Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja  kochani  mam wybuch wody sodowej w mojej makówce . Dostałam 42 calowy telewizor. Wow... Obiecali, że dostanę  kilkumetrowy  kabel HDMI i będę mogła z Wami na leżąco gadać. Teraz piękne wstawki proszę i poprawną ortografię :) . L(D)upę za okno wyrzucę i muzyczka gra tra ta ta ta  :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

A ja  kochani  mam wybuch wody sodowej w mojej makówce . Dostałam 42 calowy telewizor. Wow... Obiecali, że dostanę  kilkumetrowy  kabel HDMI i będę mogła z Wami na leżąco gadać. Teraz piękne wstawki proszę i poprawną ortografię :) . L(D)upę za okno wyrzucę i muzyczka gra tra ta ta ta  :):) 

Ty już prawie jak Pani na włościach :love: fiu fiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu musze podziękować chyba @viola z apodpowiedź o zamku Frankensteina 

2 minuty temu, violka napisał:

Ty już prawie jak Pani na włościach :love: fiu fiu

Tylko to ziarnko grochu spod prześcierdła nie ma komu do zagrody dla kur wygarnąć :):) . Panisko wygadało się , że tylko 5 km ode mnie ten gość czeka na moją wizytę. Jednak każdego do ściany trzeba przyduśić i zaraz inaczej gadają (jak gęsi !!!) 

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No i wystarczyło twist'a puścić i od razu towarzystwo się zmaterializowało :d I nawet rozmawia :tak: A ja tu będę tylko wstawki krótkie dawać, bo walczę jak Ben Hur na galerach :hahaha: Co niektórzy wiedzą o co kaman :rozpacz:

 Ty tu siedz :d Zaraz opijamy nowy telewizorek :d @Heidistawia:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

 Ty tu siedz :d Zaraz opijamy nowy telewizorek :d @Heidistawia:drink:

Ja jestem na łączach cały czas, tylko łapki mam zajęte!!! A mam je tylko dwie :rozpacz: A wiecie dlaczego zostałam tak ubogo uposażona? :rozpacz: No bo odbyłam kiedyś rozmowę z Panem Bogiem i poprosiłam go o trzecią łapkę. Ale Pan Bóg odmówił, bo uparł się dać mi w miejsce tej trzeciej łapki ROZUM :rozpacz: Więc, skoro mam dwie łapki zajęte, to jak mam :drink::wino:nowy telewizorek @Heidi :rozpacz::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam przytulanka ,,przytulanko ,,tak wbic się w ciało i tak zasypiać w cudownych objęciach ,,,czuć te męskie ciało,,,nie tęsknię za tym bo akurat mam codziennie,,a ja okruszek malutki -hahhaha żartowałam ,,jestem duża,,,:hahaha:   @violka każda ma z nas przed nosem okono na świat,,tego żaden telewizorek nie zastąpi,,bo tam takich ciekawych rozmówek nie podadzą,,bo wszystko by ocenzurowano:płacz: opiajć będziemy nasze okna te i tamte,,a jak by nie patrzył, każde coś nam pokazuje ,,czy forum czy drugie podwórko , czy piękny krajobraz,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Duży tv, duży lapek, to i dużo kieliszkó musi być !!! Dla Was kochani wszystko, niech biodra Wam się rozkołyszą. Kto ile rąk i nóg ma niech wszystkie w górę uniesie, bo.... podają do stołu  :) 

 

Dorzuć coś na zagryzkę . Tak na pusty żołądek nie pijemy :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie małolaty do łóżek. Karaluchy pod poduchy :) . My tu spodnie ponosimy jeszcze przez czas jakiś   :) , spóbujemy wzrok naprostować O.o, i protezki do szklanek powrzucać:d. No bo co nam przyszło zrobić ? nikt nie pomoże !!! jak zwykle na siebie można liczyć :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dar do biznesu mam, to bilety zacznę sprzedawać. Nie pchać się !!! Starczy dla wszystkich!!! Mamy kieliszki, a jak zabraknie to @Mirelka1965 już transport zorganizowała. Co prawda wolny, ale zanim wytrzeźwiejemy to dojedzie. @Blondi obiecała że każdemu da potrzymać kiełbasę :) . O nadziejo !!!! Trwaj !!! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi nie tylko potrzymać ale i popróbować ,,:hahaha: a co tam, nie jestem chytra ,,rozrzutnica jestem przeokrutna,,,więc jak się bawić to się bawić,,:hahaha: ja też zaraz będe się bawić,,nic nie piszę ,ale chyba paluszka sobie złamałam  ,,tego malutkiego,,boli jak czort ,,,mam dobry specyfik w sprayu,,ale zrobię zaraz okład sobie jeszcze,,usztywnilam go sobie i niech sie sam leczy, nie ma co tragizować ale moje piękne ruchy paluszkami ? w ogóle co chwila ostatnio mi się coś przytrafia,,musze to zło wypędzić z siebie,,też juz jakaś niedorajda się robię,,,co ja po nocach pisze za smuty ,,,jutro nowy dzień i spanko i urlopowanko,,ból pogonię i będzie cudownie,,:serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...