Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a dziekowac kochana dziekowac..

wiesz ze optymizm przyciaga dobro...i tak sobie wymyslilam...rozowe okulary codziennie na nosie  to w koncu przyciagna dobra aure...

Proszę, proszę....wypowiedziałaś na głos to, czego nie chciałaś przez lata słuchać....:oklaski: Jestem z ciebie dumna....:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Afryka napisał:

Dokładnie tak.Bez serc ,bez ducha ,to szkieletów ludy....tak to chyba pisał wieszcz ....a teraz Murzynek Bambo w Afryce mieszka....:d

Też nie wytrzymałam i zajrzałam xd...Najbardziej podobają mi się wypowiedzi stworzenia o nicku bardzo podobnym do naszej Ewki -ósemki ...są w stylu sandramandry cętkowanej ...kontrowersyjne ..zaczepne ...noo...tylko czekać jak idealna wkroczy i ....może coś zacznie się dziać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proszę, proszę....wypowiedziałaś na głos to, czego nie chciałaś przez lata słuchać....:oklaski: Jestem z ciebie dumna....:hura:

kochana to ze nie wypowiadam z predkoscia karabinu slow ktore na jezyk mi sie pchaja nie znaczy ze nie mam ich w swoim zasobie slownictwa...ja tylko...taka wycofana jestem, wiesz ze emocjami u mnie problem....zreszta...

przyganial kociol...uczymy sie uczymy cale zycie...ale grunt ze w koncu cos nam z lbach zostaje prawda?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Też nie wytrzymałam i zajrzałam xd...Najbardziej podobają mi się wypowiedzi stworzenia o nicku bardzo podobnym do naszej Ewki -ósemki ...są w stylu sandramandry cętkowanej ...kontrowersyjne ..zaczepne ...noo...tylko czekać jak idealna wkroczy i ....może coś zacznie się dziać xd

:szydera: :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proszę, proszę....wypowiedziałaś na głos to, czego nie chciałaś przez lata słuchać....:oklaski: Jestem z ciebie dumna....:hura:

ty wprawdzie nie potrzebujesz bo sama sobie "prostownikiem" do ladowania pozytywow jestes ale jakby co...

prosze bardzo:oklaski:

mire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Proszę, proszę....wypowiedziałaś na głos to, czego nie chciałaś przez lata słuchać....:oklaski: Jestem z ciebie dumna....:hura:

i same dobre wiadomosci...alternator tylko 320pln a nie 400euro:d...no dobra nie wiem co jeszcze ale i tak na plusie

i chyba w tym miesiacu czeka mnie tegie picie:d...pewnie na koniec kwietnia ale....wezme dzien wolny u dziadka albo dwa bo bede trzezwiec i trzezwiec...a poprawke mam potem w kraju a na koniec maja w LA...odwyk normalnie odwyk...dobrze ze potem do roboty bede jechac bo AA sie klania:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, lucyna.beata napisał:

zobacz co dla ciebie mam:d

znalazlam w szufladzie

a masz.jpg

Superowe!  I jeszcze ten widok...

 

Dziękuję :love:

 

W tym roku zrobiłam w takim stylu zdjęcie nad morzem.

Tyle, że moje okulary były mało różowe i co rusz mi ktoś w kadr właził :/

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucyna.beata napisał:

i jeszcze takie mi sie zawieruszyly..moze ktos potrzebuje??

oddam za darmo podziele sie a co tam...niech postawia na nogi co bardziej watpiacych w siebie

klasy.jpg

Dawaj Lucyna z Albatrosa , ale landszafcik to poproszę z pierwszego modelu .... najlepiej sofort .:tak2:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry  wieczór wszystkim aktywistom. Kruza Turken nie nadążam czytać. Tyle wpisów i na bogato :oklaski:. Jak miło, że opiekunkowe towarzystwo zawsze w dobrym nastroju. Tak trzymać, Aż miło wracać i strach się wtrącić :d. Śmiało można napisać, że tu wszyscy na ciągłym haju i w różowych okularach. Spróbuję jednak mimo wielkiego strachu "coś" tu wtrącić "ni z gruszki ni z pietruszki"

Ja dziś jestem w szoku, bo moja nowa agencja już drugi raz dzwoni i pyta, czy wszystko w porządku . Wytrzeszczu oczu dostaję. To się nazywa opieka :love:.

Miłego wieczoru wzystkim  w różowych okularach życzę :cool:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dobry  wieczór wszystkim aktywistom. Kruza Turken nie nadążam czytać. Tyle wpisów i na bogato :oklaski:. Jak miło, że opiekunkowe towarzystwo zawsze w dobrym nastroju. Tak trzymać, Aż miło wracać i strach się wtrącić :d. Śmiało można napisać, że tu wszyscy na ciągłym haju i w różowych okularach. Spróbuję jednak mimo wielkiego strachu "coś" tu wtrącić "ni z gruszki ni z pietruszki"

Ja dziś jestem w szoku, bo moja nowa agencja już drugi raz dzwoni i pyta, czy wszystko w porządku . Wytrzeszczu oczu dostaję. To się nazywa opieka :love:.

Miłego wieczoru wzystkim  w różowych okularach życzę :cool:.

A gdzie to się panna podziewała przez tak długi czas? :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dobry  wieczór wszystkim aktywistom. Kruza Turken nie nadążam czytać. Tyle wpisów i na bogato :oklaski:. Jak miło, że opiekunkowe towarzystwo zawsze w dobrym nastroju. Tak trzymać, Aż miło wracać i strach się wtrącić :d. Śmiało można napisać, że tu wszyscy na ciągłym haju i w różowych okularach. Spróbuję jednak mimo wielkiego strachu "coś" tu wtrącić "ni z gruszki ni z pietruszki"

Ja dziś jestem w szoku, bo moja nowa agencja już drugi raz dzwoni i pyta, czy wszystko w porządku . Wytrzeszczu oczu dostaję. To się nazywa opieka :love:.

Miłego wieczoru wzystkim  w różowych okularach życzę :cool:.

Ja wytrzeszczu dostałam jak zobaczyłam co tu się wyrabia :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzie to się panna podziewała przez tak długi czas? :ostrzegam:

Landspazier uprawiałam. Kraina rolnicza, zielono robi się  i kwietnie, cieplutko, na samym t'shirt kąpieli słonecznej zażywałam. Dziadek mnie trochę dzisiaj wkurzył i wywaliłam mu  że jest dzisiaj niczym wilk z lasu. Zły i ostry. Pracował dzisiaj w ogrodzie i sił mu brakuje, więc trzeba było kogoś do bicia poszukać. Dlaczego ja? Bo pod ręką byłam.:| . Szkoda mi go , bo dba o obejście jak może, ale niestety latka tatka dopadły. Z nadąsaną miną wyszłam na spacer rzucając w jego stronę pioruńskie spojrzenie. Kiedy wróciłam był słodki jak cukierek, który wczoraj zjadłam. Teraz wiem jak z nim zagrywać. Trzeba walczyć bronią przeciwnika :grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...