Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję , że  mogę zacząć świętować :d Wszystkim pracusiom , którzy smutają się z powodu Świąt spędzanych w pracy , powiem tylko że nawet nie wiecie jak Wam w tym momencie zazdroszczę . :donos: Padam na pysk po tych całych zakupach , gotowaniu i pucowaniu :przekleństwa: o kasie , która wypłynęła z portfela niczym wodospad , nawet nie wspomnę , żeby sobie ciśnienia nie podnosić . O.o Dzisiaj nastrój świąteczny zakłócała łacina , która od czasu do czasu wydobywała się z mojej słodkiej buziuni :haha: Apogeum nastąpiło kiedy mój ślubny został zmuszony do mycia podłogi O.o Z powodu nowego mopa , pytaniom nie było końca ....... ile wlać wody do wiadra , jaki płyn i ile tego . W jaki sposób wyżąć mopa . Kiedy już na skraju cierpliwości wszystko ładnie wyjaśniłam , to mop zaczął mu robić na złość i kij się ciągle składał :sos: W przyszłym roku na Święta Wielkanocne zostaje w pracy a jak mi coś odwali , żeby zmienić zdanie , to proszę mi nakopać w tylną część ciała  Amen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, violka napisał:

Melduję , że  mogę zacząć świętować :d Wszystkim pracusiom , którzy smutają się z powodu Świąt spędzanych w pracy , powiem tylko że nawet nie wiecie jak Wam w tym momencie zazdroszczę . :donos: Padam na pysk po tych całych zakupach , gotowaniu i pucowaniu :przekleństwa: o kasie , która wypłynęła z portfela niczym wodospad , nawet nie wspomnę , żeby sobie ciśnienia nie podnosić . O.o Dzisiaj nastrój świąteczny zakłócała łacina , która od czasu do czasu wydobywała się z mojej słodkiej buziuni :haha: Apogeum nastąpiło kiedy mój ślubny został zmuszony do mycia podłogi O.o Z powodu nowego mopa , pytaniom nie było końca ....... ile wlać wody do wiadra , jaki płyn i ile tego . W jaki sposób wyżąć mopa . Kiedy już na skraju cierpliwości wszystko ładnie wyjaśniłam , to mop zaczął mu robić na złość i kij się ciągle składał :sos: W przyszłym roku na Święta Wielkanocne zostaje w pracy a jak mi coś odwali , żeby zmienić zdanie , to proszę mi nakopać w tylną część ciała  Amen 

Nakopię ci z wielką przyjemnością....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, violka napisał:

Z powodu nowego mopa , pytaniom nie było końca ....... ile wlać wody do wiadra , jaki płyn i ile tego . W jaki sposób wyżąć mopa . Kiedy już na skraju cierpliwości wszystko ładnie wyjaśniłam , to mop zaczął mu robić na złość i kij się ciągle składał :sos: 

Niepotrzebnie poszłaś w koszta z tym ustrojstwem, trza było kupić zwykłą szczotkę ,szmatę jak drzewiej była i wiedziałby z czym się to je ,a tu trochę techniki i chłop się pogubił...dobrze,że się znalazł...na mojego też te soczyste " zaklęcia " działają najlepiej.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

 Ty to masz jakieś fałszywe te badania:d

Moje badania  wynikają z dogłębnego zgłębienia tematu, poprzez analizę codziennych zachowań wybranej grupy Europejek. Badania przeprowadzono na organizmach żywych. Grupa badana nie otrzymywała żadnych wspomagaczy. Jednocześnie informuję, że w trakcie trwania badań nie ucierpiało żadne zwierzę...:szydera: Konkluzja....moje wyniki są właściwe, w przeciwieństwie do tezy przedstawionej obrazkowo przez ciebie, a która to teza nie została poparta żadnymi, namacalnymi :haha:, dowodami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moje badania  wynikają z dogłębnego zgłębienia tematu, poprzez analizę codziennych zachowań wybranej grupy Europejek. Badania przeprowadzono na organizmach żywych. Grupa badana nie otrzymywała żadnych wspomagaczy. Jednocześnie informuję, że w trakcie trwania badań nie ucierpiało żadne zwierzę...:szydera: Konkluzja....moje wyniki są właściwe, w przeciwieństwie do tezy przedstawionej obrazkowo przez ciebie, a która to teza nie została poparta żadnymi, namacalnymi :haha:, dowodami :szydera:

I tu sie z Tobą nie zgodzę, były zawsze podejmowane próby namacalne i dogłębne.

Wynik końcowy był zawsze ten sam, cieńszy portfel.:d

Edytowane przez geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

no dodaj sobie jeszcze -wybrac sie na szalenstwo zakupowe-

Nie lubię zakupów. Serio. A samochód kiedyś kupiłam w salonie od ręki. Zapytałam jakie mają kolory i wzięłam jeden. Mieli dwa więc decyzja była szybka ale sprzedawca długo nie mógł wyjść z szoku. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie lubię zakupów. Serio. A samochód kiedyś kupiłam w salonie od ręki. Zapytałam jakie mają kolory i wzięłam jeden. Mieli dwa więc decyzja była szybka ale sprzedawca długo nie mógł wyjść z szoku. :szydera:

cos Ty i nic nie wiedzialas o momencie obrotowym ani o przyspieszeniu ani o mocy?? To teraz ja nie moge wyjsc z szoku:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Moje badania  wynikają z dogłębnego zgłębienia tematu, poprzez analizę codziennych zachowań wybranej grupy Europejek. Badania przeprowadzono na organizmach żywych. Grupa badana nie otrzymywała żadnych wspomagaczy. Jednocześnie informuję, że w trakcie trwania badań nie ucierpiało żadne zwierzę...:szydera: Konkluzja....moje wyniki są właściwe, w przeciwieństwie do tezy przedstawionej obrazkowo przez ciebie, a która to teza nie została poparta żadnymi, namacalnymi :haha:, dowodami :szydera:

Dogłębne to sie mogę zgadzić:szydera:,że nie ucierpiało żadne zwierzę to już nie.Jakieś futra przecież te Europejki wydębiły :szydera: i co do nie używania żadnych wspomagaczy to też się nie zgadza.Rossman,DM i inne drogerie by przecież plajtę zaliczyły nie sprzedając "tapety" i innych mazideł :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

I tu sie z Tobą nie zgodzę, były zawsze podejmowane próby namacalne i dogłębne.

Wynik końcowy był zawsze ten sam, cieńszy portfel.:d

Ten cieńszy portfel potwierdza moje badania...:szydera: Strefa zakupowa istnieje również w moich badaniach...:szydera: Teza, moja,  potwierdzona...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...