Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: na :kawa2: i :dyskusja:...zawsze...od rana do wieczora jesteśmy na posterunku, a nawet jak chwilowo jest pusto i tak ktoś jest....klepiemy  odpowiada pierwszy, kto ma wolną chwilę...piszemy z kraju, piszemy z pracy, piszemy 7 dni w tygodniu...bawimy się, radzimy, żalimy i robimy wiele rzeczy:hura:

Dzięki za miłe przyjęcie :)

Wszystko dla ludzi a i porozrabiać czasem trzeba :cool:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochani..wrociłam z miasta....medluje ze ROWER !!!!!! kupiłam!!! wiecie co to znaczy??? bede mogla w czasie moichprzerw oddawac se blogiemu zmeczeniu ktore potem da powera na reszte dnia!!!!!hura hura hura

pijemy :kawa:???

ja siorbie..nie mam ciastka:płacz:..a mam suchta a ciacho...taki ptys z bita smietana...mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochani..wrociłam z miasta....medluje ze ROWER !!!!!! kupiłam!!! wiecie co to znaczy??? bede mogla w czasie moichprzerw oddawac se blogiemu zmeczeniu ktore potem da powera na reszte dnia!!!!!hura hura hura

pijemy :kawa:???

ja siorbie..nie mam ciastka:płacz:..a mam suchta a ciacho...taki ptys z bita smietana...mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

hej kochani..wrociłam z miasta....medluje ze ROWER !!!!!! kupiłam!!! wiecie co to znaczy??? bede mogla w czasie moichprzerw oddawac se blogiemu zmeczeniu ktore potem da powera na reszte dnia!!!!!hura hura hura

pijemy :kawa:???

ja siorbie..nie mam ciastka:płacz:..a mam suchta a ciacho...taki ptys z bita smietana...mniam

Na cześć Fahrrad'a hip...hip..hura :oklaski: Zrób sobie awatarka którego ci przesłałam. Jak masz problem, to pokieruję jak... A na pytanie, czy pijemy.....OCZYWIŚCIE!!!! :oklaski: I ciastko mam, bezcukrowego, bezglutenowego Krümmeltort'a z jabłkami...częstujcie się :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Teraz jestem na etapie obrusa. Pierwszy kilometr kordonka za mną. :d

 

20180106_155104.jpg

Piękny :tak2: Uwielbiam wszelkie firaneczki, zasłoneczki, serweteczki, obrusiki dziergane, haftowane...alle selbstgemacht...i mam tego dużo, ale sama nie robię...nie z moim ADHD :haha: Ale Respekt mam dla wszystkich, którzy mają cierpliwość do takich rzeczy :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani za słowa otuchy:d jestem takim pozytywnie zakręconym skorpionem.Moja wrodzona zapobiegliwość pozwoliła mi na zgromadzenie torby leków bo jak zęby będą boleć to mój stomatolog przepisał mi clinamycyne:donos: a jak zapalenie ucha albo oskrzeli albo coś tam to mam zinat:cześć: a jak cos to cos musiałabym dużo wymieniać chociaż pewniee wystarczyłoby pójść tam do apteki  i poprosić o polopirynę omg jak to po niemiecku a do lekarza omg jakbto po niemiecku:grzmotnąć:Pukam sie sama po głowie i mówię babo gdzie ty jedziesz.Opieki sie nie boje bo przeszłam juz wszystkie jednostki chorobowe i chyba nic w tym temacie mnie nie zaskoczy ,miałam nawet babkę ktora nie pozwoliła sie ubrać i zawsze latała po mieszkaniu na golasa:donos: a jej synalek przychodził raz na tydzien i sprawdzał czy mamusia jest in  vel condicion.Oooo nie byla, potafiła stanąć za mną i wołała where are you,a widziala mnie,ale pewnego razu gdy po raz setny zawolala to swoje where are you what you doing now ,przestraszyłam  sie nie na żarty  wyleciałam jak z procy prosto do mojej firmy i powiedziałam ze składam skargę i chce zeby zbadał ja psychiatra bo ona na pewno bardziej id opieki pitrzebuje takiej  pomocy.Brrr ot takie moje  wspominki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A ty możesz? :haha: Jeśli tak, to jeszcze nie jest z tobą tak źle, a jeśli nie dajesz rady, to czas rozejrzeć się za opiekunką :trele:

Mogę, haha, a jak nie mogę, to przez nogę:haha: Moja opiekuneczka jeszcze chyba odpoczywa, ale wiem, żeby się mną dobrze zajęła:oklaski: ci.....buźka na kłódkę :haha:

Też teraz :kawa2:, wróciłem z zakupów...deszczyk pada....czym Was poczęstować...ooo....Marzipan Feiner Rührkuchen. A zaraz skoki...w serii próbnej Kamil zdeklasował rywali

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka to jesteś zahartowana na wszelkie możliwości.

Niemcy nie takie straszne. Na pierwszym zleceniu mój niemiecki był słaby, baaardzo słaby i z córkami porozumiewałam się po angielsku. Teraz już nie przyznaję się do znajomości angielskiego. Nie potrzebuję bo lepiej mówię po niemiecku a i nie mieszają mi się tak bardzo języki.

Co nie znaczy że masz się nie uczyć niemieckiego. :d Zobaczysz że jest często podobny do angielskiego.

Ja wolałam pojechać do Niemiec chociaż angielski miałam o niebo lepszy. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

:dobrze: Super :cześć2:A znasz jakieś fajne stronki w internecie z szablonami ? Szukam teraz wzoru na firankę do kuchni :cmok:

Dużo jest na Pintereście i na FB na grupach robótkowych. Mam na komputerze tego masę ściągniętą właśnie z FB. :)

Poszukam na Pintereście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...