Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Można powiedzieć , że tak . Rzucam do walizki ....resztę w torby i do pawlacza ....Zaraz syneczek powinien się zjawić i dopchnąć wrzucone torby , bo ja sama nie dawałam rady . Reszta " szaf " czeka na wrzutkę :szydera:.... Po opuszczeniu przeze mnie mieszkania większość mebli wyjeżdża ....i niech się dzieje co chce ...ja też na wyjeździe będę ;)

No i fajnie....tak powinny wyglądać wszelkie remonty.....jak nas w domu nie ma.

Za to jak wrócisz to będziesz miała pięknie....:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jak Panowie zaczną kopiować to literki w końcu znikną. :haha:

Sama go skopiowałam.........a i mojemu Połówkowi też wysłałam z nakazem wydrukowania.........bo jak już będziemy wiekowi, to mozemy zapomnieć co i jak...........a tak instrukcja krok po kroku jak znalazł:haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Co racja to racja....ma jeszcze jutro cały dzień.....:szydera:

Oczywiście :haha:....Moja fryzjerka na szczęście mocno zajęta calutki dzień i przyjedzie do mnie dopiero ok. 20-tej jutro ....coby mi kopułę do oglądalności publicznej jakoś doprowadzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ewa14 napisał:

O przepraszam ja umiem piec.............to awe59 przyznała się bez bicia , że pieczenie jej nie wychodzi :)

Oj,jejku :( przepraszam.To wszystko przez ten nowy barek :( Swoją drogą,różne rzeczy po drinku mi się zdarzały,ale żeby czytać imiona wspak to nie:szydera:.Sorki jeszcze raz:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Oj,jejku :( przepraszam.To wszystko przez ten nowy barek :( Swoją drogą,różne rzeczy po drinku mi się zdarzały,ale żeby czytać imiona wspak to nie:szydera:.Sorki jeszcze raz:cmok:

Nic nie szkodzi.:cmok:...........To ciasto piekę z przyjemnością.

Pilnuję tylko żeby za szybko nie urosło:szydera::haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...