Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz na krótko się pożegnam bo idę się upiększać O.o Ale czy mogę jeszcze bardziej się upiększyć? Błaha, ha, ha.....;) Mogę? No nie wiem.... O.o A jak się uda, to potem wstawię zdjątko jakoweś :cool:

Już się doczekać nie mogę:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl. tam w galerii w centrum jest też na dole...rewe(kurcze,o ile nie edeka),a ja tam po czekoladkę poszedłem tylko:hahaha: a że nie jestem chytrus,to babci marcepanka kupiłem...za swój w pocie czoła wypracowany Geld :hahaha::) na Frankfurterstrasse mieszkałem, niedaleko parku,a co kilka minut tramwaj przejeżdżał. Więc mogłem się naoglądać "tramwajów", haha.Łącznie 3 miesiące tam spędziłem...mile wspominam ten czas....do śmierci babci...:(:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. tam w galerii w centrum jest też na dole...rewe(kurcze,o ile nie edeka),a ja tam po czekoladkę poszedłem tylko:hahaha: a że nie jestem chytrus,to babci marcepanka kupiłem...za swój w pocie czoła wypracowany Geld :hahaha::) na Frankfurterstrasse mieszkałem, niedaleko parku,a co kilka minut tramwaj przejeżdżał. Więc mogłem się naoglądać "tramwajów", haha.Łącznie 3 miesiące tam spędziłem...mile wspominam ten czas....do śmierci babci...:(:):)

Co Ty masz z tą czekoladą? W Koloni też ciągle do Rewe po czekoladę ganiałeś po nocach:hahaha: A dobra chociaż ta czekolada z rewe?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tu się wyprawia?!!! O.o:d Ledwie chwilę mnie nie było, a tu tyle zmian!!!O.o:d @violka się pakuje, @Beata Giz i dzie z @Łukaszem na basen i po drodze wstąpią do miasta na D.( gdzie jest Instytut Domów Pasywnych) po czekoladę, tam będą przemieszczać się tramwajami omijając galerie, a ja? Taka samotna i smutna, chociaż upiększona, tutaj zostanę? :rozpacz::płacz::hahaha: Ja też chcę czekolady, bo to najlepsze lekarstwo na stres jest:płacz::święty: I to taką z REWE, kawową, za 0,99 ojro chcę!!! :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Moze to byla czekolada z piosenki Lady Pank?;)

Niech się @Łukasz   przyzna ja myślę,że ta czekolada to była tylko pretekstem i usprawiedliwieniem na nocne wycieczki :płacz::hahaha:  i jeszcze marcepanka  babci  obiecał pewnie,żeby ją przekupić ,żeby grzecznie spała w czasie jego nieobecności ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No co tu się wyprawia?!!! O.o:d Ledwie chwilę mnie nie było, a tu tyle zmian!!!O.o:d @violka się pakuje, @Beata Giz i dzie z @Łukaszem na basen i po drodze wstąpią do miasta na D.( gdzie jest Instytut Domów Pasywnych) po czekoladę, tam będą przemieszczać się tramwajami omijając galerie, a ja? Taka samotna i smutna, chociaż upiększona, tutaj zostanę? :rozpacz::płacz::hahaha: Ja też chcę czekolady, bo to najlepsze lekarstwo na stres jest:płacz::święty: I to taką z REWE, kawową, za 0,99 ojro chcę!!! :rozpacz:

A ja nie chce czekolady chcę by ........ pamięta ktoś tą piosenkę?:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaa. to i ja  blisko D. jestem, rowerem tam bywam, kolorowy świat zobaczyć, twarze nowe i restauracje przez  lupę obejrzeć, królewicza  poszukać,  sera kupić, żeby humor poprawić, bo czekolady już wykupione wszystkie przez jakiegoś Polaka, Co robić ? Biorę co na półkach zostało !!!  i znów na  rower wskakuję, bo  policja  odmawia podwózki. @Mirelka1965 tobie  traktor podstawiam. Pakuj się szybko , do wieczora zdążysz do na dołączyć.  jakąś imprezę skręcimy . A... nie zapomnij zabrać ze sobą nalewek wszelakich, bo w czekoladę @Łukasz już  zaoopatrzenie zrobił               

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Haaaa. to i ja  blisko D. jestem, rowerem tam bywam, kolorowy świat zobaczyć, twarze nowe i restauracje przez  lupę obejrzeć, królewicza  poszukać,  sera kupić, żeby humor poprawić, bo czekolady już wykupione wszystkie przez jakiegoś Polaka, Co robić ? Biorę co na półkach zostało !!!  i znów na  rower wskakuję, bo  policja  odmawia podwózki. @Mirelka1965 tobie  traktor podstawiam. Pakuj się szybko , do wieczora zdążysz do na dołączyć.  jakąś imprezę skręcimy . A... nie zapomnij zabrać ze sobą nalewek wszelakich, bo w czekoladę @Łukasz już  zaoopatrzenie zrobił               

No to nie pozostaje mi nic innego jak pakować walizy, do D. jechać, tylko kto mnie tam przenocuje? :hahaha: Na dworcu mam spać? Jeszcze te naleweczki ktoś zajuma hi, hi, hi...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...