Skocz do zawartości

Pluskwy na szteli


Gość Daniela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam problem po powrocie na sztelę po miesiącu przerwy bo okazało się, że są pluskwy których wcześniej nie było.Masakra bo mam czerwone ręce i kark i jestem wściekła. Mam zjechać? To się usunie? Ma tutaj przyjechać ale dopiero w przyszłym tygodniu dezynfekcja czy to pomoże? Zmienniczka twierdzi że nie było ich jak była ale to nieprawda, bo babcia ma też czerwone ręce. Obrzydliwe i mam ochotę zjechać. Przesadzam? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Ola napisał(a):

 Obrzydliwe ,zapluskwione mieszkanie i te graty.   

Ale   bardziej szokują takie obrazki z wagonów Intercity. Była afera parę lat temu i nawet interpelacja polityków  w ministerstwie w tej sprawie   , potem kontrole ale podobno co jakiś czas znów się pojawiają.

  IC podróżuje dużo osób. Nie da się podczas dłuższej podróży całą drogę stać, żeby robale z zapluskwionych siedzeń nie wpełzły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gość Domino napisał(a):

Jeszcze nie korzystałam ale być może  ? Zastanowię się.

Polecam. Jednym z atutów jest czystość.

Screenshot_20241009_192345_Gallery.thumb.jpg.2b5516b562e27862e100b1c72d266622.jpg

👌

23 godziny temu, Gość Daniela napisał(a):

Co robić?

Ad rem, to poroś o zmianę miejsca pracy, ze względu na panujące tam warunki sanitarne i higieniczne.

https://nszzbh.pl/pluskwy-w-biurze-zagrozenie-dla-zdrowia-i-obowiazki-pracodawcy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,I pszechodzili żymianie z czostkiem, ktuży odbekiem po kąserwowanych ogurkah-sdesynfekali opszar zapowietszony ropalami, kture pszeżuciły się w tę czas na gżypy-opficie dażonce tego goroncego października, otkiedyto sie pantemia ich dobiegła końca i morzna byłosiem jurz komunikować spokojnie-bes stresowo. Otchoty fitoczne na psześcieratle nalerzy fymoczyć fserfacce po koziencym mleczku ot starego capa. Satysfankcja Jej gfarantofana. POstrafiam.
P.oskskriptu: bo Oni cieszomsiem NATO' '

;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2024 o 19:29, Kolodko napisał(a):

Ad rem, to poroś o zmianę miejsca pracy, ze względu na panujące tam warunki sanitarne i higieniczne.

Przecież to szybko się wybija i nie ma problemu. Minus tylko taki że na kilka dobrych godzin trzeba wyjść z domu a z pdp to często ciężko na tyle godzin chyba, że do rodziny lub sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...