Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uff , jestem . Właśnie siadłam na tyłek i mam dość O.o Dobrze , ze goście będą o ósmej i mam chwilę na regeneracje . Ja bardzo lubię takie imprezy domowe , w gronie sprawdzonych znajomych i przyjaciół ale stwierdzam , że najlepsze są w cudzym domu . Chyba się starzeję ( tfu , tfu :haha: )  albo już się całkowicie zniemczyłam :$ Od rana chodzę i marudzę , że my polki jesteśmy jakieś genetycznie skażone głupotą .  Na ŚB nalatałam się przy kuchni jak głupek i teraz powtórka z rozrywki >:( Po jakie licho w tej naszej mentalności , wisi tan przymus stawienia na stole wszystkiego ile tylko się zmieści . Czasami jak tłumaczę Niemcom , ze to taka nasza tradycja i gościnność , to mam wrażenie , że patrzą na mnie z politowaniem jak na wariata i dzisiaj ja sama tak o sobie myślałam . :o No już dobrze , musiałam dać upust emocjom a teraz panie i panowie , radujmy się i delektujmy wspaniałymi trunkami , bo jak mawiała moja babcia ......jaki Sylwester , taki cały rok . Jak ktoś Was dzisiaj lekko poddenerwuje , to też uśmiechnijcie się i powiedzcie sobie w duchu ...... ŻYCIE JEST PIĘKNE :) Dzisiaj obudziłam się z tą myślą i pózniej zastanawiałam się skąd tak wcześnie rano u mnie takie pozytywne myślenie i uświadomiłam sobie , ze z taka myślą każdy powinien się budzić , plus uśmiech na twarzy . Życzenia składać będę po północy a teraz chcę tylko powiedzieć , że kiedy robiłam podsumowanie roku , to zdałam sobie sprawę , że jedna z najlepszych rzeczy jaka mi się przytrafiła , to właśnie to forum i Wy wszyscy , za co Was z całego serca serdecznie dziękuję :serce:       A teraz na pożegnanie starego roku :pianino::wino::hura::papieros::wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha.ha . Ja poprosiłam mojego pop do tańca a on w spodnie popuścil. Ależ mam branie xd. Tak myślę.  Chyba, že się mnie boi:p. hm...Jestem wysoką osobą,to prawda . Syn stwierdził, że lampy łańcuch  muszą skrócić ,bo głowę sobie  uszkodzę :donos:. Pogotowie  potrzebne dla tych co sobie dzisiaj palce uszkodzoną od fajerwerków.  Strzały już w oddali słychać . Więc  kochani wskakujcie w wygodne obuwie,  barchany zamienić  na przewiewne stringi, brokatem fasade potraktować i biodra rozkolysać proszę na maxa . @Mirelka1965 zadbała i rytmy,więc korzystajmy:zdrówko::oklaski::lody::kawa::wino: :396_ice_cream::954_notes::777_revolving_hearts::691_balloon::hura::wino::pianino:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

kochani wskakujcie w wygodne obuwie,  barchany zamienić  na przewiewne stringi, brokatem fasade potraktować i biodra rozkolysać proszę na maxa .

Nie chcą.....śpią...kąpią się...jedzą.....albo co innego robią, ale tańczyć nie chcą :smutek: Ja mam sukienusię śliczną ubraną, włoski ufiokowane, pończoszki odziane...a do tańca nikt mnie nie porywa :oops: I nie mówię tu o Panach w domu moim...mówię tu o naszych kompanach i kompankach forumowych :haha: Ale co tam...może ktoś na taki rytm zareaguje....:oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w swoim łóżeczku ale o północy zejdę na dół zeby zobaczyć czy będą jakieś fajerwerki ale tu trochę zadupie jest to nie wiem czy komuś będzie się chciało nosa z domu wychylić.Tylko proszę nie piszcie już ,że jaki Sylwester taki cały rok :( bo dla mnie będzie przechlapane nie dość,że w de w pracy i z lekka niedysponowana a w związku z tym nawet napić się niczego nie mogę co ma procenty to jeszcze muszę go spędzać samotnie hm nie zła perspektywa na kolejny rok O.o:haha:Dobrze ,że chociaz WAS mam moi kochani forumnowicze :love::oklaski:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Jestem już w swoim łóżeczku ale o północy zejdę na dół zeby zobaczyć czy będą jakieś fajerwerki ale tu trochę zadupie jest to nie wiem czy komuś będzie się chciało nosa z domu wychylić.Tylko proszę nie piszcie już ,że jaki Sylwester taki cały rok :( bo dla mnie będzie przechlapane nie dość,że w de w pracy i z lekka niedysponowana a w związku z tym nawet napić się niczego nie mogę co ma procenty to jeszcze muszę go spędzać samotnie hm nie zła perspektywa na kolejny rok O.o:haha:

A ja już dawno przestałam wierzyć w bajki......no i w te niby-przepowiednie Wigilijne (z łuską karpia w portfelu zapewniającą dobrobyt) i Noworoczne ( niby jaki Sylwester to taki cały rok) :haha: No bo łuskę przetestowałam na sobie, przez wiele lat co roku świeżą nosiłam w portfelu i żadnych spektakularnych efektów przybywania kaski nie zauważyłam :haha: A Sylwester po pijaku, to niby cały rok chlać? :szok: Albo jak @violka w kuchni szaleć, to niby w knajpie mam się zatrudnić? :oops: Nieeeee, bzdury...uffff.....i całe szczęście :oklaski: Tak więc, @jolantapl. nie smutaj się, poleguj sobie, a Nowy Rok będzie zajebiaszczy tak , czy siak :oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Katii napisał:

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Nam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości, a przede wszystkim szczęście i feemiłości! Szczęśliwego Nowego Roku !!! :oklaski:

feel so good

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas wiąże z Nowym Rokiem nadzieje. Mamy plany, marzenia, cele. Dlatego też życzę zrealizowania wszystkich, nawet tych najskrytszych i nieprawdopodobnych. Niech Nowy Rok będzie czasem zmiany i to zmiany na lepsze. Życzę, by nie opuszczał Was uśmiech i ludzie bliscy sercu. Bo to jest przecież najważniejsze. Tak więc moi kochani....
5a4946a9e4d9e_AANR!.gif.4d56678d94406138b557a3791e0b464a.gif
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...