Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

To ja  też na  1000 :wino:Dziękuje Wam Kochani i Tobie @Blondi za wszystkie miłe chwile :serce: Dobranoc Opiekunkowo , słodkich snów :cmok:

 

3 minuty temu, violka napisał:

To ja  też na  1000 :wino:Dziękuje Wam Kochani i Tobie @Blondi za wszystkie miłe chwile :serce: Dobranoc Opiekunkowo , słodkich snów :cmok:

A może by jakąś muzykę wrzucić ?:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieszczę się jeszcze ? :)

Rano jadę koło dziewiątej więc zdążę coś klepnąć.

Zmienniczka bardzo fajna dziewczyna, sympatyczna ale z podstawami języka, słabymi.... Za to synowi podopiecznej wpadła w oko i kręci się koło niej i czaruje. :szydera:

Trochę się boi bo zawsze jeździła do leżących i nie musiała rozmawiać a tutaj trafiła na towarzyską osobę. Jakoś da radę choć będzie jej ciężko bo pracy tu niewiele ale rozmów więcej.

Wieczorem podopieczna kolejny raz mnie zaskoczyła bo się popłakała i powiedziała że ten rok był ciężki i wszyscy ją opuszczają. Zmarł mąż a na dodatek ja wyjeżdżam. I nawet pamiętała żeby wręczyć mi prezenty na pożegnanie. :d Pewnie niedługo o mnie zapomni. :d

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No i nie zrobię się na u-bóstwo. Kosmetyki pochowałam a łazienka zajęta. :(

Chyba nie mam szans na zaczepianie facetów bo w trąbę dostanę. :szydera::trele:

Podobno jak nie spodobasz się na :brudno" to na :czysto " trudno " to głowa do góry a potem zdasz relacje na forum jak Ci poszło :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

No i nie zrobię się na u-bóstwo. Kosmetyki pochowałam a łazienka zajęta. :(

Chyba nie mam szans na zaczepianie facetów bo w trąbę dostanę. :szydera::trele:

Zastosuj nową metodę na podryw.....samotna sierotka, przez łazienkę pognębiona, przez los opuszczona...faceci lubią panie potrzebujące opieki, takie bluszczyki....więc rób za bluszcz :haha: I szerokiej drogi :cześć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, 1bozka napisał:

Wiam wszstkich:d.Pije z Wami kawusie,i ciesze sie z milenium:zdrówko: klepaliscie,klepaliscie i wyklepaliscie.A musze Wam powiedziec ze przyjemnie sie czyta te klepanka.:wino:

Dziękuję w imieniu wszystkich klepaków :haha: Staramy się od jakiegoś czasu ;):tak2: I sprawia nam to niekłamaną radość :haha::hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

:zdrówko:  szkoda ze Was nie znalazlam w zeszlym roku,byloby mi duzo lzej na obczynie

Ja "nas" znalazłam w tym roku i od 17 sierpnia świat nabrał barw :tak2: I życie na obczyźnie już nie jest takie straszne...i mam wspaniałych ludzi obok siebie, którzy rozumieją co ta praca znaczy, którzy poklepią po ramieniu jak trzeba, ale i trzasną po łbie gdy się należy....bywaj z nami, klep z nami, a to wszystko będzie też twoim udziałem :hura: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...