Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Możesz zacząć pisać po polsku? >:( Ja rozumiem, że masz klawiaturę obcą, ale odrobinę wyobraźni proszę uruchomić :haha: Nie rozumiem o co kaman :trele:

kochana ty moja czarownico....piszemy o ziolach na doleglowosc naszej kolezanki i skomentowałam ze moze zamiast ziol...jako ZIOLO mozna sie walnac i do salatki zamiast bazylii dodac...moze pomoc i smakuje tez super...a jaki nastroj ha ha ha 

wprawdzei tradycyjnie mozna ziola palic wtedy ich zastowanie jest zdecydowanie bardziej...tradycyjne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

kochana ty moja czarownico....piszemy o ziolach na doleglowosc naszej kolezanki i skomentowałam ze moze zamiast ziol...jako ZIOLO mozna sie walnac i do salatki zamiast bazylii dodac...moze pomoc i smakuje tez super...a jaki nastroj ha ha ha 

wprawdzei tradycyjnie mozna ziola palic wtedy ich zastowanie jest zdecydowanie bardziej...tradycyjne

Moja czarodziejska kula dużo rzeczy potrafi, ale uwielbia język polski i wszystko co odstaje traktuje jako Unbekannt..i nie odczytuje ;) Zatem, na wyżyny wspiąć się proszę i po polsku pisać...językiem zrozumiałym dla takiego przeciętnego czytacza jak ja :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moja czarodziejska kula dużo rzeczy potrafi, ale uwielbia język polski i wszystko co odstaje traktuje jako Unbekannt..i nie odczytuje ;) Zatem, na wyżyny wspiąć się proszę i po polsku pisać...językiem zrozumiałym dla takiego przeciętnego czytacza jak ja :oops:

postaram sie nie zapomniec ze jezykiem naszym mam pisac polskim i jedynym w swoim rodzaju

tylko literowka i male literki prawdopododobnie zostana nadal....szkoda mi czasu na wciskanie kropki ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

postaram sie nie zapomniec ze jezykiem naszym mam pisac polskim i jedynym w swoim rodzaju

tylko literowka i male literki prawdopododobnie zostana nadal....szkoda mi czasu na wciskanie kropki ha ha ha

A czemu nie możesz dużych literek używać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Ho.hi hi moja droga my będziemy trzymać kciuki a Ty po De będziesz sobie z przystojnym gośćmi pomykac?O co to,to nie  a swoja driga ci ty masz xa jakendarrz. Moj miesuac ma 30 dni ,a twoj  kakendarz w ktorej drukarni drukija? Poprisze adres >:(. Tez taj chce . Reisenfiber Masz czy co ?  

Pisz jaśniej tzn.zrozumialej bo nie wiem o co Ci właściwie chodzi z tym kalendarzem >:(:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jakbyś którąś z nas popukała, to mogłoby to się dla ciebie baaaaardzo źle skończyć :haha:

:haha:mów za siebie bo ona może  ma ręce ,które leczą więc chętnie zgodziłabym się żeby mnie popukała i nawet postukała  może to by mi pomogło :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

:haha:mów za siebie bo ona może  ma ręce ,które leczą więc chętnie zgodziłabym się żeby mnie popukała i nawet postukała  może to by mi pomogło :haha:

dokladnie...masowanie i obstukanie moze pomoc...mam jak to sie mirela wyrazila...miekkie palce :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie spiszemy to zycze spokojnego wieczoru ja musze wracac do mojej babulenki..

jutro ide zamowic sobie masaz bo dostalam bileci na 10 zabiegow...tak na nowy rok

o sorki..nie jutro tylko w srode

a ogolnie to jakas jestem zamulona...

na kawe za pozno...ale jakiegos owoca chyba zjem..mam jablko

zapiej woda przynajmniej sensacji nie bedzie

i czekam na te cud dietke ...

boze ja mi tu roweru brak..moje kolana tesknia za zginaniem a tylek za siodelkiem ...boze co ja pisze co ja pisze...O.o:mur:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, jolantapl. napisał:

Pisz jaśniej tzn.zrozumialej bo nie wiem o co Ci właściwie chodzi z tym kalendarzem >:(:haha:

Z niemieckiego się nie podejmuję tłumaczenia ale z polskiego na polski i owszem.

Miałaś być dłużej a zaraz wracasz, czyli Twój miesiąc jest wyjątkowo krótki. :d:d:d

I ustawiam się w kolejce po ten specjalny kalendarz !!! :haha::haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

jak sie nie spiszemy to zycze spokojnego wieczoru ja musze wracac do mojej babulenki..

jutro ide zamowic sobie masaz bo dostalam bileci na 10 zabiegow...tak na nowy rok

o sorki..nie jutro tylko w srode

a ogolnie to jakas jestem zamulona...

na kawe za pozno...ale jakiegos owoca chyba zjem..mam jablko

zapiej woda przynajmniej sensacji nie bedzie

i czekam na te cud dietke ...

boze ja mi tu roweru brak..moje kolana tesknia za zginaniem a tylek za siodelkiem ...boze co ja pisze co ja pisze...O.o:mur:

 

Poetycko to ujęłaś chodzi o ostatnie zdanie :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Z niemieckiego się nie podejmuję tłumaczenia ale z polskiego na polski i owszem.

Miałaś być dłużej a zaraz wracasz, czyli Twój miesiąc jest wyjątkowo krótki. :d:d:d

I ustawiam się w kolejce po ten specjalny kalendarz !!! :haha::haha:

Miałam być planowo 16 dni i tak będę .Jak dowiedziałam się,że stała opiekunka już tu nie wraca to chciałam przedłużyć do miesiąca ale jestem chora i muszę wrócić do Polski żeby się dokładnie przebadać :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

>:( nie myślałam ,że aż takie złe zdanie o mnie masz :smutek:

A ty co? :szok: Jakby mnie ktoś w to moje bolące miejsce dotknął, nawet delikatnie, to jakbym odwaliła, to orła by fiknął :oops: Ale skoro ciebie nic nie boli, to nie wiesz o czym piszę....:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ty co? :szok: Jakby mnie ktoś w to moje bolące miejsce dotknął, nawet delikatnie, to jakbym odwaliła, to orła by fiknął :oops: Ale skoro ciebie nic nie boli, to nie wiesz o czym piszę....:trele:

:sorry: ja myślałam ,że o inne pukanie Ci chodzi :$:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...