Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Alicja09 napisał:

zmieniłam miejsce zamieszkania,nie mam już takiego sąsiada,nigdy też nie spróbowałam jego specjałów. Często zastanawiam się czy to była dobra decyzja,może życie byłoby łatwiejsze :)

Ani mi się waż >:( nigdy nie postępuj według  zasady Schlać sie na amen i zapomnieć na sekundę   bo zapomniesz ale tylko na sekundę a potem i tak będziesz musiała stawić czoła problemom i to podwójnym .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi witaj:love:

Witaj,,nigdzie nie zaginęłam,,jestem cała ,,pięknie opalona ,,pięknie ubrana i pachnąca ,,,i slyszę dalej skarbie i kochanie,,,oby nic się nie zmieniło,,Blondi żyje w bajce dalej,,podane ,,no sniadania ja nie przygotowuję ,,wszystko robi słodziak,,a ja w tym czasie się pindrzę,,można? mozna,,chodz jak słyszę polki mężatki z Niemcami,,jak opowiadają o swoich wybrańcach ,,to mowię prosto i to samo powiedzialam slodziakowi, ze Niemiec to Niemiec i ma swoje niemieckie to i tamto...ale słodziak od razu,że on jest inny,,no musze przyznac ,że liczy się z moim zdaniem,,ale jak długo?:święty: życie pokaże,,,:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi witaj:love:

Witaj,,nigdzie nie zaginęłam,,jestem cała ,,pięknie opalona ,,pięknie ubrana i pachnąca ,,,i slyszę dalej skarbie i kochanie,,,oby nic się nie zmieniło,,Blondi żyje w bajce dalej,,podane ,,no sniadania ja nie przygotowuję ,,wszystko robi słodziak,,a ja w tym czasie się pindrzę,,można? mozna,,chodz jak słyszę polki mężatki z Niemcami,,jak opowiadają o swoich wybrańcach ,,to mowię prosto i to samo powiedzialam slodziakowi, ze Niemiec to Niemiec i ma swoje niemieckie to i tamto...ale słodziak od razu,że on jest inny,,no musze przyznac ,że liczy się z moim zdaniem,,ale jak długo?:święty: życie pokaże,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

boze ja mi tu roweru brak..moje kolana tesknia za zginaniem a tylek za siodelkiem ...boze co ja pisze co ja pisze...O.o:mur:

Za jakim siodelkiem? Każda zakonnica wie, że najlepszy rower to bez siodełka.  A... teraz zaskoczyłam czemu bijesz głową w ścianę :mur:.Może lepiej zostań zakonnicą zamiast opiekunką?  Szkoda  głowy.Już wysyłam do Ciebie przystojnego sanitariusza  :donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

boze ja mi tu roweru brak..moje kolana tesknia za zginaniem a tylek za siodelkiem ...boze co ja pisze co ja pisze...O.o:mur:

Za jakim siodelkiem? Każda zakonnica wie, że najlepszy rower to bez siodełka.  A... teraz zaskoczyłam czemu bijesz głową w ścianę :mur:.Może lepiej zostań zakonnicą zamiast opiekunką?  Szkoda  głowy.Już wysyłam do Ciebie przystojnego sanitariusza  :donos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

A tak się zarzekałaś , że mózg Ci nie spuchł O.o:trele:

A skąd ja mam to wiedzieć? :szok: Może część opuchlizny wlazła do środka i stąd te zmiany u mnie? :trele: A poza tym ja już tydzień w permanentnym bólu funkcjonuję, a to też zaburza percepcję :donos::haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Za jakim siodelkiem? Każda zakonnica wie, że najlepszy rower to bez siodełka.  A... teraz zaskoczyłam czemu bijesz głową w ścianę :mur:.Może lepiej zostań zakonnicą zamiast opiekunką?  Szkoda  głowy.Już wysyłam do Ciebie przystojnego sanitariusza  :donos:

Ooooo....twoja polszczyzna się poprawiła i  to nawet podwójnie :oklaski: Czyli ta wcześniejsza @Heidi to jakaś podróbka była :haha: Zatem prawdziwa @Heidi :witam: z powrotem :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, violka napisał:

Śmiać się też nie mogę :przekleństwa::lanie:

A tobie co, že śmiać się nie możesz?  Klimakterium czy himera Panią dopadła?  Ja sama rechoczę jak swoje wpisy czytam . Przypomnial mi sie  francuski serial "Alo, alo" i obraz "Madonna  z wielkim cycem" . Zatem wznoszę toast  za  wielkie cyce :zdrówko: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

A tobie co, že śmiać się nie możesz?  Klimakterium czy himera Panią dopadła?  Ja sama rechoczę jak swoje wpisy czytam . Przypomnial mi sie  francuski serial "Alo, alo" i obraz "Madonna  z wielkim cycem" . Zatem wznoszę toast  za  wielkie cyce :zdrówko: 

Problem będzie, jak się jeszcze bardziej sfilcujesz, tfu...odchudzisz i z tego "wielkiego cyca" tylko rodzynek zostanie :haha: Ale toast jest zawsze dobry :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ooooo....twoja polszczyzna się poprawiła i  to nawet podwójnie :oklaski: Czyli ta wcześniejsza @Heidi to jakaś podróbka była :haha: Zatem prawdziwa @Heidi :witam: z powrotem :cmok:

A... Tak właśnie. :cmok:Posłucham/poczytałam  rady mojej szlachetnie urodzonej koleżanki i świat  zaczął  mieć piękniejsze barwy. Zawsze byłam zdania, że z mądrymi trzeba trzymać ,a głupich w kąt odstawić . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze coś napisze o tym słodziaka Tiramisu,,,sporo było tego Tiramisu i połowa mniejsza zostala ,,wiec dzisiaj słodziak z checią poczęstował sąsiadów naszych ,,a moją sąsiadką jest też właśnie polka z Niemcem,,a słodziak jest towarzyski chłopak,,to i zagada i pogada itd, ale sąsiadce bardzo posmakowało,,więc przychodzi popołudniu i sie pyta czy czasami nie zostalo jeszcze tego tiramisu,,słodziak oddał jej wszystko,,,a potem poszliśmy na grilla ,,bo bardzo dużo zostalo jeszcze miesiwa do zgrlilowania i jak usłyszeli ze juz nie ma Tiramisu,,to myslałam ,że nie wierzę co sie dzieje,,wiecie jakie mieli pretensje? :o 2 godz, nadawali ,,niemieckie rodziny oczywiscie,,ze oddał Tiramisu,,zrobili z tego malutkiego nawet nie problemu,,tragedię!!!:grzmotnąć: nie mogłam tego sluchac,,już,,powiedzialam ,aby zrobił następne Tiramisu i oddał całe aby sie pozapychali i nawet posrali po nim,,masakra jakaś,,chytrośc i jeszcze raz chytrosc,,,w zamian słodziak czekoladki i inne slodycze przyniosł aby udobruchac grubasów nie najedzonych i chytrych-hahhaha no właśnie ,,takie mam obserwacje ,,jacy są,,jakby mogli to by dali zakaz częstowania ludzi ,,nie daj boże komus cos dac a nie im,,,smutne to ale prawdziwe,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alicja09 napisał:

moje jest identyczne,ale słodziak mi nie zrobił,sama musiałam się postarać :(

zrobi zrobi ,,nie martwiaj sie,,nie jest chytry,,na szczęscie ,,oby tak dalej,,bo oni wszyscy tylko przeliczają,,jak widze i słysze,,ale to tez niemieckie,,,hahahha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Problem będzie, jak się jeszcze bardziej sfilcujesz, tfu...odchudzisz i z tego "wielkiego cyca" tylko rodzynek zostanie :haha: Ale toast jest zawsze dobry :zdrówko:

Bła ha ha  zawsze mozemy wypic za cyce koleżanek i kolegów  (bo oni czasami też wielkie mają :szydera:). A jak nie za rodzynki  to za daktyle :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Włoży sobie do stanika sfilcowane skarpetki i będzie git :trele:

Błaha, ha, ha....:oklaski: Od dzisiaj robimy akcję "sfilcowane skarpetki" i zbieramy, aby koleżankę wspomóc :donos: No bo jak już podda się zabiegom upiększającym, tfu...liftingującym, tfu...odmładzającym...to na wypełnienie Brusthaltera może zabraknąć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...