Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi dziękuję, że napisałaś tu coś co warto, z czego inne opiekunki mogą skorzystać. Mianowicie radę taką, że nasi PoP mają mieć świadomość, że jest ktoś kto im pomoże i jest w zasięgu ręki ( oby nie nogi :)) , a jednocześnie nie jaest natrętny swoim towarzystwem. Kochana jesteś ,bo czasami taki mały wpis , a ile wnosi informacji :całus: . Też jestem zdania, że rewolucji w życiu PoP nie trzeba robić. Wiadomo, że trzeba być  inteligentnie elastycznym. Tylko takie osoby umią czerpać radość z profesji, którą wykonujemy i oby nie było inaczej. Niech PoP robią co lubią robić, a my im nie przszkadzajmy tylko bądźmy tu i teraz z uśmiechem na ustach i przyglądajmy się, wyciągajmy wnioski                     co robić a czego nie robić  59fd9f9117f58_babcieogrd.jpg.9d1278bf9d9a2748c7426d239fb7e7ff.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolantapl. napisał:

@kinga bierz tą stelę na wymianę z @Betty będziesz miała tam jak w raju bo z Jacusiem będziecie razem no i pewnie zarobek  dobry bo @Betty wysoko się ceni i za byle jaką kasę nie pracuje no i co najważniejsze tym razem nawet na miejsce nie narzeka ;)

Hej kochani witam Was :love: moja droga @jolantapl. Dziękuję za propozycje ale oni mają własną dzialalnosc,na pewno na święta będą jechać do domu a my w święta nie pracujemy no i będę mieć operację i nie wiem kiedy wrócę do pracy O.o mam nadzieję że kiedys nam się uda razem wyjechać w jedno miejsce :draz nam sie udało i byliśmy 4 lata u dziadka i babci:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kinga napisał:

Ale tutaj cicho:p wszyscy pracują czy urlopu ja się haha:d

@kinga no żyjesz i pracujesz i Jacuś pracuje ,,to jest najważniejsze ,że jestescie na chodzie,,,ja co napiszę to internet weg i wszystko poszło ,,,:płacz: a z rodzinki nikogo nie widac abym mogła wstrząsnąc kims,,aby się opamiętał i w końcu ten internet założył,,  Piszesz ,że babcia lepsza ,,może musiała focha strzelić a teraz może być już dobrze,,nieraz takie początki sa nie ufne ,,a potem sie rozkręci tak ,że jak będziez wyjezdzać to będzie płacz ,,trzymaj się ,,ale wiesz co mi się przypomniało? basen   ,,Ty mialaś  PDP z basenem,,, jeszcze sie trafi wypad we dwoje,,wszystko idzie wyszukać ,,ale i tak macie dobrze ,że jesteście w jednym miejscu,,miejscowości i możecie się spotkać,,a to już dużo:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, violka napisał:

Jedni urlopują , inni się pakują a jeszcze inni ogarniają pierwszy dzień w nowej pracy :d Nawet nie ma się z kim fochać :hahaha:

ja już miałam taki dzień, że pisałam sama ze  sobą. Też spróbuj :d. Zobaczysz jaki to ciężki kawałek chleba:$. A focha nie prowokuj, bo już jedna na ławczce  pojadajac watę cukrową buty zdjęła, a jak ja zdejmę dwa, to tu na forum  na pewno nikogo przez rok nie znajdziesz :hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@kinga no żyjesz i pracujesz i Jacuś pracuje ,,to jest najważniejsze ,że jestescie na chodzie,,,ja co napiszę to internet weg i wszystko poszło ,,,:płacz: a z rodzinki nikogo nie widac abym mogła wstrząsnąc kims,,aby się opamiętał i w końcu ten internet założył,,  Piszesz ,że babcia lepsza ,,może musiała focha strzelić a teraz może być już dobrze,,nieraz takie początki sa nie ufne ,,a potem sie rozkręci tak ,że jak będziez wyjezdzać to będzie płacz ,,trzymaj się ,,ale wiesz co mi się przypomniało? basen   ,,Ty mialaś  PDP z basenem,,, jeszcze sie trafi wypad we dwoje,,wszystko idzie wyszukać ,,ale i tak macie dobrze ,że jesteście w jednym miejscu,,miejscowości i możecie się spotkać,,a to już dużo:serce:

Hej kochana:całus: opisałam przed wczoraj w jakie g...no trafiłam ale TY mały bidaku:pnnata nie masz to napiszę w skrócie mam sknere 30_40 euro na tydzień wyzebrane i nocne wstawanie którego nie miało być ale jest już lepiej rozmawiałam z rodziną i agencją i jakby się nic nie poprawiło to spadam z rad szkoda moich nerwów ale jest duza poprawa a z JAcusiem to spotykamy się często i na spacery chodzimy jak za dawnych lat na randki hihi:love: dociągne do końca i później zobaczę co będzie :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

Mojemu piesiowi kupiłam taką na łapę :hahaha: Nigdzie nie znalazłam rozmiaru xxxl na szyjkę :rozpacz::hahaha:

ja niedługo będę wracać do domu. Teraz szybko ciemno się robi. może taką kupię mojemu mężowu, bo sicher ist sicher :)  Tylko, gdzie ja mu to założę ? Na łapę, na szyję ? Rozmiar jaki ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@kinga czytałam  ale nie zdązyłam odpisać:płacz: sknera na całej lini,,ale wytrzymasz,,może ją wychowasz lepiej? może da radę te 10 euro więcej wyciągnąc? sztuka nad sztukami,,ale nieraz idzie zaczarować babcię,,powodzenia:hahaha:

Albo zaczarować a raczej wyczarować jedzenie no wiesz takie stoliczku nakryj się :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niebawem kolacja, nieprawdaż ? to mogę poczęstować, także tych niedojadających, bułkami :burger::burger:, jedna z mielonym z mojego obiadu, a druga ze swojskim salcesonem , oczywiście pomidorek,sałata do środka...Mam na pięć :burger:, to częstować się i nie wybrzydzać...nie zawsze można jeść homara czy krewetki na kolację:całus::hahaha: Tylko nie pozabijać się o bułki:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

chyba niebawem kolacja, nieprawdaż ? to mogę poczęstować, także tych niedojadających, bułkami :burger::burger:, jedna z mielonym z mojego obiadu, a druga ze swojskim salcesonem , oczywiście pomidorek,sałata do środka...Mam na pięć :burger:, to częstować się i nie wybrzydzać...nie zawsze można jeść homara czy krewetki na kolację:całus::hahaha: Tylko nie pozabijać się o bułki:hahaha:

A homary i krewetki też masz ?;) no dobra już dobra daj tą jedną :burger::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

ja niedługo będę wracać do domu. Teraz szybko ciemno się robi. może taką kupię mojemu mężowu, bo sicher ist sicher :)  Tylko, gdzie ja mu to założę ? Na łapę, na szyję ? Rozmiar jaki ?

Nas się pytasz o rozmiar ? O.o Podaj adres , to powiem Ci jaki rozmiar :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. dla Ciebie mogę ekstra zrobić Griessbrei:love: fajna kaszka manna. Dziadek ostatnio zjadł cztery duże łyżki i był zadowolony

a kaszkę też zjadł, czy tylko  4 łyżki ? :hahaha::hahaha: . Trudno mi zrozumieć , dlaczego był zadowlony :o

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...