Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też dlatego nigdy nie mam problemu z nocnym wstawaniem do podopiecznych bo nawet jak wstanę to rano już tego nie pamiętam :$:haha:

Ja też nie miałam nigdy problemu z nocnym wstawaniem do pdp, bo oni zawsze spali i mojego snu mi nie zakłócali :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

A ja się upominam o zdjęcie przepięknej urody firanki dzierganej !!!

Muszę sobie zaplanować robótkę na następny wyjazd. :trele:

Zdjęcia okna  robiłam  nocą.  Wyszły  Tak sobie. Muszę  iść w dzień i strzele foto jeszcze raz. Kręci mnie samą ta zazdroska . Musimy poczekać na słońce, bo zbyt zimno na długi spacer 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie często ale miewam takie sny .Dzisiaj mi się coś śniło na 100% tylko ,że nic nie zapamiętałam z tego snu więc przypuszczam,że po pełnym wrażeń burzliwym pażdzierniku w listopadzie nic ciekawego i ważnego nie będzie się działo więc stawiam na to,że będę pracowała w de :haha:

No tak,  w listopadzie to nawet grzyby juz nie rosną  więc pora jechac do D :). Tak daleko to ja nie wybiegam . Chciałabym mieć taki sen ..... jest listopad, a ja leżę sobie w swoim pokoju w domu i oglądam przez zamkniete okno cudowna jesień 2018 . Mąż krząta sie przy obiedzie :) , kot mruczy na poduszce obok  a ja ............................planuje wyjazd do D. :):):):) :grzmotnąć: :grzmotnąć: .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

No tak,  w listopadzie to nawet grzyby juz nie rosną  więc pora jechac do D :). Tak daleko to ja nie wybiegam . Chciałabym mieć taki sen ..... jest listopad, a ja leżę sobie w swoim pokoju w domu i oglądam przez zamkniete okno cudowna jesień 2018 . Mąż krząta sie przy obiedzie :) , kot mruczy na poduszce obok  a ja ............................planuje wyjazd do D. :):):):) :grzmotnąć: :grzmotnąć: .

To jeszcze dzisiaj się prześpij w dzień  może na listopad się jeszcze załapiesz a jak nie to w nocy na grudzień wróżbę będziesz miała ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Zdjęcia okna  robiłam  nocą.  Wyszły  Tak sobie. Muszę  iść w dzień i strzele foto jeszcze raz. Kręci mnie samą ta zazdroska . Musimy poczekać na słońce, bo zbyt zimno na długi spacer 

Ty się tak nie zakradaj pod okna nocną porą, bo wezwą Polizei, a na to karta EKUZ nie pomoże :haha: A dla koleżanki mogłabyś się poświęcić i fotki zrobić bez względu na pogodę :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to dajesz @jolantapl. na urlop do Gdyni :oklaski: Tylko jeszcze terminy musimy spiąć i będzie super :oklaski: Rozpuścimy wici i może więcej forumowiczów będzie chciało urlopować się w tym samym czasie na polskim morzem :oklaski:

Można się skrzyknąć. Ja bym pojechała do córki do Gdańska. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

To jeszcze dzisiaj się prześpij w dzień  może na listopad się jeszcze załapiesz a jak nie to w nocy na grudzień wróżbę będziesz miała ;)

Nie wierzę w sny . Zycie byłoby za łatwe. Niech sie dzieje wola nieba :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl.:cmok:

Alicja09 ale i Mazury i Augustów to też ...wspomnień czar:) zwłaszcza, że mam rodzinę na pograniczu Warmii i Mazur

Mirelka1965 kiedy masz kontakt z agencją szw.?:)

ja mieszkam na pograniczu Warmii i Mazur 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...