Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Agencje obiecują różne rzeczy ale jedna rozbawiła mnie teraz do łez :szydera:

Zapewniamy

 - bardzo miłą atmosferę w domu,:szok:...........................chyba robią testy psychologiczne podopiecznym :haha:
- legalną pracę (opłacamy ZUS, karta EKUZ),
- gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu,
- darmowy przejazd w obie strony,
- opiekę niemieckiego koordynatora

Gdzie można takie cudo znaleźć? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, awe59 napisał:

Byłam w mieście, jak zwykle usiadłam w ogródku z kawą i papierosem i oglądałam czlowieki......:oklaski: ale nie było na kim oka zawiesić bo całe towarzystwo jakieś takie niedorobione.....zarówno kobiety jak i faceci....:słabo: dzieci i psy tylko wszędzie mi sie podobają......odwiedziłam DM, magiczne gąbki tylko kupiłam i płatki do zmywania ócz i to wszystko....:d

Jak mnie nie było to babcia miała za zadanie wypestkowac chyba z 5 kg śliwek....byłam pewna, że zapomni.....A gdzież tam.....wszysciutkie wypestkowala i chyba połowę zjadła.....:szydera:

Jutro robię chutney śliwkowy......A pojutrze zabieram się za placek ze śliwkami.

@Baśka powtarzająca się  noś telefon przy sobie i naladuj go......:d

A co to są za "magiczne gąbki" i "chutney śliwkowy"? :$ Nie wszyscy są światowi...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co to są za "magiczne gąbki" i "chutney śliwkowy"? :$ Nie wszyscy są światowi...:haha:

Magiczne gąbki są też u nas w Rossmanie. To są gąbki którymi wyczyscisz prawie wszystko. Ja używam do brudnych ścian bo ktoś brudnym paluchem wybrudzi albo pies się otrze, do butów sportowych, mebli ogrodowych, wszystko tymi gabkami  czyszcze.....:d

A to drugie to sos śliwkowy na ostro do mięsa i serów....ja używam do wszystkiego....prawie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Magiczne gąbki są też u nas w Rossmanie. To są gąbki którymi wyczyscisz prawie wszystko. Ja używam do brudnych ścian bo ktoś brudnym paluchem wybrudzi albo pies się otrze, do butów sportowych, mebli ogrodowych, wszystko tymi gabkami  czyszcze.....:d

A to drugie to sos śliwkowy na ostro do mięsa i serów....ja używam do wszystkiego....prawie

Aaaaa....to już wiem dlaczego nie znam "magicznych gąbek"...mam za czysto...:szydera: A przepisik na tego "chutney'a" może wstawisz w kulinaria? Poczytam chętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

 

Jak mnie nie było to babcia miała za zadanie wypestkowac chyba z 5 kg śliwek....byłam pewna, że zapomni.....A gdzież tam.....wszysciutkie wypestkowala i chyba połowę zjadła.....:szydera:

 

Przepraszam, ale czy te zjedzone śliwki nie spowodowały u babci żadnych sensacji?:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...