Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie ważne kto porywa ;) Zanim trafi się godny ciebie książę, to niech to będzie agencja, która za twoje walory zapłaci godną sumę w dukatach :d A jak tych dukatów uzbierasz i uwierzysz w siebie, to i książę się znajdzie :d:święty: I to bogaty książę, który nie będzie patrzyła na twoje zaskórniaki, ale obspie cię złotem i klejnotami i będziecie żyli długo i szczęśliwie :d:całus::serce:59f2efa4edfd8_tanieckrlaikrlowej.jpg.778b14673a139270f041ca80cea697cd.jpg

Przecież taki co na kasę leci to ,żaden książę phi przecież ja o tym dobrze wiem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, jolantapl. napisał:

Przecież taki co na kasę leci to ,żaden książę phi przecież ja o tym dobrze wiem :hahaha:

Hi, hi, hi.....ja tobie nie życzę księciunia ze zrujnowanego księstwa, bo taki to i na zaskórniaki by się połaszczył ;) Ja ci życzę przystojnego, bogatego, w pełni sił witalnych, z wielkim i dobrym sercem i jakiego byś tylko chciała :serce: A są tacy na świecie, są, tylko zza gór i lasów droga daleka, kręta i wyboista czasami jest, temu on jeszcze u drzwi twoich nie stoi :d Ale poczekamy razem z tobą na niego :d:całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, hawana napisał:

Odbylam podroz do UK(Ukochany Kraj);)

A mnie się zdawało, że Ukochany Kraj, umiłowany kraj, ukochane i miasta i wioski....to o zgoła innym kraju piosenka była ;):d Znaczy się, że oprócz enigmy to jeszcze nam to UK zajumali....;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi.....ja tobie nie życzę księciunia ze zrujnowanego księstwa, bo taki to i na zaskórniaki by się połaszczył ;) Ja ci życzę przystojnego, bogatego, w pełni sił witalnych, z wielkim i dobrym sercem i jakiego byś tylko chciała :serce: A są tacy na świecie, są, tylko zza gór i lasów droga daleka, kręta i wyboista czasami jest, temu on jeszcze u drzwi twoich nie stoi :d Ale poczekamy razem z tobą na niego :d:całus::serce:

Muszę zerknąć może właśnie przyjechał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

To nie referencje są, tylko świadectwo pracy. Referencje rodzina wystawia piejąc peany nad osobą która w ich domu była, jak cudnie się opiekowała, dbała o nich i dom, wspaniale gotowała itp. Lepiej o chorobach nie pisać, bo jak ktoś miał trudne przypadki, to do takich będzie go agencja znowu kierować.

Oj  @Mirelka1965  coś tu mylisz,,ja mam takie właśnie referencje ,,jak jezdzi na wozku czy ma cukrzycę to jest to opisane ,,bo w końcu musiałam ten wozek pakowac w auto np, i spowrotem i pchac do przodu,,,albo ma demencję,,itd, albo sparaliżowana itd, co robilam przy takiej osobie-wiadomo lift i cala toaleta itd, bo akurat zero pomocy mialam,,ale referencje mam piękne,,zapracowalam na nie ,,i mam,,ja miałam trudne przypadki a skierowana jestem jako osoba do towarzystwa ,,także nie jest to powiedziane ,że byleś w trudnym przypadku i spowrotem wrócisz do takiego czy gorszego,,powiem tylko jeszcze ,że za mniejsze pieniądze w jednej z agencji mialam cięzsze przypadki  niż za wysoką kasę w innych ,,te agencyjki wszystkie mają trudne przypadki i płacą grosze i to jest smutne,,ale to w temacie o agencjach,,teraz na swoim przykładzie widzę,,powie ,że 1200 czy 1300 to luksus za pracę,,a ja mogę mieć dużo więcej i zero pracy fizycznej przy PDP,,,w innej agencji,,trzeba tylko odważnie zmieniać ,,ulepszac sobie ,,pa

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Oj  @Mirelka1965  coś tu mylisz,,ja mam takie właśnie referencje ,,jak jezdzi na wozku czy ma cukrzycę to jest to opisane ,,bo w końcu musiałam ten wozek pakowac w auto np, i spowrotem i pchac do przodu,,,albo ma demencję,,itd, albo sparaliżowana itd, co robilam przy takiej osobie-wiadomo lift i cala toaleta itd, bo akurat zero pomocy mialam,,ale referencje mam piękne,,zapracowalam na nie ,,i mam,,ja miałam trudne przypadki a skierowana jestem jako osoba do towarzystwa ,,także nie jest to powiedziane ,że byleś w trudnym przypadku i spowrotem wrócisz do takiego czy gorszego,,powiem tylko jeszcze ,że za mniejsze pieniądze w jednej z agencji mialam cięzsze przypadki  niż za wysoką kasę w innych ,,te agencyjki wszystkie mają trudne przypadki i płacą grosze i to jest smutne,,ale to w temacie o agencjach,,teraz na swoim przykładzie widzę,,powie ,że 1200 czy 1300 to luksus za pracę,,a ja mogę mieć dużo więcej i zero pracy fizycznej przy PDP,,,w innej agencji,,trzeba tylko odważnie zmieniać ,,ulepszac sobie ,,pa

Nam wszystkim o to samo chodzi, lekka praca za dużą kasę, ale wiele dziewczyn jak przedstawia co robiło, to dostaje takie zlecenia. Jak długo pracowałaś na swoją renomę? Ile agencji musiałaś zmienić? No właśnie. Potrafisz wyartykułować o co ci chodzi? Potrafisz. Nie wszyscy są tacy. Ale już tyle razy pisaliśmy o tym, że schluss. Dlatego ja nie chcę świadectwa pracy. Ja chcę referencje, że jestem perfekcyjną Geselschaftdame und perfecte Hausfrau. Problem jest w tym, że wiele opiekunów zgłasza się do pierwszej lepszej agencji nie drążąc głębiej tematu w internecie, nie szukają takich agencji, które nie mają stron internetowych, a które płacą więcej. Możliwości jest mnóstwo. Ale nie każdemu się chce. Ty miałaś szczęście, inni nie. Ja jestem na początku tej drogi. Siedzę przed lapkiem i szukam, i pytam. Co ta moja praca przyniesie, zobaczymy. Ale poprzeczkę mam wysoko. I jeśli ktoś zobaczy we mnie damę do towarzystwa, to nią zostanę. Jest wiele takich rodzin, jak ta do której miałaś szczęście trafić. Trzeba je tylko znaleźć. Tobie się udało i chwała ci za to :d A teraz nasza kolej! Więc do dzieła dziewczyny i chłopaki! :d Brać referencje i naprzód! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 trzeba chcieć ,,i trzeba stawiać sobie poprzeczki i dążyć do celu,, taka już jestem,,praca w opiece jest następną moją pracą gdzie nie stoję w miejscu a tylko pnę się w górę,,ale to normalne u mnie,,zawsze taka byłam ,,zgarniałam wszędzie najwyższe nagrody ,,pracy się nie boję ,,ale wykazywać się nieraz musiałam w innej pracy,,zapindol równy ale kasa jaka,,nauczona jestem zarabiać dużo i to mi pozostało,,ale sobie powspominałam trochę fajnych czasów,,trochę łączy moją poprzednią pracę z obecną,,poznawanie ludzi i współpraca z nimi,,a w te kolcki to trzeba miec to coś do przyciągania ludzi i ta lekka komunikatywnośc,,ok! wystarczy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Blondi referencje to nie świadectwo pracy bo w świadectwie pracy piszą tylko gdzie pracowałaś od kiedy do kiedy i na jakim stanowisku i raczej nic po za tym .A referencje to jest dokładna ocena naszej pracy czyli powinno być napisane to co w świadectwie pracy ponadto kim się opiekowaliśmy  i co tam konkretnie robiliśmy przy podopiecznym no i jak wykonywaliśmy nasze obowiązki może być wzmianka czy nie było problemów z komunikacją  jaką jesteśmy opiekunką albo nawet ocena jakim według nich jesteśmy człowiekiem .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:serce: ok. zrobiłam burzę w szklance wody. Wycofuję pytanie :d:d, bo unicestwię dobre trawienie po obiedzie. Wiem tyle o referencjach: nalegać i brać cokolwiek tam napiszą, a potem najwyżej zweryfikować czy i komu podać dalej do wglądu. Im więcej tym lepiej. Obojętnie w jakiej formie (kartka z życzeniami, mail, kwit, sms). :serce:

A co było na obiedzie to nie tutaj:cool::d zamieszcze informację, tylko.....poszukajcie ,a  znajdziecie :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Es mir scheiss egal referencje, czy świadectwo pracy. Kwit ma być i koniec :p A teraz życzę pobrane.jpg.e10d510b1b35cf40dc6be6246aac6a07.jpg i zapraszam :serce: Świeżo zaparzona :całus: Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale ;)

Wreszcie !!!! a gdzie jest @violka ? skończ już z tymi masażami po za domem na forum w jednym temacie masz robotę na wiesz głaskanie,przytulanie ;) Dzięki @Mirlka1965 za :kawa: a ja do tego proponuję się jeszcze napić :drink::drink::drink: proszę się częstować a raczej brać kto może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Wreszcie !!!! a gdzie jest @violka ? skończ już z tymi masażami po za domem na forum w jednym temacie masz robotę na wiesz głaskanie,przytulanie ;) Dzięki @Mirlka1965 za :kawa: a ja do tego proponuję się jeszcze napić :drink::drink::drink: proszę się częstować a raczej brać kto może ;)

Oj, joj, joj...na bogato! :serce: Masaże były, a jakże ;) Siedzenie w samochodzie masowało mi odwłoczek mój delikatny, a oparcie masaż plecków robiło :d Bosko, bosko, bosko było :d;) No, a teraz proza życia.....:( Harówka od nowa z tym głaskaniem, przytulaniem, wspieraniem, opier....aniem ;):d:) Melduję się zatem, że znowu jestem na stanowisku :d;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pijmy, pijmy, bo polską kawę jeszcze podają. Dzięi za pyszności.

Ha, ha, ha... ja w Polsce Jakobsa piję, a tu u skneruska tylko jakieś szmiry bez aromatu. Znowu wrócił mój zakupoholik z Netto i stwierdził, że: selera nie mają, kalafiora nie mają, brokuła nie mają, ręczników papierowych też brak. Dobrze, że chociaż sól kupił O.o. Czy ja mam jakieś schizy, czy w DE tak biednie jest ? >:(. Jeszcze do 11.11.2017 i wypad robię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...