Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie też chyba będą habilitowac w temacie ...tej kupy , bo albo tylko wiatry ostre ....albo właśnie abort w pieluchę popitala . Czekam moment i ...wołam siostrę ....jak milo , że mi tutaj nie wolno wchodzić w kompetencje siostrzyczek ...

Cała przyjemność po Twojej stronie.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie też chyba będą habilitowac w temacie ...tej kupy , bo albo tylko wiatry ostre ....albo właśnie abort w pieluchę popitala . Czekam moment i ...wołam siostrę ....jak milo , że mi tutaj nie wolno wchodzić w kompetencje siostrzyczek ...

Bedziesz kupolozka :d, dipl. hab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, hawana napisał:

Ile jeszcze przed Toba?

Do 27 kwietnia . Teraz wyszłam na cugasa . Prawna wróciła . Mówię jej , że chyba abort poszedł ...a ona , że nie czuć . Podniosła kołdrę a poduszka , którą miał pod nogami upierniczona ...

Abort opuścił pampersa ...znalazł ujście ...sam .... Noo...ona mu jeszcze nóżki pocwiczyla ...To ja powiedziałam , że idę na fajkę . Ma ochotę to niech się abortowym zapachem upaja ....niech się sztacha ...ja wolę dymkiem . Jeszcze jeden kolejny cugasek ...a kto opiekunce na szpitalnej wizycie zabroni ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do 27 kwietnia . Teraz wyszłam na cugasa . Prawna wróciła . Mówię jej , że chyba abort poszedł ...a ona , że nie czuć . Podniosła kołdrę a poduszka , którą miał pod nogami upierniczona ...

Abort opuścił pampersa ...znalazł ujście ...sam .... Noo...ona mu jeszcze nóżki pocwiczyla ...To ja powiedziałam , że idę na fajkę . Ma ochotę to niech się abortowym zapachem upaja ....niech się sztacha ...ja wolę dymkiem . Jeszcze jeden kolejny cugasek ...a kto opiekunce na szpitalnej wizycie zabroni ? 

No to 3 tygodnie. Prawie finisz:oklaski:

A teraz dziadzio w szpitalu abortuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Annika2017 napisał:

inny temat...pytanie...czy  ktoś z tu obecnych korzystał z multiformularza na tym portalu, jeśli tak to czy istotnie jest pomocny w znalezieniu dobrej oferty 

Kiedyś z tego skorzystałam ale teraz to nie wiem czy bym tak zrobiła,jak już to jednak aplikowałabym do kilku wybranych firm a nie do wszystkich bo potem się w tym nie połapiesz .Jeżeli mogę coś jeszcze doradzić to ja bym wybrała sobie 2-3 oferty pracy ,poczytała o firmach z których są i wtedy aplikowała na konkretną ofertę .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Annika2017 napisał:

inny temat...pytanie...czy  ktoś z tu obecnych korzystał z multiformularza na tym portalu, jeśli tak to czy istotnie jest pomocny w znalezieniu dobrej oferty 

Kiedyś skorzystałam. Telefon i mail aż się rozgrzały od ofert ale trzeba wszystko notować bo się pogubisz. 

Zrób jak @INEZ radzi bo to lepsza opcja.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hawana napisał:

No to 3 tygodnie. Prawie finisz:oklaski:

A teraz dziadzio w szpitalu abortuje?

taaa...właśnie wróciłam ...wściekła , bo głodna jak wilk . Jutro powtórka z rozrywki i po niedzieli jednak też ... Durna myślałam , wierzyłam , że ona idzie w ciszy popracować w papierach a sama się wsypała , ile kosztował ją obiad . Jutro ma podjechac po mnie ok. 11-tej ....a ja w tym czasie będę konsumowała obiad ....niech poczeka sobie . Powiem , że byłam głodna i tego błędu już nie popełnię , bo ja śniadania jadam o 8 -ej . Kurde balans ...wpadłam na  kwadraty i zapchałam się dwoma bananami i lodami ....resztką lodów ....Już grzeję piekarnik ...zaraz wstawiam " Alaskę w migdałach " czy innej tam posypce . Później usmażę sobie mięso ...i ...obiadek będzie na jutro jak trzeba ....a będę jeść wolniutko ...przeżuwać ...mlaskać ...a ona niech poczeka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...