Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, aga1 napisał:

Mój podopieczny jeszcze śpi. Coś z nim nie tak. Niby nic mu nie dolega, ale widzę, że słabnie z każdym dniem . Listopad to mc zły, zwłaszcza dla starszych ludzi . Dzieki kalendarzowi za to, że zwija juz ten mc. A wnet Mikołaj zapuka do naszych okien . Ja mam tu co roku obfitego Mikołaja z kopertą :) . W czapce przychodzi tylko po kapciach go poznaję, że z daleka nie przybywa .

obfitego? to z 500€ w padnie hihi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

Mój podopieczny jeszcze śpi. Coś z nim nie tak. Niby nic mu nie dolega, ale widzę, że słabnie z każdym dniem . Listopad to mc zły, zwłaszcza dla starszych ludzi . Dzieki kalendarzowi za to, że zwija juz ten mc. A wnet Mikołaj zapuka do naszych okien . Ja mam tu co roku obfitego Mikołaja z kopertą :) . W czapce przychodzi tylko po kapciach go poznaję, że z daleka nie przybywa .

Podam mój adres, to może do mnie też ten twój Mikołaj trafi? :haha: I nie musi w kapciach przychodzić, przez pocztę może wysłać :tak2: Ja się nie pogniewam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Podam mój adres, to może do mnie też ten twój Mikołaj trafi? :haha: I nie musi w kapciach przychodzić, przez pocztę może wysłać :tak2: Ja się nie pogniewam :haha:

Taki numer to nie przejdzie :) do rozrzutnych go raczej nie zaliczam . Ale do stałych w uczuciach to juz tak:cmok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cukiereczki. Dzisiaj bukiet  :bukiet: dla was wyczarowałm na powitanie. Na życznie niektórych niezadowolonych :348_umbrella: prohumorowy instaluję na stałe. :327_sunny: wróci niebawem. Tylko myśleć mi  o :327_sunny:. O uśmiechniętym :320_sun_with_face:. Tak będzie . @Blondi już wie,  że nie trzeba myśleć o niebieskim podczas farbowania włosów . Fryzura jej wyszła super. Słodziak ją porwał w swoje ramiana, pewnie nie będzie jej chciał nam oddać :płacz:. Też chcę mieć tak samo ufabowane włosy :17_heart_eyes:. Coby mnie ktoś porwał. Co prawda mam swojego Obłędnego Rycerza, ale nie szkodziłoby mieć ich dwóch, albo trzech i więcej.....:9_innocent:. Mój Rycerz porwał mnie do sanatorium i tu moczy mnie w wodzie jak czarownicę w fosie, aby mi głupoty z głowy rozmydlić. Ciężko idzie, głupota bardzo do mnie przylgnęła, dobrze mi z nią, trzyma się jak rzep psiego ogona . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie cukiereczki. Dzisiaj bukiet  :bukiet: dla was wyczarowałm na powitanie. Na życznie niektórych niezadowolonych :348_umbrella: prohumorowy instaluję na stałe. :327_sunny: wróci niebawem. Tylko myśleć mi  o :327_sunny:. O uśmiechniętym :320_sun_with_face:. Tak będzie . @Blondi już wie,  że nie trzeba myśleć o niebieskim podczas farbowania włosów . Fryzura jej wyszła super. Słodziak ją porwał w swoje ramiana, pewnie nie będzie jej chciał nam oddać :płacz:. Też chcę mieć tak samo ufabowane włosy :17_heart_eyes:. Coby mnie ktoś porwał. Co prawda mam swojego Obłędnego Rycerza, ale nie szkodziłoby mieć ich dwóch, albo trzech i więcej.....:9_innocent:. Mój Rycerz porwał mnie do sanatorium i tu moczy mnie w wodzie jak czarownicę w fosie, aby mi głupoty z głowy rozmydlić. Ciężko idzie, głupota bardzo do mnie przylgnęła, dobrze mi z nią, trzyma się jak rzep psiego ogona . 

A może nie dlatego cię moczy coby głupotę odkleić,  ale po to by cię rozmiękczyć? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:327_sunny::320_sun_with_face::320_sun_with_face: moje , mam dla was dobre wieści. Chociaż Słodziak porwał nam Opiekunkę, to i tak będziemy mieli ją na oku. Posłałam tam agentkę: Cichociemną. Ma jedną dobra stronę: stronę "słońca ". Słodziak i @Blondi nie połapią się , bo ze światłem są już za pan brat od samego rana . W razie zagrożenia  Cichociemna z jasną stroną "słońca" wskoczy do akwarium, a tam już jak ryba w wodzie będzie nie do złapania/zauważenia. @Blondi pilnuj się i szczerze wszystko melduj, bo my to będziemy raporty robić i słupki regulować: prawda, fałsz. Ze słupkami ni ma co zagrywać !!!  Pamiętaj !!!

luksus.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A może nie dlatego cię moczy coby głupotę odkleić,  ale po to by cię rozmiękczyć? :haha:

I tak mam sporo powodów do radości, bo jak pomyślę, że mógłby mnie polać smołą i posypać piórami , puścić biegiem po wsi ,to już wolę moczenie w basenie. Pod wodą to..... można wiele .... np. spotkać się z delfinem,ośmiornicą , albo................ znaleźć skarb życia. Nawet jak Etna :544_volcano:wypali, to inne foczki mogą w ciążę zajść . Ja jestem bezpieczna. I w tym momencie cudownie jest być starą :babcia: 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aga1 napisał:

Mój podopieczny jeszcze śpi. Coś z nim nie tak. Niby nic mu nie dolega, ale widzę, że słabnie z każdym dniem . Listopad to mc zły, zwłaszcza dla starszych ludzi . Dzieki kalendarzowi za to, że zwija juz ten mc. A wnet Mikołaj zapuka do naszych okien . Ja mam tu co roku obfitego Mikołaja z kopertą :) . W czapce przychodzi tylko po kapciach go poznaję, że z daleka nie przybywa .

Mój podopieczny też dzisiaj zaspał  a ja nie chciałam go budzić i wzięłam się za przygotowywanie śniadania efekt był taki ,że mleko mi wykipiało :$ co mi się nie zdarzyło od niepamiętnych czasów ,potem przez godzinę czyściłam kuchenkę ,następnie próbowałam doszorować przypalony garnek ,a jak wreszcie wzięłam się za obiad to stwierdziłam,że nie ma w tym domu maszynki do mielenia mięsa O.o zmieliłam w takim kielichu do przyrządzania napojów ,naleśniki robiłam bez mleka bo nie miałam uf aż boję się myśleć co mnie jeszcze dzisiaj czeka ale mam nadzieję,że wszystko co najlepsze dopiero prze de mną .W planach jeszcze zakupy może to mi trochę humor poprawi :trele: Ach co za dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po późnym obiadku ;) i nawet po deserze :haha: Tutaj taki zwyczaj, że kawa i słodkości od razu na stół idą :| I jak tu teraz na spacerek,  jak człowiek jak tucznik się czuje? :haha:A jeszcze dzisiaj w planach wizyta urodzinowa u sąsiadki :smutek:Nie dość że nic nie zrozumiem,  bo ta sąsiadka to austriaczka, to jeszcze słodkości będą :tak2: Serniczek dzisiaj upiekłam, sos ze zblendowanych truskawek do tego i na nic miejsca nie mam :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Halo,  halo... Jest tu kto? Powoli zbliża się pora na.....:kawa2: Nie wiem czy wstawiać wodę i szykować termos :haha: Nie chcę znowu falstartu popełnić :oops: Meldować kto gotowy rozpocząć to piękne popołudnie :donos:

Mam Tiramisu  do:kawa2: ,,,przytowarzyszę Ci koleżanko,,,:oklaski: ja jestem zawsze gotowa na zabawy,,bo nic innego nie mam do roboty,,luz blus:dobrze::trele::$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

:327_sunny::320_sun_with_face::320_sun_with_face: moje , mam dla was dobre wieści. Chociaż Słodziak porwał nam Opiekunkę, to i tak będziemy mieli ją na oku. Posłałam tam agentkę: Cichociemną. Ma jedną dobra stronę: stronę "słońca ". Słodziak i @Blondi nie połapią się , bo ze światłem są już za pan brat od samego rana . W razie zagrożenia  Cichociemna z jasną stroną "słońca" wskoczy do akwarium, a tam już jak ryba w wodzie będzie nie do złapania/zauważenia. @Blondi pilnuj się i szczerze wszystko melduj, bo my to będziemy raporty robić i słupki regulować: prawda, fałsz. Ze słupkami ni ma co zagrywać !!!  Pamiętaj !!!

luksus.jpg

Szykuję się basen z 20 basenami,,z gorącą wodą i bardzo osoloną ,,z masażami stóp ,,i dupki i nóżek i w ogóle co basen to co innego każe wystawić do masażu,,a ciśnienie takie ,że malo nie wyrwie nogi czy ręki,,, bedę się prawie czuła jak Ty  @Heidi w sanatorium,,tylko na wolnosci,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Mam Tiramisu  do:kawa2: ,,,przytowarzyszę Ci koleżanko,,,:oklaski: ja jestem zawsze gotowa na zabawy,,bo nic innego nie mam do roboty,,luz blus:dobrze::trele::$

A ja mam serniczek :d No to szalejemy :oklaski: Wjazd robi :kawa: , teraz :ciacho:, a potem :wino:I imprezę uważam za otwartą :oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież mój słodziak ma plany już takie,,że tydzień na statku w hotelu,, w maju,,:oklaski:gdzie popłyniemy to już narazie nie chcę wiedzieć,,narazie 3 msc ,czeka mne urlop w ciepłych krajach,jak na święta pojedzemy to wrócimy w marcu:oklaski::hura::tak2::hura:same letnie rzeczy zabieramy,,,sami zobaczcie kiedy ja mam czas na pracę:szok::oklaski::cmok: :haha: ale na :papieros: zawsze mam czas,,:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

No przecież mój słodziak ma plany już takie,,że tydzień na statku w hotelu,, w maju,,:oklaski:gdzie popłyniemy to już narazie nie chcę wiedzieć,,narazie 3 msc ,czeka mne urlop w ciepłych krajach,jak na święta pojedzemy to wrócimy w marcu:oklaski::hura::tak2::hura:same letnie rzeczy zabieramy,,,sami zobaczcie kiedy ja mam czas na pracę:szok::oklaski::cmok: :haha: ale na :papieros: zawsze mam czas,,:szok:

No to na to konto :papieros::412_champagne: i jeszcze :hura::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...