Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jolantapl. napisał:

Ty lepiej zerknij do tej swojej szklonej kuli i powiedz jak ja te 4 dni mam przetrzymać co mi do końca zlecenia zostło o nie zarty sobie ze mnie stroisz :sos:

Zerknęłam :tak2: I znalazłam podpowiedź....Zacisnąć mocno zęby, wrąbać garść prochów, babkę otumanić lekami nasennymi, nic nie robić tylko leżeć...a najszybciej czas minie, jak prześpisz te 4 dni...voila! :haha::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli z koleżanki :donos: Ale jakoś tak @1bozka miała przed północą podobne problemy :haha: Może obie tej samej klawiatury używają ;):haha:

Oj tam oj tam nie smiejcie sie .po prostu klawiatura mi się zacięła:cool:Witam wszystkich w 2018 roku.Niby rok do przodu a MY PIĘKNE I MŁODE jak zawsze

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy się plastyka, tfu...blacharka w Nowym Roku ci się marzy? :haha:

Skąd wiedziałaś?:o. Ty naprawdę szklaną kulę masz O.o.  Klamerki za uszami puściły więc na nici hirurgiczne  dorabiam. Czas podnieść powieki ,zlikwidować  bruzde niezadowolenia pomiędzy brwiami, usta wypełnić  i naciągnąć  w  stały uśmiech. Szyję  mam jak trąba słonia ,więc i z tym trzeba by coś poczynić. Potem cycki. Brzuch. Motylki u rąk.  Och.. a  kiedy do  nóg się dostać. ...wyprostować, 11-Ty palec  odciąć,  haluksy usunąć. .....końca mojego życia się nie wyrobię. :sos:  :sos: :sos: :sos:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolantapl. napisał:

 

:haha::haha:a po jakiemu ty piszesz ?:trele: kciuk a nie środkowy palec chociaż jak ciemno to można nie rozróżnić co ma się uniesione do góry :haha:

Zanim zmonie kkswiature to tekst wsrawiam specjalnie dla @jokabtaJolanta :przekleństwa:. Czytaj sobie do woli. Ha. Ha . Nawet nie wiesz jakie cierpienia mam jak pisze cokolwiek. Wychodzi na di ze nuegramatyczba jestem . W moim landxie wszyscy mieszkańcy zamiast r mówią j . . Także najlepiej wychodzi im  okrzyk chór /j :trele:.dopóki mi sól starczy,to będę Was męczyć moimi wpisami . I ci mi zrobicie :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem mi się pidabaha te wpisy. Śmiesznie jest :) tylko trochę gliwkowac trzeba o Ci mi chodzi. A może tak na być na opak w tym roku? Mój mąż często mówi że mam coś z głową :) , więc po co udowadniać że nie ? przecież mi jest dobrze, a jak komuś nie pasuje to towarzystwo zawsze można zmienić mi nie ?  Wiem, ze Wy  mnie nie opusvicue nawet jak wam :lanie:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Skąd wiedziałaś?:o. Ty naprawdę szklaną kulę masz O.o.  Klamerki za uszami puściły więc na nici hirurgiczne  dorabiam. Czas podnieść powieki ,zlikwidować  bruzde niezadowolenia pomiędzy brwiami, usta wypełnić  i naciągnąć  w  stały uśmiech. Szyję  mam jak trąba słonia ,więc i z tym trzeba by coś poczynić. Potem cycki. Brzuch. Motylki u rąk.  Och.. a  kiedy do  nóg się dostać. ...wyprostować, 11-Ty palec  odciąć,  haluksy usunąć. .....końca mojego życia się nie wyrobię. :sos:  :sos: :sos: :sos:

Wyrobisz i wydolisz...nawet wcześniej niż do końca życia :haha: Ostatecznie teraz taki wielki hajs zarabiasz...;) Ja bym jeszcze dołożyła botoks do kolekcji, implanty pośladków, wszczepianie kłaczków na łbie, zlikwidowanie worków pod ślepkami, usunięcie paru żeber...i będziesz, nie dość że nowa, to jeszcze prawie naturalna jak Pamela Anderson :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jolantapl. napisał:

A moje nie mlaskać przy jedzeniu bo czasami mam z tym problem :haha:Po powrocie do Polski zaczynam stosować specjalną dietę i wcale nie w celu zredukowania masy ciała ale w celu poprawy kondycji zdrowotnej kiedyś jak miałam problemy zdrowotne to zalecił mi ją zielarz do którego trafiłam bo lekarze nie za bardzo potrafili mi pomóc .Stosowałam przez jakiś czas z doskonałym efektem ;)

@jolantapl.

a cos blizej??? dasz namiary na ta twoja dietke??

jestem otwarta na nowosci w tej dziedziy...a jak jeszcze cos trawiastego zielonego itd to tym bardziej ochoczo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Zerknęłam :tak2: I znalazłam podpowiedź....Zacisnąć mocno zęby, wrąbać garść prochów, babkę otumanić lekami nasennymi, nic nie robić tylko leżeć...a najszybciej czas minie, jak prześpisz te 4 dni...voila! :haha::tak2:

albo samemu lyknac to i owo..tez pomoze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Na priv Ci napiszę wieczorem :)

@jolantapl.dzwieczna bede dozgonnie...nowy ork nowe wyzwania...

ja rozgladam sie za rowerem...mam tu w pip sciezek rowerowych az pod rostock

chce sie bujnac moze w srode do galerii do reala ale musze liczyc z 500ichnich  stowek na cos sensownego...potem moge go zabrac ze soba do kraju co nie????

Edytowane przez lucinda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...