Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

A ja z tej samej beczki albo z lasu moja zmienniczka zostawiła mi suszone grzybki i powiedziała,że mogę sobie wykorzystać;) zrobię w któryś dzień grzybową ha ha

Takiemu to dobrze! :cool: Ja dwie godziny łaziłam po wykrotach i górkach, a ledwie 1/3 koszyka przytargałam :( Oznajmiam, że grzybów w gdyńskich lasach brak! :rozpacz: No, ale w niemieckie grzyby suszone jestem zaopatrzona, w polskie odgotowane na "flaczki", dzisiejsze pójdą na konsumpcję bieżącą, znaczy sezon grzybowy uważam za zamknięty:rozpacz: I znowu 10 miesięcy trzeba czekać! :rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A może zamiast tych niemieckich chodników poszłabyś góry niemieckie zdobywać? Pod Darmstadt jakieś chyba są?

Dzięki, dzięki wielkie za oszacowanie i rady niesłychane  :) Takie góry jak tutaj, to ja i w PL mam bez wyjazdu.  Ptasia góra za to jest pociągająca, ptaków liczne gromady, śpiew i relaks. Wszystko razem, tylko brać....., brać..... uszami  . Rozebrać można się do naga i kąpieli w słońcu zażywać . Tylko na gapiów liczyć nie można, bo to odludzie. Schade :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Heidi napisał:

Dzięki, dzięki wielkie za oszacowanie i rady niesłychane  :) Takie góry jak tutaj, to ja i w PL mam bez wyjazdu.  Ptasia góra za to jest pociągająca, ptaków liczne gromady, śpiew i relaks. Wszystko razem, tylko brać....., brać..... uszami  . Rozebrać można się do naga i kąpieli w słońcu zażywać . Tylko na gapiów liczyć nie można, bo to odludzie. Schade :(

Rzut beretem obok Ciebie , jest góra z zamkiem Frankensteina :d Co roku na Halloween odbywają się tam super imprezy . Tak więc szykuj strój :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka ja na Halloween stroju szukać nie muszę, 12 m-cy w roku łachy noszę, fartuchem się owijam, moje berło w pampersie zawinięte w pogotowiu czeka,w nadziei, że  może królową balu zostanę,  więc jak sama czytasz zawsze jestem gotowa na imprezę z Frankensteinem :) :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

@violka ja na Halloween stroju szukać nie muszę, 12 m-cy w roku łachy noszę, fartuchem się owijam, moje berło w pampersie zawinięte w pogotowiu czeka,w nadziei, że  może królową balu zostanę,  więc jak sama czytasz zawsze jestem gotowa na imprezę z Frankensteinem :) :d

Uspokoić mi się natychmiast!!! Wczoraj bajkowy świat, a dzisiaj horror?!!! Poniedziałek jest. Zaczynamy nowy tydzień. Porządek ma być!!!! :d:d:d Jeszcze tylko smoków brakuje...:rozpacz: a dziewic cudnej urody pod dostatkiem tutaj :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Uspokoić mi się natychmiast!!! Wczoraj bajkowy świat, a dzisiaj horror?!!! Poniedziałek jest. Zaczynamy nowy tydzień. Porządek ma być!!!! :d:d:d Jeszcze tylko smoków brakuje...:rozpacz: a dziewic cudnej urody pod dostatkiem tutaj :święty:

Spoko, jakis Drache na pewno w ogrodku pod krzaczkiem drzemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Uspokoić mi się natychmiast!!! Wczoraj bajkowy świat, a dzisiaj horror?!!! Poniedziałek jest. Zaczynamy nowy tydzień. Porządek ma być!!!! :d:d:d Jeszcze tylko smoków brakuje...:rozpacz: a dziewic cudnej urody pod dostatkiem tutaj :święty:

To ja w temacie gdzieś w pobliżu widziałam zameczek jak wczoraj jechałam muszę tylko popytać czy są tam jakieś wolne etaty:p No i jest tu taki gość co ma srebro na głowie ,przypuszczam,że złoto w banku tylko nie wiem jeszcze czy stal w spodniach:święty: hm ale jak to sprawdzić?:płacz::hahaha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

To ja w temacie gdzieś w pobliżu widziałam zameczek jak wczoraj jechałam muszę tylko popytać czy są tam jakieś wolne etaty:p No i jest tu taki gość co ma srebro na głowie ,przypuszczam,że złoto w banku tylko nie wiem jeszcze czy stal w spodniach:święty: hm ale jak to sprawdzić?:płacz::hahaha:

Na Twoim miejscu szukalabym jakiegos hutnika. W stosownym wieku, wiec sreberko dojrzysz, pierscien jakis tez uwidzisz, a o stal, to musisz sie otrzec , niby to kocim ruchem...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Koniec głupot na :kawa: Was zapraszam a do tego stosownie do pogody :lody::piwo::softserve: proponuje.

No nareszcie!!! Już godzinę czekam!!!:święty: Ale zaparłam się, twarda niczym stal ;), i czekam. A tu? No właśnie!!! :kawa: I znowu wiem, że @jolantapl. jest wśród nas!!! Brawo!!!!:serce: Za :lody: dziękuję bo tu u mnie nie ta pora roku :rozpacz: Słonko świeci, ale szału temperaturowego nie ma :hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jolantapl. napisał:

To ja w temacie gdzieś w pobliżu widziałam zameczek jak wczoraj jechałam muszę tylko popytać czy są tam jakieś wolne etaty:p No i jest tu taki gość co ma srebro na głowie ,przypuszczam,że złoto w banku tylko nie wiem jeszcze czy stal w spodniach:święty: hm ale jak to sprawdzić?:płacz::hahaha:

To proste jak konstrukcja cepa jest. Mini obrzydliwie krótką zakładasz, szpilki na niebotycznie wysokich obcasach dazu. Na górę sweterek, tudzież bluzeczkę obcisłą, pod to stanik pushupp, czyli znakomita część walorów na wierzch. Usteczka w ciup wymalować na karminowo. I koło pana tegoż przechadzać się krokiem zalotnym. Ani chybi uwagę zwróci, jak jeszcze te zaloty uśmiechem przecudnym okrasisz :d A jak oko mu na ten widok nie drgnie, to znaczy ichnia orientacja jest nie tego....:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To proste jak konstrukcja cepa jest. Mini obrzydliwie krótką zakładasz, szpilki na niebotycznie wysokich obcasach dazu. Na górę sweterek, tudzież bluzeczkę obcisłą, pod to stanik pushupp, czyli znakomita część walorów na wierzch. Usteczka w ciup wymalować na karminowo. I koło pana tegoż przechadzać się krokiem zalotnym. Ani chybi uwagę zwróci, jak jeszcze te zaloty uśmiechem przecudnym okrasisz :d A jak oko mu na ten widok nie drgnie, to znaczy ichnia orientacja jest nie tego....:hahaha:

Ekran ślino szczelny mi potrzebny inaczej na tym forum nie da się funkcjonować:płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Ekran ślino szczelny mi potrzebny inaczej na tym forum nie da się funkcjonować:płacz::hahaha:

No przecież szukam!!! Sama potrzebuję!!! I pancernej do tego!!!! :d Od tej wypadającej szczęki to już kafle mam w salonie nawet potłuczone!!! :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No przecież szukam!!! Sama potrzebuję!!! I pancerny do tego!!!! :d Od tej wypadającej szczęki to już kafle mam w salonie nawet potłuczone!!! :d

Z tobą to w ogóle nie da się gadać zlituj się nade mną bo mnie stąd wypieprzą przez te śmichy ,chichy.:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...