysfalcja ze sie spalio boczki faldki udka na rowerku:))

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alicja09 napisał:

Przy zakupie ryby z glazurą zapytajcie ile % jest glazury. Ryba zawierająca 5% glazury to rarytas, najczęściej bywa jej 20%,ale bywają też ryby mrożone które mają 30% glazury.W rzeczywistości kupując kilogram takiej ryby do usmażenia masz pół kilograma  :(

dlatego wole rzadziej ale za to ZERO glazury...

ale masz racje...

hit...to paluszki rybie...ile ryby w rybie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

a co ma styczen do roweru albo mroz??

cieple gatki cieple leginsy 4 warstwy na grzbiet maska na ryjek...kask zeby chronic najcenniejsa czesc ciala czyli glowe a w niej mozg czyli rozum ha ha ..

mozna sie wprawdzie osmarkac ale za to jaka satysfalcja ze sie spalio boczki faldki udka na rowerku:))

 

 

 

 

Ja poczekam do wiosny z tymi fałdkami i boczkami :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alicja09 napisał:

Przy zakupie ryby z glazurą zapytajcie ile % jest glazury. Ryba zawierająca 5% glazury to rarytas, najczęściej bywa jej 20%,ale bywają też ryby mrożone które mają 30% glazury.W rzeczywistości kupując kilogram takiej ryby do usmażenia masz pół kilograma  :(

Ludzie patrzą na cenę...ta z glazurą mniej kosztuje...a w Biedronce jest rybka bez glazury...w cenie 20paru złotych za kilo. Tylko, że kilogram rybki na rodzinę to nic.... Cóż, w jakiejś reklamie mówią, że wybór należy do ciebie, czyli do konsumenta...;) I jest to prawda....Osobiście jestem zwolenniczką ryby z Biedronki...:haha: Prawie świeża i bez glazury :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ludzie patrzą na cenę...ta z glazurą mniej kosztuje...a w Biedronce jest rybka bez glazury...w cenie 20paru złotych za kilo. Tylko, że kilogram rybki na rodzinę to nic.... Cóż, w jakiejś reklamie mówią, że wybór należy do ciebie, czyli do konsumenta...;) I jest to prawda....Osobiście jestem zwolenniczką ryby z Biedronki...:haha: Prawie świeża i bez glazury :o 

A gdzie ja Ci tutaj Biedronkę znajdę ??????????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ludzie patrzą na cenę...ta z glazurą mniej kosztuje...a w Biedronce jest rybka bez glazury...w cenie 20paru złotych za kilo. Tylko, że kilogram rybki na rodzinę to nic.... Cóż, w jakiejś reklamie mówią, że wybór należy do ciebie, czyli do konsumenta...;) I jest to prawda....Osobiście jestem zwolenniczką ryby z Biedronki...:haha: Prawie świeża i bez glazury :o 

Mirelka, w Rewe za rybkę płaci się w €.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A wiesz że jak kilka miesiecy temu po raz pierwszy od czasów dzieciństwa wsiadłam na rower. Ciężko szło i nadal mniej się zmęczę idąc 5 kilometrów na piechotę niż jadąc rowerem. A moja córka jak usłyszała że znów jeżdżę rowerem to powiedziała że fajnie bo pojedziemy pojeździć razem w Góry Stołowe. Zabić mnie chce, a myślałam że mnie kocha.... :smutek:

a mnie w wielu miejscach brakuje roweru, zwlaszcza jak na wygwizdowiu mieszkam, tak jak tutaj.... porazka, wszedzie daleko, a jak juz dojde to trzeba wracac, bo przerwa trwa tylko 2 godziny, rowerkiem by szybciutko poszlo i wygodniej niz pieszo..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...