Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Nie chcę wracać na tę sztelę! Mówić czy nie mówić?


Gość (...)
 Udostępnij

Już wiem, że nie wrócę na tę sztelę! Mówić o tym przed zjazdem, czy nie?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mówić o tym, że nie wrócę na sztelę?

    • Tak
      0
    • Nie
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Ok.
Ale o czymś zapominamy.
A teraz weźcie proszę pod uwagę kolejną zmienniczkę, którą właśnie będziesz Ty i która wyrazi  szczerą chęć powrotu, bo jej akurat pasuje.
Jak ją potraktują po kłamstwie i zwodzeniu poprzedniczki?
Uwierzą?
Nikt położenia następczyni w tej konkretnej sytuacji nie uwzględnił w swoich wypowiedziach. W dwóch postach była wspomniana zmienniczka.
Do tej pory zdecydowanie przeważa ja i mój czubek nosa (czego nie neguję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Godzinę temu, Gość (...) napisał(a):

Ok.
Ale o czymś zapominamy.
A teraz weźcie proszę pod uwagę kolejną zmienniczkę, którą właśnie będziesz Ty i która wyrazi  szczerą chęć powrotu, bo jej akurat pasuje.
Jak ją potraktują po kłamstwie i zwodzeniu poprzedniczki?
Uwierzą?
Nikt położenia następczyni w tej konkretnej sytuacji nie uwzględnił w swoich wypowiedziach. W dwóch postach była wspomniana zmienniczka.
Do tej pory zdecydowanie przeważa ja i mój czubek nosa (czego nie neguję).

"Ja i mój czubek nosa" to przewija się we wszystkich wątkach i wszystkich postaciach pod wszelkimi nikami. Tacy są ludzie (z grabiami, które grabią do siebie):szept-twarz:

Najczęściej spotykane osobowości to te, do których świat ma  się dostosowywać, nie odwrotnie. Ale co zrobić :selfie-twarz: człowiek najbardziej kocha sam siebie i wszelkie działania robi pod swój interes i swoją wygodę. Altruiści prawie wyginęli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2024 o 16:41, Gość (...) napisał(a):

Jak wam podpowiada doświadczenie, mówić rodzinie seniorów, bàdź im samym, że nie wracam, czy raczej kłamać i zwodzić do momentu wyjazdu, że owszem, wrócę?

Nie mówię ale ja ro że strachu bo nigdy niewiadomo kiedy jako facet będę mógł wyjechać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Agata napisał(a):

Cześć. Kiedyś miałam długo moralniaka bo wiedziałam że nie chcę wracać a przyjęłam na odchodne 100 euro premii od córki która powiedziała że ma nadzieję że wrócę. 

Oni się nami nie przejmują. Po pierwsze to myśleć o sobie bo nikt o tobie nie pomyśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2024 o 13:59, Gość Eva napisał(a):

Nieraz i nie dwa kusi żeby wykrzyczeć że się już nie wóci ale lepiej te emocje powstrzymać bo to i tak niczego nie zmieni. Polecam!

Dama musi być ponad wszystko i nie dawać ponosić się emocjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2024 o 13:59, Gość Eva napisał(a):

Nieraz i nie dwa kusi żeby wykrzyczeć że się już nie wóci ale lepiej te emocje powstrzymać bo to i tak niczego nie zmieni. Polecam!

Nie mówić .

W dniu 7.09.2024 o 11:22, Gość Marta napisał(a):

Oni się nami nie przejmują. Po pierwsze to myśleć o sobie bo nikt o tobie nie pomyśli. 

Dokładnie tak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że teraz mam urlop, po nim zaplanowaną opiekę w miejscu, które znam i gdzie kolejny raz już wracam, więc póki co, to pozostaniemy w kontakcie co do mojego powrotu, jednak nie w najbliższej przyszłości.
Terminy możemy dograć dopiero za około 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2024 o 18:58, Kolodko napisał(a):

Mówię, że teraz mam urlop, po nim zaplanowaną opiekę w miejscu, które znam i gdzie kolejny raz już wracam, więc póki co, to pozostaniemy w kontakcie co do mojego powrotu, jednak nie w najbliższej przyszłości.
Terminy możemy dograć dopiero za około 3 miesiące.

Dyplomacja. Jak tylko się chce to można wybrnąć z każdej sytuacji. ZŁość piękności szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Aldi napisał(a):

Dyplomacja. Jak tylko się chce to można wybrnąć z każdej sytuacji. ZŁość piękności szkodzi.

Bardziej od dyplomacji wolę klasę. Zachować się z klasą beż względu na sytuację. Polecam. Daria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2024 o 18:58, Kolodko napisał(a):

Mówię, że teraz mam urlop, po nim zaplanowaną opiekę w miejscu, które znam i gdzie kolejny raz już wracam, więc póki co, to pozostaniemy w kontakcie co do mojego powrotu, jednak nie w najbliższej przyszłości.
Terminy możemy dograć dopiero za około 3 miesiące.

Da się połączyć dwa w jednym - ładnie odmówić. Polka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...