Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Krutynia jest dla warszawiaków,  nudna jak autostrada :) Ale Czarna Hańcza jak najbardziej...ja porąbana kajakowiczka jestem, od 16 lat spływam co roku i znam już parę rzek :$:haha:

Czarną Hańczę też zaliczyłam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Jadę. Stop. Do Torunia. Stop. Leje. Stop. Po co? Stop. :haha: Głupa wy post, ale musiałam edit zdublowany poprzedni zlikwidować :$

No TO kochana jestem pewna że  jak tylko próg. ..x...przekroczysz  ,to słońce wyjdzie. Życzę polamania języka :dobrze:.Wstąp w drodze powrotnej w odwiedziny do mojego męża.  Ale to byłaby niespodzianka i szok  dla niego, że chata wolna i panienka wpycha się z impetem .  Zrób to!!!!:oklaski::d. Skontroluj go w moim imieniu. Jesteśmy szalona. Zrób to :oklaski:

 Adres znasz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chojnakewa napisał:

hop hop?:cześć: ja wlasnie przy kawce, powoli wracam do zdrowia..... moze ktos poleci jakis dobry film na piatek? moze byc komedia.... :kawa:

Podobał mi się film "Nic do oclenia", tego samego reżysera jest też "Dalej niż Północ". Pewnie nie oglądałaś bo to mało znane filmy. :p

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Niech się dzieje....:haha: Ja zasadniczo nie wierzę, ale już mi się wielokrotnie sprawdziło to, co się wyśniło, więc czemu nie? :oklaski:

Ja nie mam takiego szczęścia . Sni mi sie ale po fakcie . He,he i wtedy wiem, że juz sie sprawdził :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Łukasz napisał:

Nie mam tu polskiej TV, a i ja nie oglądam filmów. Sprawdź w Internecie, co dziś polecają na stacjach:)

A ja sie pochwale mam zainstalowana TVN , bo tak chciałam , w laptopie. Odbieram i się cieszę . Odzwyczaiłam sie od telewizji . I niech tak zostanie. Tylko Fakty wieczorem i Fakrt po faktach i cos z polityki jeszcze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

No TO kochana jestem pewna że  jak tylko próg. ..x...przekroczysz  ,to słońce wyjdzie. Życzę polamania języka :dobrze:.Wstąp w drodze powrotnej w odwiedziny do mojego męża.  Ale to byłaby niespodzianka i szok  dla niego, że chata wolna i panienka wpycha się z impetem .  Zrób to!!!!:oklaski::d. Skontroluj go w moim imieniu. Jesteśmy szalona. Zrób to :oklaski:

 Adres znasz?

@Heidi ja jestem z bodyguardem u boku :haha:Jakbym sama była, to kto wie....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Łukasz napisał:

Nie mam tu polskiej TV, a i ja nie oglądam filmów. Sprawdź w Internecie, co dziś polecają na stacjach:)

Jak masz lapka i net, to polską telewizję masz. Tylko trzeba chcieć. Jeszcze mi się nie zdarzyło mieć u pdp polskiej telewizji, ale internet jest wszechmogący i oglądam co chcę kostenlos...no prawie wszystko, bo BBC niet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

No TO kochana jestem pewna że  jak tylko próg. ..x...przekroczysz  ,to słońce wyjdzie. Życzę polamania języka :dobrze:.Wstąp w drodze powrotnej w odwiedziny do mojego męża.  Ale to byłaby niespodzianka i szok  dla niego, że chata wolna i panienka wpycha się z impetem .  Zrób to!!!!:oklaski::d. Skontroluj go w moim imieniu. Jesteśmy szalona. Zrób to :oklaski:

 Adres znasz?

Byle by tam innej nie zastała ;):haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...