Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Heidi napisał:

Zanim zmonie kkswiature to tekst wsrawiam specjalnie dla @jokabtaJolanta :przekleństwa:. Czytaj sobie do woli. Ha. Ha . Nawet nie wiesz jakie cierpienia mam jak pisze cokolwiek. Wychodzi na di ze nuegramatyczba jestem . W moim landxie wszyscy mieszkańcy zamiast r mówią j . . Także najlepiej wychodzi im  okrzyk chór /j :trele:.dopóki mi sól starczy,to będę Was męczyć moimi wpisami . I ci mi zrobicie :trele:

Heidi lec do lekarza!!!:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaaa.... to się teraz ciasteczka i sałatki nazywają? :haha:

Nie próbowałam,ale widziałam na własne oczy. Poszłyśmy z córką do sąsiada, w kuchni stały piękne,pachnące ciasteczka,mała chciała się poczęstować,wtedy sąsiad odmówił i wytłumaczył dlaczego. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Wszystkim życzę życia księżniczki w Nowym Roku,,,księcia też ,,niech będzie  dla opiekunów cos też troszkę,,,:oklaski: Baluję ,,to prawda ,,urlop taki mam,,że malo kto by mi tak wszystko zapewnił,,gdbybym sama sobie takich luksusów nie zapewniła,,a tak to mnie nic nie obchodzi kto i co,,rozrywka za rozywką leci,,muzyka i parkiet ,,to mój kochany relaks,,więc korzystam ile się da,,bo czemu nie? Hiszpanię zwiedzam wdłuż i wszesz,,mam do opisania full,,stroję się i będę sie stroić,,bo dzisiaj wyglądalam na wystrojoną,,mimo ,że zdecydowałam sie na ugotowanie zupy,,bo z pustymi rękoma nie lubie chodzic na wyżerki do innych,,Ok,  więc gotowanie mnie czeka i strojenie,,,jedno z drugim pasuje mi,,

Sylwestra ?party i grill a potem disco i szampan:412_champagne: też mi pasuje ,,wszystko mi pasuje,,nie jestem wybredna,,ludzi full ,,czyli jest cudownie,,tęsknie za Wami,, a jak !! bardzo,,czasu mi tylko brakuje ,,ale wskakuje tutaj z lotu ptaka,,,jak będzie deszcz padał to wtedy może więcej czasu będzie na laptopa ale sie na deszcz nie zanosi,,dzisiaj ,,wczoraj i przedwczoraj morze obskakiwalam ,,sukieneczka letnia ,tak cieplutko w dzień,,noce są chłodne,,ale w nocy to przeciez jest zawsze gorąco--prawdę przeciez pisze,,,:320_sun_with_face: buziaki:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam i Wszystkim życzę życia księżniczki w Nowym Roku,,,księcia też ,,niech będzie  dla opiekunów cos też troszkę,,,:oklaski: Baluję ,,to prawda ,,urlop taki mam,,że malo kto by mi tak wszystko zapewnił,,gdbybym sama sobie takich luksusów nie zapewniła,,a tak to mnie nic nie obchodzi kto i co,,rozrywka za rozywką leci,,muzyka i parkiet ,,to mój kochany relaks,,więc korzystam ile się da,,bo czemu nie? Hiszpanię zwiedzam wdłuż i wszesz,,mam do opisania full,,stroję się i będę sie stroić,,bo dzisiaj wyglądalam na wystrojoną,,mimo ,że zdecydowałam sie na ugotowanie zupy,,bo z pustymi rękoma nie lubie chodzic na wyżerki do innych,,Ok,  więc gotowanie mnie czeka i strojenie,,,jedno z drugim pasuje mi,,

Sylwestra ?party i grill a potem disco i szampan:412_champagne: też mi pasuje ,,wszystko mi pasuje,,nie jestem wybredna,,ludzi full ,,czyli jest cudownie,,tęsknie za Wami,, a jak !! bardzo,,czasu mi tylko brakuje ,,ale wskakuje tutaj z lotu ptaka,,,jak będzie deszcz padał to wtedy może więcej czasu będzie na laptopa ale sie na deszcz nie zanosi,,dzisiaj ,,wczoraj i przedwczoraj morze obskakiwalam ,,sukieneczka letnia ,tak cieplutko w dzień,,noce są chłodne,,ale w nocy to przeciez jest zawsze gorąco--prawdę przeciez pisze,,,:320_sun_with_face: buziaki:love:

:dobrze::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...