Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

kiedys ja bedziesz w Rzeszowie na pewno.Zeby bylo smieszniej  na razie to nie potrzebuje alarmu w samochodzie  bo te sliczne oczeta  sierscuicha  to zmylka 

Instynkt wlasciciela:szydera: Naprawde jest slodki, chociaz moge nie byc obiektywna bo hyzia mam na punkcie wszystkich zwierzakow:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Instynkt wlasciciela:szydera: Naprawde jest slodki, chociaz moge nie byc obiektywna bo hyzia mam na punkcie wszystkich zwierzakow:hura:

zartuje ... slodki jak miod....:szydera:.zaglaskac mozna mojego siersciucha...i bedzie sie patrzec milosiernie...ze chce wiecej:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, INEZ napisał:

Spójrzmy prawdzie w oczy widzę jak się wszyscy starali oczywiście ze starych uczestników forum ,żeby było dobrze  i  g....no z tego wyszło :(

@lucyna beata,@inez, nie rozumiem.

Wytlumaczcie lopatologicznie, o co kaman?

Dlaczego g..wyszlo, o co chodzi z ta atmosfera?

Kuzden sobie pitu pitu i jest ok.

Dlaczego desant, ktory wniosl tu tyle ozywienia, ma sie mniej udzielac?

Teraz dopiero (to jest moje skromne zdanie) forum zyje.

Napiszcie jasno o  so chodzi,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nożesz Q ! M !

Co się dzieje ????

Jak "starzy" pierniczą jak potłuczeni to wszystko OK . A jak desant poczuł się swobodnie i przejął pałeczkę to już źle ?????????????

Jak Kali ukraść krowę to dobrze ale jak Kalemu ukraść krowę to źle ?

Nie da się współistnieć w większym gronie bez tarć. Wcześniej też były i kilka osób obraziło się i odeszło. Nie pamiętacie ? Teraz też nikt nikogo nie zmusza do pokochania każdego ale do diabła - tolerujmy się i naszą odmienność !

:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A ja tam nie mam zamiaru jeszcze mówić dobranoc ..ani strzelac focha . Dobrze mi tutaj i nawet siła mnie stąd nie wyrzucą ...no chyba , że ban . Bana przyjmę z pochyloną głową .

@Baska powtarzajaca sie

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

a co to jest bo nie rozumiem:szydera:

 

5 minut temu, sayonara 52 napisał:

@lucyna beata,@inez, nie rozumiem.

Wytlumaczcie lopatologicznie, o co kaman?

Dlaczego g..wyszlo, o co chodzi z ta atmosfera?

Kuzden sobie pitu pitu i jest ok.

Dlaczego desant, ktory wniosl tu tyle ozywienia, ma sie mniej udzielac?

Teraz dopiero (to jest moje skromne zdanie) forum zyje.

Napiszcie jasno o  so chodzi,

 

 

Nikt sie nie musi tlumaczyc. Pisza Ci co maja czas , ochote i cos do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...