Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziś znów wolne parę godzin, więc pojechałam w siną dal.

Ale chyba nie nadrobię klepanka.

Obiecałam @1bozka śniadanie, oby tylko nie zaspač :szydera:.

Pojutrze tez mam wolne i w niedziele również. 

Coś mnie rozpieszczają :szok:.

Dobrej nocy wszystkim :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, violka napisał:

:szydera: To powodzenia :d Spróbuj go troszkę potresować w domu , takie zwykłe siad , waruj , daj łapę ...i nagradzaj . Jak nabierze do ciebie szacunku , to będzie bardziej posłuszny . Spacerków współczuję i raczej nie wierzę , żeby sie uspokoił , to wymaga dobrego behawiorysty i czasu . Poszukaj bezludnych tras albo psiego parku , żeby mógł się wyszaleć . Jeszcze niedawno zazdrościłam @Joy że ma piesa na Steli ale po Twoich perypetiach zastanowiłabym się nad takim zleceniem O.o

Piesek mi niestraszny, ale spaceruje z psem i pdp jednoczesnie i tu sprawa sie komplikuje, bo powinnam sie opiekowac pdp.Tego do konca   nie da sie zrobic, bo rece mam zajete, a pdp z rolatorkiem smiga mi po chaszczach. 

Mysle, ze pogoda rozwiaze moj problem. Zaproponuje, ze wyprowadze psa sama, albo wypuszcze do ogrodu.Poki co jest pieknie, wiec wietrzymy sie razem.

Nuzy mnie to siedzenie na tylku caly czas.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Miałam dziś znów wolne parę godzin, więc pojechałam w siną dal.

Ale chyba nie nadrobię klepanka.

Obiecałam @1bozka śniadanie, oby tylko nie zaspač :szydera:.

Pojutrze tez mam wolne i w niedziele również. 

Coś mnie rozpieszczają :szok:.

Dobrej nocy wszystkim :love:

Nie pisz takich rzeczy przed snem bo mnie w nocy zazdrość zadusi. :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

:szydera: To powodzenia :d Spróbuj go troszkę potresować w domu , takie zwykłe siad , waruj , daj łapę ...i nagradzaj . Jak nabierze do ciebie szacunku , to będzie bardziej posłuszny . Spacerków współczuję i raczej nie wierzę , żeby sie uspokoił , to wymaga dobrego behawiorysty i czasu . Poszukaj bezludnych tras albo psiego parku , żeby mógł się wyszaleć . Jeszcze niedawno zazdrościłam @Joy że ma piesa na Steli ale po Twoich perypetiach zastanowiłabym się nad takim zleceniem O.o

Violka to jest wyjątkowo dobrze ułożony pies.I właściciele też są super.W ogóle to takie drugie zlecenie już mi się nie trafi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...