Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, violka napisał:

Do opieki miły i sympatyczny Senior 61 lat. Jest osobą mobilną. Nie ma demencji i jest w pełni sprawny umysłowo. Ma niewielkie problemy z układem pokarmowym. Podopieczny oczekuje od opiekunki wsparcia w czynnościach dnia codziennego, jak również towarzystwa podczas wspólnych spacerów.:kopara:

Senior    lat 61 :szok:

@violkahm  uklad pokarmowy

 

 

mnie kojarzy sie z wydalaniem...

(ewidentna, przewlekla sr@#$czka?!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, violka napisał:

A gdzie słowa o tęsknocie ? :haha:

nie moge klamac....ale .....myslami jestem z tym miejscu

nie mam czasu na tesknote...ciagle cos sie dzeje...ale wyhamowalam zdecydowanie ...w tej nowej stuacji tak dlugiego urlopu czuje sie co najmniej dziwnie ...ale jak to serdeczny przyjaciel stwerdzil.....to takie zycie na walizkach...niby tu a jednak TAM...

wczoraj spedzilam ponad 5 godzin w szpitalu na SOR-ze...nie wiem co lepsze....doktor house czy serial lekarze...tak czy inaczej ....zderzenie z rzeczywistoscia bywa brutalne....dobrze ze to to byl tylko bzdet..

ale pociesszam. sie.....w de jest jeszcze gorzej..

skoro swit chce wschod slonca obejrzec ...teraz te wschody sa purpurowo fioletowe...milego dnia moje foremki

mysle o was

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, violka napisał:

To ciekawe dlaczego większość z nas , wolałaby spotkanie ze zmienniczką wymazać z życiorysu :szydera:

bo to wejscie na nasz rejon ...na nasz teren....w naszym ...obejsciu pojawia sie konkurencja ..i to bez wzgledu jak dobrze jak bardzo w porzadku ta zmienniczka bylaby...TO NASZE MIEJSCE....tak nam mowi podswiadomosc...bo zawsze chocby nie wiem jak zmienniczka sie starala niby robic dokladnie tak jak my....mimo chodem wprowadza zmiany....zakloca nam porzadek pracy....

trudno jest sobie wziac na wstrzymanie....sprobowac wyklarowac sobie samemu ze.....takie sytuacje sa testem rowniez na lojalnosc niemieckich rodzin wobec opiekuna

nie mowie tu o tzw ektremalnych sytuacjach ale o takich zwyklych krtokich skokach na- tygodni..

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nie za bardzo chciało mi się wstawać , ale muss...to muss ....Kawę wypiję i szybciorem muszę dopakować młodemu walizkę ....lista jego " potrzebosi " przypięta , przymocowana magnesikiem do lodówki , żeby nie zapomnieć ...Za około półtorej godziny robię mu pobudkę ...zanim on ukończy poranną toaletę to ja mu przygotuję śniadanie i ....w drogę .....Nie skorzystałam z oferty "podwody " samochodem ....wolę autobusem ....inaczej byłabym zależna czasowo od kierowcy /synowej ...chcę jeszcze trochę nacieszyć się nim , bo to nacieszanie musi mi nam wystarczyć na wiele miesięcy ......Noo....będziecie mieli ode mnie spokój do wieczora ...prawie ...ale nie do późnego , bo po ciemnicy wracać nie mam zamiaru ....Chyba , że znajdę jakąś dyskretną chwilę , żeby skrobnąć coś z telefonu ....no to za bardzo radować z nieobecności mojej na OR nawet Wam nie wypada ...u mnie wszystko możliwe :szydera:

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ......

Nie za bardzo chciało mi się wstawać , ale muss...to muss ....Kawę wypiję i szybciorem muszę dopakować młodemu walizkę ....lista jego " potrzebosi " przypięta , przymocowana magnesikiem do lodówki , żeby nie zapomnieć ...Za około półtorej godziny robię mu pobudkę ...zanim on ukończy poranną toaletę to ja mu przygotuję śniadanie i ....w drogę .....Nie skorzystałam z oferty "podwody " samochodem ....wolę autobusem ....inaczej byłabym zależna czasowo od kierowcy /synowej ...chcę jeszcze trochę nacieszyć się nim , bo to nacieszanie musi mi nam wystarczyć na wiele miesięcy ......Noo....będziecie mieli ode mnie spokój do wieczora ...prawie ...ale nie do późnego , bo po ciemnicy wracać nie mam zamiaru ....Chyba , że znajdę jakąś dyskretną chwilę , żeby skrobnąć coś z telefonu ....no to za bardzo radować z nieobecności mojej na OR nawet Wam nie wypada ...u mnie wszystko możliwe :szydera:

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

A już zaczęłam podskakiwać z radości...a tu....łup.....i poszła się...rzeźbić...ta radość....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata....rozbawiłaś mnie od rana pisząc o tych " zakłócających porządek zmienniczkach " :szydera:....Skarbie ....a czy w drugą stronę to nie idzie ...przecież my także zakłócamy " czyjś wypracowany porządek ".....Lucy ...Idealia jest tylko jedna ...kudy nam maluczkim do niej ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...