Skocz do zawartości

Forumowy flirt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ORIM napisał:

Ja ? Ja sie cieszę z każdej przyjemności jakiej doswiadczaja moje ciężko pracujące koleżanki opiekunki :p

ZAZDROŚCI - stanowcze NIE !!! 

Ja też :p nawet jak: przyjejmości " doświadcza ciężko pracujący opiekun to też się bardzo cieszę .

W tym przypadku o Zazdrości nie może być żadnej mowy :p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam "cudowny" sen a w nim piękny królewicz na koniu wyglądał trochę tak hm ni pies ni wydra tak bym to chyba poetycko delikatniusio określiła .Gdzieś z oddali dochodziły mnie dżwięki ???:|nie to było żałosne zawodzenie przypominające śpiew podrzędnego ,wiejskiego chórku w którym co prawda każdy śpiewał pod dyktando dyrygenta ale  co jeden głos to  bardziej fałszowała  nuta .To był chórek z :orłem "w tle i nie wiem czy też nie z orłem w koronie bo już tego nie dostrzegłam hm chyba za bardzo zainteresowana nie byłam .Teraz to ja się zastanawiam czy to był tylko piękny sen ? a może już na pograniczu z rzeczywistością było?Pozdrawiam Wszystkich flirtujących :d:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Znów żegluję znów żegluję 
Przez ocean, siedem mórz. 
Poprzez wichry poprzez burze 
By móc zasnąć u Twych stóp.

Znowu frunę, znowu frunę 
Jak jaskółka pośród chmur.
Mijam morza, oceany, 
By móc zasnąć u Twych stóp. 

Czy mnie słyszysz, czy mnie słyszysz 
Przez noc ciemną pośród burz. 
Nie ustanę w swojej drodze 
By być z Tobą zawsze już 

Żeglujemy, żeglujemy 
Tam, gdzie czeka dom ze snów.
Poprzez wichry poprzez burze 
By być razem zawsze już

:zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 31.08.2018 at 20:10, LACH napisał:

dobry wieczór

Znów żegluję znów żegluję 
Przez ocean, siedem mórz. 
Poprzez wichry poprzez burze 
By móc zasnąć u Twych stóp.

Znowu frunę, znowu frunę 
Jak jaskółka pośród chmur.
Mijam morza, oceany, 
By móc zasnąć u Twych stóp. 

Czy mnie słyszysz, czy mnie słyszysz 
Przez noc ciemną pośród burz. 
Nie ustanę w swojej drodze 
By być z Tobą zawsze już 

Żeglujemy, żeglujemy 
Tam, gdzie czeka dom ze snów.
Poprzez wichry poprzez burze 
By być razem zawsze już

:zdrówko:

Ładne słowa tej piosenki :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jak zorza polarna ,rozświetlasz moje życie i wnosisz w nie promyczek ciepła i nadziei po czasie długiego oczekiwania i zatracenia się w otchłani ciemności .Tęsknię za wszystkim co jest wspomnieniem ? marzeniem ?  Twoimi pocałunkami ,dotykiem nawet zapachem Twojego ciała :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LACH napisał:

Światło, Kobieta, wino...

Dobranoc

 

Ślicznie napisałeś ....widać , że dojrzały mężczyzna z Ciebie :cmok:....Mogłoby być też " kobieta ...wino ...i pianino " .....

A niedojrzały ....taki chłoptaś ....jakiś ....pewnie by napisał ...." ku....a ....ćwiara ....i gitara ":haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ślicznie napisałeś ....widać , że dojrzały mężczyzna z Ciebie :cmok:....Mogłoby być też " kobieta ...wino ...i pianino " .....

A niedojrzały ....taki chłoptaś ....jakiś ....pewnie by napisał ...." ku....a ....ćwiara ....i gitara ":haha:

Całuję rączki i buźkię.:cmok:

Dziękuję i radosne dzień dobry!:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Co Ty w sobie masz, ze dla Ciebie dziewczyny nawet konta dubluja?:haha:

Nie znasz zawiłości miłosnych :haha: Dziewczyny  lub dziewczyna dubluje konta dla innego kolegi / po którym został tylko kurz / . Inny kolega robi za wabik . Były kolega dubluje konto , pewnie po to  aby poromansować z obecnym kolegą aby wzbudzić zazdrość zdublowanej koleżanki . :szydera:

Ps . To są tylko moje przemyślenia więc proszę nie brać na poważnie tego co klepię , ponieważ jestem tylko niedoskonałym człowiekiem i mogę się mylić . Ale tak po cichutku dodam tylko , że mylę się rzadko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na zawiłościach miłosnych się nie znam i niczego nie dubluje ,multi kont nie posiadałam i nie posiadam i nikogo do niczego nie namawiam i przeciwko nikomu nie nastawiam  :) ogólnie czuję się bardzo dobrze tylko te telefony odrobinkę mnie męczą ale daje radę .Pozdrawiam Wszystkich flirtujących :love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Jeżeli Cię uraziłam , to oczywiście przepraszam :cmok:

Nigdy mnie nie uraziłaś i niczym. :tak2:Jestem po prostu taki nieurażalny.:hura:

Na myśli miałem przelewy

:szydera::zdrówko::szydera:

...fal przez falochrony.;)

 

 

Screenshot_20180905-163620.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...