Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@ jesteś. :)

Ilekroć widzę tęczę czuję się jakby mi ktoś niespodziewany prezent dał. :oklaski:

To jesteśmy dwie :hura: Regułka sobie, tłumaczenie sobie, a zjawisko jest absolutnie obłędne :d Ostatni raz jak wracałam samochodem ze zlecenia lało jak z cebra i nagle pojawiła się ONA...a ja, jak ta kretynka, zaczęłam robić zdjęcia trzymając kierownicę jedną ręką..poruszone, niewyraźne, ale jakie piękne :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. widocznie nie może się :szept:ze zmienniczką, więc jest usprawiedliwiona

W nocy przyjechała przed 2 i zaraz poszła spać :(.

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja obstawiam, że pokazuje jej ten ogrom pracy jaki ją czeka :haha:

A od rana jej wszystko pokazuję tzn.ten ogrom pracy i ona jest tak wystraszona ,że aż się trzęsła nie wiem czy z zimna czy ze strachu O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ooooo....już chciałam list gończy rozesłać :haha: Żyjesz? Obowiązki przekazane? Spakowana?:oklaski:

Żyję ale cały czas się zastanawiam jak ja do Polski dojadę :( obowiązki przekazuje tylko mały problem jest z przejęciem ich przez zmienniczkę O.o .Nie nie jestem spakowana całkowicie do rana mam czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jolantapl. napisał:

:oklaski:

 

15 godzin temu, Łukasz napisał:

Heidi, że ... chyba jedziesz?:oklaski::haha:

14 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Zamówiłaś cysternę mleka na koszt Skurcza ? :trele:

Wizytę odwleklam w czasie Odpisałam  mu grzecznie, że  najbardziej optymalny czas mojego przyjazdu to koniec marca pod warunkiem , że nie będzie przede mną chowal mleka.  Pan poczuł  się  urażony  i przekazał  mi informację,  że kończyny współpracę. Jaka szkoda :smutek:.   Wg powyższego @Maria Jolantatafiła :472_dart: i Jolanta otrzymuje  :oklaski::453_military_medal:. Ma Skrucz słabe punkty .Oj ma ... I takim to sposobem Skrucz uwolnił mnie od danego słowa, że będę  go wspierać w opiece 2 lata. Hip, hip hurrrrra :544_volcano:. Jestem wolna jak szpadelek. Dzieki wam kochani  nie boję  się nowych wyzwań.  Dziękuję serdecznie.  Jestem pewna na 1000 %, że  zawsze mogę na Was liczyć  w każdym względzie.  Hip,  Hip hurrra za moich przyjaciół :769_heart:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jolantapl. napisał:

:oklaski:

 

15 godzin temu, Łukasz napisał:

Heidi, że ... chyba jedziesz?:oklaski::haha:

14 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Zamówiłaś cysternę mleka na koszt Skurcza ? :trele:

Wizytę odwleklam w czasie Odpisałam  mu grzecznie, że  najbardziej optymalny czas mojego przyjazdu to koniec marca pod warunkiem , że nie będzie przede mną chowal mleka.  Pan poczuł  się  urażony  i przekazał  mi informację,  że kończyny współpracę. Jaka szkoda :smutek:.   Wg powyższego @Maria Jolantatafiła :472_dart: i Jolanta otrzymuje  :oklaski::453_military_medal:. Ma Skrucz słabe punkty .Oj ma ... I takim to sposobem Skrucz uwolnił mnie od danego słowa, że będę  go wspierać w opiece 2 lata. Hip, hip hurrrrra :544_volcano:. Jestem wolna jak szpadelek. Dzieki wam kochani  nie boję  się nowych wyzwań.  Dziękuję serdecznie.  Jestem pewna na 1000 %, że  zawsze mogę na Was liczyć  w każdym względzie.  Hip,  Hip hurrra za moich przyjaciół :769_heart:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raty jak mi trudno tu funkcjonować.  Żeby  wpis zrobić, to wieki trwa, wywala, kręci,  nęci a ja we frustrację  coraz większą  wpadam.  Wytrzymać do poniedziałku,  Wytrzymać do poniedziałku >:(. Dam radę,  dam>:(. Twarz  i pośladki mam tak zakute, że na pewno dam radę !!!! A tu tyle  wieści do sprawdzenia.Celem oszczędzania moich nerwów nie witam się, nie żegnam, nie siorbie kawy, mało  się  udzielam z wpisami. Wytrzymam.  To tylko  do poniedziałku :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz napisał:

Kapituła Orderu Opiekunkowo (w jednoosobowym Zarządzie:haha:) przyznaje za całokształt :zwyciezca::zwyciezca:    . Dziś uhonorowani : jolantapl., za zwycięstwo z chorobą, i Mirelka1963 za ....hmm, sam nie wiem za co:( :haha: :love::love:

@jolantapl. zasłużenie order dostaje, ale ta obca, krótka Mirelka to nie wiem...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Heidi napisał:

Raty jak mi trudno tu funkcjonować.  Żeby  wpis zrobić, to wieki trwa, wywala, kręci,  nęci a ja we frustrację  coraz większą  wpadam.  Wytrzymać do poniedziałku,  Wytrzymać do poniedziałku >:(. Dam radę,  dam>:(. Twarz  i pośladki mam tak zakute, że na pewno dam radę !!!! A tu tyle  wieści do sprawdzenia.Celem oszczędzania moich nerwów nie witam się, nie żegnam, nie siorbie kawy, mało  się  udzielam z wpisami. Wytrzymam.  To tylko  do poniedziałku :oklaski:

Teraz wiesz, jak smakuje fajna stella bez neta :haha: Ale, w moim przekonaniu, o wiele lepiej, jak gówniana z netem :oklaski: Nie wpadaj we frustrację...net smakuje jak nieosiągalny delikates, jak jabłko rajskie...to uczucie euforii po ujrzeniu znaczka wi-fi daje potężnego kopa...że aż się boję, co to będzie, jak już go dostaniesz...:haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz wiesz, jak smakuje fajna stella bez neta :haha: Ale, w moim przekonaniu, o wiele lepiej, jak gówniana z netem :oklaski: Nie wpadaj we frustrację...net smakuje jak nieosiągalny delikates, jak jabłko rajskie...to uczucie euforii po ujrzeniu znaczka wi-fi daje potężnego kopa...że aż się boję, co to będzie, jak już go dostaniesz...:haha::trele:

Nic się nie bój bo co najwyżej forum zaleje fala postów autorstwa @Heidi:oklaski::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Raty jak mi trudno tu funkcjonować.  Żeby  wpis zrobić, to wieki trwa, wywala, kręci,  nęci a ja we frustrację  coraz większą  wpadam.  Wytrzymać do poniedziałku,  Wytrzymać do poniedziałku >:(. Dam radę,  dam>:(. Twarz  i pośladki mam tak zakute, że na pewno dam radę !!!! A tu tyle  wieści do sprawdzenia.Celem oszczędzania moich nerwów nie witam się, nie żegnam, nie siorbie kawy, mało  się  udzielam z wpisami. Wytrzymam.  To tylko  do poniedziałku :oklaski:

Tez tak mam, a net mam dobry . To forum muli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam  w świat wron,  i krakam jak i one :całus:. Tu jestem bezpieczna. Kra... kra...  Jak wcale niewiele trzeba, żeby tęczę  bez uprzedniego deszczu zobaczyć:347_umbrella2:. Melodie :954_notes: Frediego Merkurego dzisiaj mam na ustach  od samego rana. Rozkrakałam się na całego kra..  kra..  

@jolantapl. zmienniczce wysoko poprzeczkę postawiła:448_horse_racing: to nie ma się co dziwić, że  dziewczyna powiązkami majtki trzyma. Dziewczyna zamiast spać  :sos:. pisała całą noc 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

15 minut temu, Heidi napisał:

Weszłam  w świat wron,  i krakam jak i one :całus:. Tu jestem bezpieczna. Kra... kra...  Jak wcale niewiele trzeba, żeby tęczę  bez uprzedniego deszczu zobaczyć:347_umbrella2:. Melodie :954_notes: Frediego Merkurego dzisiaj mam na ustach  od samego rana. Rozkrakałam się na całego kra..  kra..  

@jolantapl. zmienniczce wysoko poprzeczkę postawiła:448_horse_racing: to nie ma się co dziwić, że  dziewczyna powiązkami majtki trzyma. Dziewczyna zamiast spać  :sos:. pisała całą noc 

Dla wrony, od wrony...kra, kra, kra...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...