Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No patrz pani:d To jeszcze inteligentni Niemcy żyją? I w pałacach nie mieszkają? Szok! O.o

 

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No patrz pani:d To jeszcze inteligentni Niemcy żyją? I w pałacach nie mieszkają? Szok! O.o

:płacz::hahaha: daj spokój pewnie,że tak sama sie przekonałam i zobaczyłam na własne oczy chociaż przyznam ,ze pierwszy raz się spotkałam z kimś takim:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jak ktoś ma ochotę się lekko zirytywować , to polecam obejrzenie dzisiejszego Pytania na Śniadanie https://pytanienasniadanie.tvp.pl/34437855/jak-wyglada-praca-opiekunki-osob-starszych-w-niemczech

Ja bez oglądania mogę odpowiedzieć praca opiekuna wygląda lajtowo nic tylko jechać:hahaha: A irytować się nie chcę za dobry humor dzisiaj mam i za ładna pogoda jest i za ciekawie na forum dzisiaj jest i w ogóle jestem szczęsliwa to po co to wszystko zepsuć:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie ludkowie:love:Nimcy to słowni ludzie...powiedzieli, że neta założą 18go, to założyli:całus::hahaha: a teraz zapraszam na :kawa::kawa::kawa::tort::ciacho::lody:. Posilajcie się, ile wlezie...wszak wychodek każdy z nas ma na miejscu,do lasu lecieć nie trzeba:hahaha:Miłego popołudnia:love:

Miales szczescie. Niemcow reklamowac nie musisz, oni tacy sami jak inne narody. 

W sprawie internetu mnie "przeciagneli " o 3 tyg.

Mamy remis 1:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Łukasz napisał:

Ale są powolni,albo tyle zleceń Telecom ma,albo nie wiem...Rodzina złożyła wniosek we wrześniu,po zawarciu umowy z agencją,ja od przyjazdu nie miałem netu...Chyba w Polsce czeka się króciutko,jak pamiętam

To jest ich sposób na życie: langsam, langsam aber sicher :d Dostają tyle kasy za godzinę pracy, że nie opłaca im się szybko pracować :( Ichnia zasada, że jak ktoś szybko pracuje, to pracuje źle. Nie potrafią zrozumieć, że czasami czas to pieniądz, a ten kto szybko pracuje, może zrobić coś lepiej i dokładniej od tego wolniejszego :płacz: Sama się przekonałam, jak jeden ichni mi tę filozofię wykładał. A ja swoje. Konsensusu nie było :| A w temacie :kawa: i :drink::lody::ciacho: wszelakich informuję, że męską ręką kawa przyrządzona lepiej smakuje :święty: I dlatego trzeba nowe rozporządzenie w Królestwie wydać: Królewna  @jolantapl. przygotowuje poranną :kawa:, a Król @Łukasz  I Badeński popołudniową :d:serce: I całe Królestwo się ucieszy!!! HI, hi, hi......:d A ja teraz zabieram się do siorbania :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Witajcie ludkowie:love:Nimcy to słowni ludzie...powiedzieli, że neta założą 18go, to założyli:całus::hahaha: a teraz zapraszam na :kawa::kawa::kawa::tort::ciacho::lody:. Posilajcie się, ile wlezie...wszak wychodek każdy z nas ma na miejscu,do lasu lecieć nie trzeba:hahaha:Miłego popołudnia:love:

Dziękuję za :kawa: właśnie wróciłam z zakupów więc się chętnie napiję:serce: Miłego popołudnia wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu z innej beczki ;) Melduję się znowu na posterunku przed lapusiem :d Z moich dokonań relację zdam ;) Ogród w 80 % przygotowany do zimy :d Siatka nad stawem rozłożona, ale co mnie to wygibasów kosztowała, to moje! Ale po takim wyczynie szpagat zrobić to pestka :d Miałam wrażenie, że potrzebuję 8 rąk i 12 nóg O.o No i tak jakoś się rozczłonkowałam, ale staw okryty i liście mogą sobie fruwać gdzie chcą, ale do stawku nie wpadną i wiosną mniej pracy będzie, yupi!!! :d A potem zabrałam się za krecią robotę, czyli odchwaszczanie :( Odniosłam wrażenie, że ktoś te chwasty, takie dorodne, dobrze ukorzenione specjalnie wsadza!!! Namachałam się jak ....no nie wiem co, ale jak opiekunka na pewno :cool: Nie było mnie raptem 6 tygodni, tydzień przed wyjazdem nie pieliłam, teraz tydzień po przyjeździe też nie, to wg mojego rachowania przez dwa miesiące urosły do wielkości i gęstości lasu deszczowego w Amazonii :d:(:rozpacz: Tak, to śmiech przez łzy :d:hahaha: Katastrofa!!! Ale jakiś pozytyw znalazłam: do Amazonii nie muszę na urlop jechać bo mam ją u siebie, hi, hi, hi....:d Zostało jeszcze opadnięte jabłka pozbierać, donice z jednorocznymi kwiatami oczyścić i można urlopować się do wiosny! :d A na sam koniec powiem, że mój zbiór pigwowca mizerny jest :( Pięknie kwitł, tak na bogato, a tylko 50 malutkich owocków z dwóch krzaczków zebrała :(:rozpacz: Mało naleweczki będzie w tym roku, oj mało :rozpacz: A spirytku zakupiłam 5 litrów, co począć? Co począć? Rozrzedzić i wypić...tak dla zdrowotności :d Eventuell kolanka nasmarować ;) Chyba że macie jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Założyłam temat o przetworach to co mam założyć znów nowy o zabezpieczaniu ogrodu na zimę taki to juz chyba jest na forum poszukaj @Mirelka1965.

Ale ja nie chcę się w ogródkowym temacie udzielać :rozpacz: Dlaczego mnie wyganiasz? :rozpacz: Ja tylko zameldowałam jak się napracowałam :hahaha: I liczyłam na odrobinę współczucia, troski i wsparcia :rozpacz::hahaha::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...