Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No to nie pozostaje mi nic innego jak pakować walizy, do D. jechać, tylko kto mnie tam przenocuje? :hahaha: Na dworcu mam spać? Jeszcze te naleweczki ktoś zajuma hi, hi, hi...:d

O nocleg się nie martw :d Ja Ci go zagwarantuje i będziesz przyjęta z honorami jak Księżniczka :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traktor już posłałam , przyczępę musisz załatwić we własnym zakresie :) . Jak będzie problem to z cyrkiem zabrać się możesz  :):) . Tylko klatkę z lwem omijaj :) .Klowna w międzyczasie poślij na zakupy po cukier w iości takiej, żeby z kranu zaczął lecieć odpowiedni płyn :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jolantapl. napisał:

Niech się @Łukasz   przyzna ja myślę,że ta czekolada to była tylko pretekstem i usprawiedliwieniem na nocne wycieczki :płacz::hahaha:  i jeszcze marcepanka  babci  obiecał pewnie,żeby ją przekupić ,żeby grzecznie spała w czasie jego nieobecności ;)

Dla babuni marcowego pana...Czytaj ze zrozumieniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Nie strasz bo się z Tobą nie umówię na kawę :d

No @violka szafujesz tymi groźbami karalnymi, ale słodka jak miód jesteś, to nie bierzemy tego poważnie, co @Heidi

Teraz, violka napisał:

O nocleg się nie martw :d Ja Ci go zagwarantuje i będziesz przyjęta z honorami jak Księżniczka :całus: 

To tylko koronę polecę zakupić ;) Nie wie ktoś jak honoruje się Księżniczki? Bo ja w świecie nie bywała i tylko na obrazkach widziała...:love: 59e8a1793ac7b_gowazkoron.jpg.e28f1a9045b20536de7675d718bcad78.jpg Pasuje na mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Heidi napisał:

traktor już posłałam , przyczępę musisz załatwić we własnym zakresie :) . Jak będzie problem to z cyrkiem zabrać się możesz  :):) . Tylko klatkę z lwem omijaj :) .Klowna w międzyczasie poślij na zakupy po cukier w iości takiej, żeby z kranu zaczął lecieć odpowiedni płyn :drink:

No chyba z byka zleciałaś @Heidi? W żadnym razie nie będę wlokła tego tobołu przez dwa kraje :hahaha: Organizuj na miejscu produkty, się zrobi świeżynkę :d. Toż w czasie chybotania na przyczepie do wybuchu może dojść!!! Nigdy nie robiłaś?!!! Tak źle mi życzysz, że do nieba chcesz mnie posłać?!!! O.o 

https://www.youtube.com/watch?v=_Eo3hLfCj-g

Niestety filmu nie da rady osadzić, zainteresowanych proszę o otwarcie po uprzednim osłonięciu ekranu :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wypiłam :kawa: pewnie jakbym czekała na tą od @Łukasz to bym się nie doczekała bo on pewnie po czekoladę do sklepu poszedł:d Wyspacerkowałam się z babcią i popatrzałam jak pewien młodzieniec trawkę pięknie wykosił i nawet liście z tarasu pograbił a moja zmienniczka mi napomknęła,że jakbym miała czas to mogę te liscie pozmiatać ale ja czasu nie znalazłam na to zajęcie a po za tym na kogo bym wyszła zabierając zajęcie temu młodzieńcowi oderwał się chłopak trochę od laptopa i telefonu tylko na zdrowie mu to wyszło no nie?:płacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja już dawno wypiłam :kawa: pewnie jakbym czekała na tą od @Łukasz to bym się nie doczekała bo on pewnie po czekoladę do sklepu poszedł:d Wyspacerkowałam się z babcią i popatrzałam jak pewien młodzieniec trawkę pięknie wykosił i nawet liście z tarasu pograbił a moja zmienniczka mi napomknęła,że jakbym miała czas to mogę te liscie pozmiatać ale ja czasu nie znalazłam na to zajęcie a po za tym na kogo bym wyszła zabierając zajęcie temu młodzieńcowi oderwał się chłopak trochę od laptopa i telefonu tylko na zdrowie mu to wyszło no nie?:płacz::hahaha:

Słusznie prawisz. Trzeba innym też dawać zarobić :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A byś widziała jak on się do mnie ładnie uśmiechał w podziękowaniu,że go możliwosci dotlenienia sie na świeżym powietrzu nie pozbawiłam:święty:

Jakaś ty miłościwa jesteś :święty: No, ale my mamy w pakiecie dbanie o dobre zdrowie i samopoczucie innych ;) I tak trzymaj :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie pochłonęła mapa Badenii, że o kawie zapomniałem, by ją Wam zrobić :( Oglądałem mapę i ...hmm. jolantapl. , czy Ty byś mi chciała towarzyszyć w objeździe włości badeńskich ? :płacz:  Tak na 2 miesiące upatrzyłbym jakąś sztelę i w czasie wolnym te włości byśmy poobjeżdżali, z mieszkańcami (dawniej to chyba wieśniaki byli, najniższa warstwa społeczna), haha. Co Ty na to ? :love:

no, chyba że z tym "kosicielem trawkowym" poobjeżdżasz wszystko :(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jakaś ty miłościwa jesteś :święty: No, ale my mamy w pakiecie dbanie o dobre zdrowie i samopoczucie innych ;) I tak trzymaj :tak:

To nie o to chodzi Ty znów nic nie kumasz on myśli przyszłosciowo przecież dziadków moze jeszcze ma rodziców ma na pewno no i kiedyś sam bedzie stary to kto sie nim wtedy zaopiekuje jak nie opiekun z Polski :święty: znajomosci zawsze sie przydają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

tak mnie pochłonęła mapa Badenii, że o kawie zapomniałem, by ją Wam zrobić :( Oglądałem mapę i ...hmm. jolantapl. , czy Ty byś mi chciała towarzyszyć w objeździe włości badeńskich ? :płacz:  Tak na 2 miesiące upatrzyłbym jakąś sztelę i w czasie wolnym te włości byśmy poobjeżdżali, z mieszkańcami (dawniej to chyba wieśniaki byli, najniższa warstwa społeczna), haha. Co Ty na to ? :love:

no, chyba że z tym "kosicielem trawkowym" poobjeżdżasz wszystko :(:hahaha:

Zacznij kusic probowaniem badenskich specjalow, kuchnia regionalna, to moze Ci sie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

tak mnie pochłonęła mapa Badenii, że o kawie zapomniałem, by ją Wam zrobić :( Oglądałem mapę i ...hmm. jolantapl. , czy Ty byś mi chciała towarzyszyć w objeździe włości badeńskich ? :płacz:  Tak na 2 miesiące upatrzyłbym jakąś sztelę i w czasie wolnym te włości byśmy poobjeżdżali, z mieszkańcami (dawniej to chyba wieśniaki byli, najniższa warstwa społeczna), haha. Co Ty na to ? :love:

no, chyba że z tym "kosicielem trawkowym" poobjeżdżasz wszystko :(:hahaha:

Kosiciel trawy to jest młodszy od mojego najmłodszego dziecka :płacz::hahaha: Jak mnie zabierzesz na taki objazd to w wolnym czasie czemu nie:love: tylko ta warstwa społeczna trochę mi się nie podoba:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

tak mnie pochłonęła mapa Badenii, że o kawie zapomniałem, by ją Wam zrobić :( Oglądałem mapę i ...hmm. jolantapl. , czy Ty byś mi chciała towarzyszyć w objeździe włości badeńskich ? :płacz:  Tak na 2 miesiące upatrzyłbym jakąś sztelę i w czasie wolnym te włości byśmy poobjeżdżali, z mieszkańcami (dawniej to chyba wieśniaki byli, najniższa warstwa społeczna), haha. Co Ty na to ? :love:

no, chyba że z tym "kosicielem trawkowym" poobjeżdżasz wszystko :(:hahaha:

No to chodu!!! :d Jedźcie i złoconą karetą, w sześc koni zaprzężoną, swe królestwo objeżdżajcie, dukaty złote włościanom, czyli poddanym swoim, czyli nam, rozdawajcie, podatki pomniejszcie do zera prawie, a po tej ciężkiej pracy poleżcie sobie na trawie :całus: A tego młodego to zabierzcie w charakterze machającego wachlarzem, coby jaśniepaństwa końskie muchy nie obsrały jak będą badeńskie specjały wcinały :d:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Kosiciel trawy to jest młodszy od mojego najmłodszego dziecka :płacz::hahaha: Jak mnie zabierzesz na taki objazd to w wolnym czasie czemu nie:love: tylko ta warstwa społeczna trochę mi się nie podoba:rozpacz::hahaha:

Oj tam, oj tam.... zaraz nie podoba się ta najniższa warstwa ;) A teraz to niby czym jesteśmy? No? Czym?.....ostatnim ogniwem, złotym ogniwem :love::cool: A jakiś mądry powiedział, że ci najniżsi...tfu....ostatni będą pierwszymi błaha, ha, ha....I ja w to wierzę szczerze :d:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...