Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Agencje obiecują różne rzeczy ale jedna rozbawiła mnie teraz do łez :szydera:

Zapewniamy

 - bardzo miłą atmosferę w domu,:szok:...........................chyba robią testy psychologiczne podopiecznym :haha:
- legalną pracę (opłacamy ZUS, karta EKUZ),
- gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu,
- darmowy przejazd w obie strony,
- opiekę niemieckiego koordynatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Agencje obiecują różne rzeczy ale jedna rozbawiła mnie teraz do łez :szydera:

Zapewniamy

 - bardzo miłą atmosferę w domu,:szok:...........................chyba robią testy psychologiczne podopiecznym :haha:
- legalną pracę (opłacamy ZUS, karta EKUZ),
- gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu,
- darmowy przejazd w obie strony,
- opiekę niemieckiego koordynatora

Na pewno  chodzi o dom pdp?

Moze to atmosfera podczas werbunku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w mieście, jak zwykle usiadłam w ogródku z kawą i papierosem i oglądałam czlowieki......:oklaski: ale nie było na kim oka zawiesić bo całe towarzystwo jakieś takie niedorobione.....zarówno kobiety jak i faceci....:słabo: dzieci i psy tylko wszędzie mi sie podobają......odwiedziłam DM, magiczne gąbki tylko kupiłam i płatki do zmywania ócz i to wszystko....:d

Jak mnie nie było to babcia miała za zadanie wypestkowac chyba z 5 kg śliwek....byłam pewna, że zapomni.....A gdzież tam.....wszysciutkie wypestkowala i chyba połowę zjadła.....:szydera:

Jutro robię chutney śliwkowy......A pojutrze zabieram się za placek ze śliwkami.

@Baśka powtarzająca się  noś telefon przy sobie i naladuj go......:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

 

Jak mnie nie było to babcia miała za zadanie wypestkowac chyba z 5 kg śliwek....byłam pewna, że zapomni.....A gdzież tam.....wszysciutkie wypestkowala i chyba połowę zjadła.....:szydera:

 

 

Mam nadzieję że nie mówisz o pestkach. :haha:Chociaż... śliwki też mogą narozrabiać.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Byłam w mieście, jak zwykle usiadłam w ogródku z kawą i papierosem i oglądałam czlowieki......:oklaski: ale nie było na kim oka zawiesić bo całe towarzystwo jakieś takie niedorobione.....zarówno kobiety jak i faceci....:słabo: dzieci i psy tylko wszędzie mi sie podobają......odwiedziłam DM, magiczne gąbki tylko kupiłam i płatki do zmywania ócz i to wszystko....:d

Jak mnie nie było to babcia miała za zadanie wypestkowac chyba z 5 kg śliwek....byłam pewna, że zapomni.....A gdzież tam.....wszysciutkie wypestkowala i chyba połowę zjadła.....:szydera:

Jutro robię chutney śliwkowy......A pojutrze zabieram się za placek ze śliwkami.

@Baśka powtarzająca się  noś telefon przy sobie i naladuj go......:d

Nawet z nim śpię ....z tym telefonem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Pestki są w koszu na odpady.....:szydera: mam nadzieję, że nie dostanie sraczki.....:szydera:

W bajerskiej telewizorni widzialam dzisiaj, ze do placka to musza byc specjalnym sposobem wypestkowane, czyli przekrojone w poprzek. Moze to i jakis sens ma, bo sok gromadzi sie w dziurce:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

W bajerskiej telewizorni widzialam dzisiaj, ze do placka to musza byc specjalnym sposobem wypestkowane, czyli przekrojone w poprzek. Moze to i jakis sens ma, bo sok gromadzi sie w dziurce:haha:

Oj tak ...gromadzi się w dziurce ....ten sok :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

W bajerskiej telewizorni widzialam dzisiaj, ze do placka to musza byc specjalnym sposobem wypestkowane, czyli przekrojone w poprzek. Moze to i jakis sens ma, bo sok gromadzi sie w dziurce:haha:

Babka poleciała wzdłuż....ale do placka poproszę ja żeby w poprzek kroiła....no coś w tym musi byc.....:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie mogłaś poczekać do 22-giej. :haha:

To nie jest bajka dla doroslych:haha:

Dla doroslych jest zagadka: co to jest?

Stoi w ogrodzie,

na jednej nodze

i trzyma kamyszek w dupce:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...