Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mirlka1965 pewnie się już cieszyłaś,że się mnie pozbyłaś z forum :rozpacz: a ze mną nie jest tak łatwo jestem strasznie namolna no i jak już się do czegoś albo kogoś przyczepię to tak jak przysłowiowe  wiesz co?;) No i od dzisiaj postanowiłam znów być księżniczką a nawet królewną bo moja podopieczna w pychę mnie wbija bo przed wczoraj powiedziała,że mam piękne imię i jestem ideal frau a wczoraj,że hunda ba betrojerin czy jakoś tak a ,że mam przyjaciółkę,która pomieszkuje od 30 lat w de to onami  wszystko co babcia do mnie mówi przetłumaczyła z niemieckiego na polski i już nie mogę być skromną opiekunką jeżeli ktoś mnie tak wychwala pod niebiosy :święty::płacz::hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

Hallo:love: Miłego dnia życzę wszystkim :serce::kawa::ciacho:

 

No hej :love: mówiłam  Ci już ze 100 razy że z rana żadnych słodkości nie toleruje :( tzn. nie zjadam, ale myślę,że inni chętnie się poczęstują  ciasteczkiem szczególnie własnej roboty a właściwie wypieku.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirlka1965 pewnie się już cieszyłaś,że się mnie pozbyłaś z forum :rozpacz: a ze mną nie jest tak łatwo jestem strasznie namolna no i jak już się do czegoś albo kogoś przyczepię to tak jak przysłowiowe  wiesz co?;) No i od dzisiaj postanowiłam znów być księżniczką a nawet królewną bo moja podopieczna w pychę mnie wbija bo przed wczoraj powiedziała,że mam piękne imię i jestem ideal frau a wczoraj,że hunda ba betrojerin czy jakoś tak a ,że mam przyjaciółkę,która pomieszkuje od 30 lat w de to onami  wszystko co babcia do mnie mówi przetłumaczyła z niemieckiego na polski i już nie mogę być skromną opiekunką jeżeli ktoś mnie tak wychwala pod niebiosy :święty::płacz::hahaha::całus:

Aj, jaj, jaj.....:d:rozpacz: rączęta wczoraj zacierałam z radości, że cholery jednej się pozbyłam :d, a tu dzisiaj..... uberaschung!!!:love::d:cool:Nawet niemieccy bandyci ciebie nie chcieli :d:d;) A tyle się mówi o porwaniach, gwałtach....No cóż....będę nadal cierpieć w milczeniu!!!:d:d:całus:

A królewną dla nas, to ty nie przestałaś być :całus::d Ty w swojej główce coś durnego zakodowałaś i nie szło ci wytłumaczyć.....Jak ja ci tłumaczyłam, że jesteś wuderbar betreuerin und so weiter, und so weiter....to nie chciałaś mi wierzyć!!! :dO.o:love: Proszę więc na drugi raz słuchać co się do ciebie mówi!!!! I nie tylko słuchać, ale słyszeć!!! I rozumieć, bo polsku się mówi, więc tłumacz niepotrzebny!!!!:d:święty::p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jolantapl. napisał:

No hej :love: mówiłam  Ci już ze 100 razy że z rana żadnych słodkości nie toleruje :( tzn. nie zjadam, ale myślę,że inni chętnie się poczęstują  ciasteczkiem szczególnie własnej roboty a właściwie wypieku.;)

Się królewna rozbuchała, błaha, ha, ha......Rozkazy wydaje, rządzić chce, dyktatorka a nie królewna!!!!:rozpacz:;):p

13 minut temu, Łukasz napisał:

to muszę sobie to szrajbnąć...jola z pl. nie jada ciastka rano...dba o smukłą sylwetkę:p gto proszę :jabłko:

Toć królewna jak gorset założy, to smukłą sylwetkę będzie miała ;), a jak na owockach poleci to "waporów" dostanie, zemdleje z głodu, szukać będziemy musieli królewicza do cucenia omdlałej!!! :p:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Się królewna rozbuchała, błaha, ha, ha......Rozkazy wydaje, rządzić chce, dyktatorka a nie królewna!!!!:rozpacz:;):p

Toć królewna jak gorset założy, to smukłą sylwetkę będzie miała ;), a jak na owockach poleci to "waporów" dostanie, zemdleje z głodu, szukać będziemy musieli królewicza do cucenia omdlałej!!! :p:święty: 

Z tym to się nie kłopocz na pewno jakiś chętny by się znalazł co by mnie nie tylko cucił ale jeszcze reanimował metodą usta - usta ;):hahaha::święty:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Aj, jaj, jaj.....:d:rozpacz: rączęta wczoraj zacierałam z radości, że cholery jednej się pozbyłam :d, a tu dzisiaj..... uberaschung!!!:love::d:cool:Nawet niemieccy bandyci ciebie nie chcieli :d:d;) A tyle się mówi o porwaniach, gwałtach....No cóż....będę nadal cierpieć w milczeniu!!!:d:d:całus:

A królewną dla nas, to ty nie przestałaś być :całus::d Ty w swojej główce coś durnego zakodowałaś i nie szło ci wytłumaczyć.....Jak ja ci tłumaczyłam, że jesteś wuderbar betreuerin und so weiter, und so weiter....to nie chciałaś mi wierzyć!!! :dO.o:love: Proszę więc na drugi raz słuchać co się do ciebie mówi!!!! I nie tylko słuchać, ale słyszeć!!! I rozumieć, bo polsku się mówi, więc tłumacz niepotrzebny!!!!:d:święty::p

Musiałaś ,musiałaś :płacz::hahaha: masz rację nikt mnie nie chce porawć  hm  ale może to i dobrze bo kłopotów by sobie narobił co nie miara bo próżno szukać takich śmiałków co podejmą wyzwanie,żeby królewnie ze wszech miar dogodzić :święty::płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

t znaczy, że jesteś opiekunką  przez duże  "O", to tak jak my wszyscy :święty: i tak trzymaj :d

Zgadzam się i popieram to co napisałaś w 100 % i jeszcze raz chce podkreślić ,że uśmiech na twarzy podopiecznego ,sympatia i szacunek oraz zrozumienie z jego strony są dla mnie najważniejsze no i nie ukrywam ,że jestem łasa na komplementy:święty::hahaha: ale szczere oczywiście .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:serce:dobrze, że tu dałaś sygnał o referencjach. No właśnie !    Jeszcze do niedawna nie dbałam o referencje a piśmie . Teraz wiem, że są ważnym elementem podczas rekrutacji. Pytanie: czy wy same prosicie o referencje na początku zlecenia,czy jak to się robi ? prosze o szeroki wykład dobrego zachowania w tym względzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzwonili przed chwilą z mojej firmy i powiedzieli,że wczoraj rodzina podopiecznej przesłała maila z super referencjami :) przepraszam miałam być skromna opiekunka a od rana się tylko wychwalam i wychwalam nie wiem co mnie naszło ale po prostu się bardzo cieszę:serce:

A my cieszymy się razem z tobą! :serce::tak::całus: Nareszcie jakieś pozytywy :d I w końcu czuć twoją radość! :d Tylko bierz od rodziny te referencje na papierze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzwonili przed chwilą z mojej firmy i powiedzieli,że wczoraj rodzina podopiecznej przesłała maila z super referencjami :) przepraszam miałam być skromna opiekunka a od rana się tylko wychwalam i wychwalam nie wiem co mnie naszło ale po prostu się bardzo cieszę:serce:

Jest powiedzenie: "ładnemu we wszyskim ładnie",  a w twoim przypadku to normalne, że "Dobremu wszędzie dobrze jemu samemu i osobom z nim przebywającym" Świętą zostaniesz i tyle :d :święty:. Obyśmy tylko na takie dobre przypadki  PoP trafiali , to też zasługa nas samych. Masz dobrą energię , umiesz ją przekazać i zarazić innych. Też chcę być taką zarazą  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

:serce:dobrze, że tu dałaś sygnał o referencjach. No właśnie !    Jeszcze do niedawna nie dbałam o referencje a piśmie . Teraz wiem, że są ważnym elementem podczas rekrutacji. Pytanie: czy wy same prosicie o referencje na początku zlecenia,czy jak to się robi ? prosze o szeroki wykład dobrego zachowania w tym względzie :d

Pracujesz, pracujesz, a jak zbliża się koniec zlecenia to prosisz o referencje na piśmie.  I zbierasz :d I się chwalisz w agencjach :d I tyle :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

:serce:dobrze, że tu dałaś sygnał o referencjach. No właśnie !    Jeszcze do niedawna nie dbałam o referencje a piśmie . Teraz wiem, że są ważnym elementem podczas rekrutacji. Pytanie: czy wy same prosicie o referencje na początku zlecenia,czy jak to się robi ? prosze o szeroki wykład dobrego zachowania w tym względzie :d

Można powiedzieć ta 1-2 dni przed końcem zlecenia ,niektóre rodziny robią to same jak w moim przypadku jedna rodzina a teraz rodzina wysłała do firmy maila ale poproszę,żeby mi dali bo za 3 dni mam koniec zlecenia i zawsze warto i powinno się brać ja w jednym przypadku popełniłam poważny błąd ,że nie wzięła referencji kosztowało mnie to 75 euro+  nadszarpnięte nerwy + zszarganą opinię.I nie zależnie czy się wraca do danej rodziny czy nie i czy mamy zamiar dalej pracować dla danej firmy referencje należy brać z każdego zlecenia bo dodatkowo moze nas to uchronić prze kombinacjami ze strony firmy i rodziny .:(:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich zza świata internetu,,dobrze ,że mialam co robić bo bym się zapłakała ,,z nudów,,dobrze ,że teraz się dogramoliłam do Was,,nawet moje słodkie lisciki nigdzie nie doszły z rana ,,tylko z opóznieniem 3 godzinnym,,chyba gołąb by był szybszy:hahaha:  @Heidi ja zawsze pod koniec zlecenia , czyli tydzien przed zjazdem mówię do rodziny aby mi wystawili referencje ,,dla mnie a nie dla agencji,,mi do ręki,,abym mogła potem zmieniając nawet agencję przedstawić moje zasługi rodzinie ,,kiedyś byłam w agencji ,która powiedziała mi tak,, nie musi Pani brac referencji od rodziny,,bo my pani wystawimy na koniec referencje " śmiechu warte co? oni mówili swoje a ja robiłam swoje ,,odeszłam od agencji i nie musialam ich prosić o referencje ,,bo miałam wszystkie u siebie i prosto od rodziny,,a referencje bardzo dużo pomagają w przyszłej pracy,, w referencjach są wykazane choroby PDP i okres pracy i nasze obowiązki jakie zostały wykonane na miejscu zlecenia,,także warto brac referencje ,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jolantapl. napisał:

Musiałaś ,musiałaś :płacz::hahaha: masz rację nikt mnie nie chce porawć  hm  ale może to i dobrze bo kłopotów by sobie narobił co nie miara bo próżno szukać takich śmiałków co podejmą wyzwanie,żeby królewnie ze wszech miar dogodzić :święty::płacz::hahaha:

Nie ważne kto porywa ;) Zanim trafi się godny ciebie książę, to niech to będzie agencja, która za twoje walory zapłaci godną sumę w dukatach :d A jak tych dukatów uzbierasz i uwierzysz w siebie, to i książę się znajdzie :d:święty: I to bogaty książę, który nie będzie patrzyła na twoje zaskórniaki, ale obspie cię złotem i klejnotami i będziecie żyli długo i szczęśliwie :d:całus::serce:59f2efa4edfd8_tanieckrlaikrlowej.jpg.778b14673a139270f041ca80cea697cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

to miał być szeroki wykład , a nie uśmiech >:(:d:serce:. Jaikeś podchody, jakieś triki, czary mary ....:d. co ma tam być zawarte, na co agencje zwracają uwagę ...

 

 

Mają napisać, że było im z tobą super. Nie muszą pisać co robiłaś, ale że robiłaś rewelacyjnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

to miał być szeroki wykład , a nie uśmiech >:(:d:serce:. Jaikeś podchody, jakieś triki, czary mary ....:d. co ma tam być zawarte, na co agencje zwracają uwagę ...

 

 

To jest ocena Twojej pracy i czasami też osoby .Ma być wszystko seur gut :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

w referencjach są wykazane choroby PDP i okres pracy i nasze obowiązki jakie zostały wykonane na miejscu zlecenia,,także warto brac referencje

To nie referencje są, tylko świadectwo pracy. Referencje rodzina wystawia piejąc peany nad osobą która w ich domu była, jak cudnie się opiekowała, dbała o nich i dom, wspaniale gotowała itp. Lepiej o chorobach nie pisać, bo jak ktoś miał trudne przypadki, to do takich będzie go agencja znowu kierować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...