Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, violka napisał:

A kto ja tam wie  ;) Po tylu latach pracy w De mogła się już zniemczyć    a one tam paradują z cycuchami na wierzchu bez krępacji :love:

@violka

moze i jestem swobodna w opalaniu ale cyckow niemocm nie pokaze ...pomysle jak tu sobie cos ....domalowac...

jestem zaledwie czy lata i troche

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Znając @lucyna.beata mogłaby paradować w realu, ale nie na forum :haha:

@Mirelka1965

otoz to moja droga otoz to...no wlasnie ..uswiadomilam sobie ze w ubieglym roku mialam okazje o TO TYLKO RAZ!!!! o zgrozo zazyc kapieli slonecznej i to na balkonie u mojego fidela castro..spieta ze bedzie chcial sie dolaczyc..widok 94latka w pelnej krasie moglby spowodowac u mnie SZOKO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja cycuchów nie bronię, nawet ich nie miałam okazji zobaczyć, ale sama ten awatarek wynalazłam i wiem co na nim jest :trele:

@Mirelka1965

co nie znasz co nie znaszO.o..sama ze mna wylegiwałas sie balkonie a edi siedzial na tarasie na dole i zastanawial sie co my tam obie wyrabiamy .....nawet nas na dol zapraszal co z nim posiedziec...ciekawe o co mu chodziloxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

@lucyna.beata witaj....Tylko dziś, bo jeszcze kogoś budziłem....co trzy budziki, to nie jeden:haha:Ale jeszcze idę w bety,do 7ej mam czas....Jestem pod wrażeniem awatarka...ciekawe, ile z Ciebie jest na tym zdjęciu.....  muszę chyba do kogoś:telefon::haha:

@Łukasz

Mirelk wyszukała ja wkleiłam..a ile ze mnie???a to juz..zostawiam domysłom...

spij smacznie ja juz bede sie krecic ide pompe wlaczyc a potem ...no wlasnie chyba zaczynam byc glodna wiec pewnie jakas kanapeczka ale najpierw miksturka na spalanie..

dzisiaj proba generalna mojego nabytku..alez on mnie kreci:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszytskim

pije kawke naszego łukasza...z roza w zebach...powiem wam, ze robi pyszny napoj bogow...:d

aromat na dzien dobry..:love:

wczoraj zrobilam pesto z zieolna pietrycha i slonecznikiem...mam tez swiezy chlebek..kto ma ochote??

i przylaczam sie łukasz...udanej niedzieli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo doniosę gdzie trzeba że jakieś wynalazki pijecie. :trele:

Rano trzeba za :kawa: się brać a nie siorbać podejrzane mikstury. :kawa2:

Też mnie zdziwko szarpnęło jak zobaczyłam Łukasz o tej porze. :d:d:d

Dzisiaj jak widzę dzień różyczek, więc ode mnie taka...

 

 

20374.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

a ile ze mnie???

Dużo, oj dużo :haha:Pokusiłabym się o stwierdzenie, że cała Ty :tak2:

 

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

proba generalna mojego nabytku..alez on mnie kreci

Mnie tam kręci coś innego...taki katar na przykład :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :haha: Ale kto pyta, nie błądzi....:szydera: Zawsze można jakiś :telefon: do przyjaciela wykonać :haha: A on/ona czeka, czeka, czeka....:oklaski:

@Mirelka1965

ani mi sie waz!!!:ostrzegam:

bo na gola:lanie: dostaniesz..

sekretow sie nie zdradza a tajemnice podsycaja ciekawosc:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...