Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

Wróciłam :d @Łukasz Dziękuje za przytulaśkową piosenkę :całus: Dzisiaj mam katastrofy ciąg dalszy >:( Poleciłam jednej super opiekunce agencje o której słyszałam , że dobrze płaci i jest rzetelna . Moja koleżanka miała niestety pecha i trafiła na minę . Ona jest mądrą babką i po tygodniu się ewakuowała , ale niestety niesmak pozostał . Teraz jedzie z agencji na nowe miejsce i dostała aneks do umowy . O.o Mam do Was pytanie , czy w Waszych umowach  tez jest wyszczególniony czas pracy , że np. czas na przygotowanie obiadu , konsumcje i pozmywanie wynosi jedna godz ?O.o

Że co proszę?!!!! O.o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

No . Ja już dzisiaj nie mam siły gadacO.o albo kogoś pogryzę :hahaha: oczywiście nie Ciebie :serce:

To zostaw temat do jutra. Niech się przegryzie ( temat sam z siebie) ;)

 

Teraz, violka napisał:

A w niedziele pół godz :$

A to a'propos czego? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Wróciłam :d @Łukasz Dziękuje za przytulaśkową piosenkę :całus: Dzisiaj mam katastrofy ciąg dalszy >:( Poleciłam jednej super opiekunce agencje o której słyszałam , że dobrze płaci i jest rzetelna . Moja koleżanka miała niestety pecha i trafiła na minę . Ona jest mądrą babką i po tygodniu się ewakuowała , ale niestety niesmak pozostał . Teraz jedzie z agencji na nowe miejsce i dostała aneks do umowy . O.o Mam do Was pytanie , czy w Waszych umowach  tez jest wyszczególniony czas pracy , że np. czas na przygotowanie obiadu , konsumcje i pozmywanie wynosi jedna godz ?O.o

Tak. Ja mialam. Czynnosci byly rozpisane na kazdy dzien tygodnia z wyliczeniem godzin pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To nie brać roboty z tej agencji. Jeszcze się taki nie urodził co będzie mi czas wyliczał na zmywanie >:( 

Ty mozesz zmywac caly dzien, ale przygotowanie obiadu i pozmywanie to 1 godz. pracy. Za tyle placa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, hawana napisał:

Tak. Ja mialam. Czynnosci byly rozpisane na kazdy dzien tygodnia z wyliczeniem godzin pracy.

 

Teraz, hawana napisał:

Ty mozesz zmywac caly dzien, ale przygotowanie obiadu i pozmywanie to 1 godz. pracy. Za tyle placa.

Juto o tym pogadamy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, hawana napisał:

Tak. Ja mialam. Czynnosci byly rozpisane na kazdy dzien tygodnia z wyliczeniem godzin pracy.

Ja myślę że to sposób agencji na zabezpieczenie się przed roszczeniem o zapłatę za dodatkowe godziny pracy.

U mnie dzisiaj były naleśniki. Smażenie, jedzenie i pozmywanie zajęło mi godzinę i 20 minut. Niestety nie pogonię podopiecznej żeby szybciej jadła bo mam wyliczony czas. :d:d:d

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja myślę że to sposób agencji na zabezpieczenie się przed roszczeniem o zapłatę za dodatkowe godziny pracy.

U mnie dzisiaj były naleśniki. Smażenie, jedzenie i pozmywanie zajęło mi godzinę i 20 minut. Niestety nie pogonię podopiecznej żeby szybciej jadła bo mam wyliczony czas. :d:d:d

 

Wiadomo, ze jest to fikcja, a dokumentacja jest potrzebna tylko dla kontrolujacych urzednikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja myślę że to sposób agencji na zabezpieczenie się przed roszczeniem o zapłatę za dodatkowe godziny pracy.

U mnie dzisiaj były naleśniki. Smażenie, jedzenie i pozmywanie zajęło mi godzinę i 20 minut. Niestety nie pogonię podopiecznej żeby szybciej jadła bo mam wyliczony czas. :d:d:d

 

Tu gdzie jestem spożywanie każdego posiłku łącznie z popołudniowym podwieczorkiem kawowym trwa ok,pół godziny .A tam gdzie nie ma zmywarki to trzeba naczynia umyć powycierać i powkładać do szafek więc liczę,że też 20 minut to zajmuje przygotwanie obiadu to lekko 1 godzina przy takim nie wyszukanym obiedzie wiec ja bym ta agencje od razu podsumowała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, violka napisał:

 

Juto o tym pogadamy :serce:

Tak będzie najlepiej :serce: I coś na uspokojenie nastrojów i dyskusji. Ile problemów by nie było pamiętajcie, że w Opienkunkowie nikt nie jest sam ze swoimi problemami. Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy :serce: Dobranoc :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry na pyszniutką,świeżo zaparzoną :kawa: made in de zapraszam Wszystkich:)

Dzieeeeeń dooooobry Opiekunkowo :serce: Za :kawa::kawa: dziękuję, już siorbię :d @jolantapl. od rana na stanowisku jak widzę? Ale napój Bogów tradycyjnie pyyyyycha :love: To zamiast rogu obfitości jakiś mjuzik załączę, taki radosny, taki positive :serce: Zapominamy, co było wczoraj,bo dzisiaj, jest dzisiaj :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...