Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, geronimo napisał:

Mirelko, wszystko zalezy od oświetlenia które potrafi działać cuda,

Fotografuję można powiedzieć 58lat czyli od dziecka i nie jedno widziałem

Spotykałem takie co też twierdziły ze są niefotogeniczne

po 2-3 godzinach sesyjnych zmieniały zdanie:szydera:

 

Hi, hi, hi....na moje pip...pip...pip {autocenzura} żadne oświetlenie nie pomoże....:szydera: Tylko cud...panie...tylko cud....:haha: Ewentualnie fotoshop....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Muszę zmienić zdjęcie do dowodu , bo na obecnym wyglądam jak kryminalistka po przejściach :haha: Zawsze mam stracha przy granicy , żeby nie było kontroli . Boję się ,że  zamkną mnie za sam wygląd na zdjęciu :szydera:

To na kiedy się umawiamy ? :d

Bo te zdjęcia jakie teraz robią są okrrrrrropne.

Też jestem w dowodzie kryminalistką. :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Fotoszop? to jest okłamywanie odbiorcy

Oczywiście poruszam się w szopie i wielu innych programach

Kiedy ja uczyłem się fotografii nikt o takich rzeczach nie słyszał i nawet mu sie nie śniło że coś takiego powstanie.

Wszystko robiło się w ciemni i pod powiększalnikiem,powstawały dzieła których wszechobecna cyfryzacja nie jest w stanie ogarnąć:szydera:

Jak bym miała tak ładnie podrasowane zdjęcie , to mogłabym  okłamywać się z przyjemnością :d :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Muszę zmienić zdjęcie do dowodu , bo na obecnym wyglądam jak kryminalistka po przejściach :haha: Zawsze mam stracha przy granicy , żeby nie było kontroli . Boję się ,że  zamkną mnie za sam wygląd na zdjęciu :szydera:

To na kiedy się umawiamy ? :d

Jeśli chodzi o zdjęcia do DO i innych dokumentów to niestety nic nie można zrobić, ustawodawca tak to uczynił.

Nawet jak komuś coś z lekka wyprasujesz to odrzucą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Jeśli chodzi o zdjęcia do DO i innych dokumentów to niestety nic nie można zrobić, ustawodawca tak to uczynił.

Nawet jak komuś coś z lekka wyprasujesz to odrzucą :(

Może jakaś dobra makijażystka pomogłaby , żeby  twarz w miarę po ludzku wyglądała w tej pozie i kijowym oświetleniu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Może jakaś dobra makijażystka pomogłaby , żeby  twarz w miarę po ludzku wyglądała w tej pozie i kijowym oświetleniu :cool:

Zdjęcie do dowodu to jedno z tych niewielu, które akceptuję...:haha: Gwiazda filmowa ze mnie żadna, ale wstępu do Sing Sing na jego podstawie nie mam...:szydera:I nawet nie wstydzę się dowodu pokazywać...:oklaski: Inaczej sprawa ma się z prawem jazdy...jeżdżę bardzo ostrożnie, aby nie musieć go pokazywać...:haha:Miałam kiedyś taką zabawną sytuację...w banku musiałam okazać dwa dokumenty tożsamości...i pani widząc prawko poprosiła o MÓJ dokument, a nie mojej Mamy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zdjęcie do dowodu to jedno z tych niewielu, które akceptuję...:haha: Gwiazda filmowa ze mnie żadna, ale wstępu do Sing Sing na jego podstawie nie mam...:szydera:I nawet nie wstydzę się dowodu pokazywać...:oklaski: Inaczej sprawa ma się z prawem jazdy...jeżdżę bardzo ostrożnie, aby nie musieć go pokazywać...:haha:Miałam kiedyś taką zabawną sytuację...w banku musiałam okazać dwa dokumenty tożsamości...i pani widząc prawko poprosiła o MÓJ dokument, a nie mojej Mamy...:szydera:

:szydera: A ja mam za to super zdjęcie na prawku  :d ale mimo to wolę , żeby mnie nie zatrzymywali :haha:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Może jakaś dobra makijażystka pomogłaby , żeby  twarz w miarę po ludzku wyglądała w tej pozie i kijowym oświetleniu :cool:

Violka właśnie jeśli chodzi o DO to nie moze być makijażu, musi być "sotte"

Wiele można zniwelować miękkim oświetleniem odpowiednio skierowanym na modela.

Kurde zaczynam wykłady?:szydera: nie to jest moje wieloletnie doświadczenie.

Nikt nie jest doskonały, ale światło potrafi robić cuda:d

Jeśli chodzi o pieska to mam go na innym dysku a ten już spakowany jest.

Powoli się pakuje a klamotów mam z metra i tak jeden statyw muszę tu zostawić, zabiore w drugiej turze jak będę miał miejsce:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Violka właśnie jeśli chodzi o DO to nie moze być makijażu, musi być "sotte"

Wiele można zniwelować miękkim oświetleniem odpowiednio skierowanym na modela.

Kurde zaczynam wykłady?:szydera: nie to jest moje wieloletnie doświadczenie.

Nikt nie jest doskonały, ale światło potrafi robić cuda:d

Jeśli chodzi o pieska to mam go na innym dysku a ten już spakowany jest.

Powoli się pakuje a klamotów mam z metra i tak jeden statyw muszę tu zostawić, zabiore w drugiej turze jak będę miał miejsce:d

Szkoda :( ale co się odwlecze , to nie uciecze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

Violka właśnie jeśli chodzi o DO to nie moze być makijażu, musi być "sotte"

Wiele można zniwelować miękkim oświetleniem odpowiednio skierowanym na modela.

Kurde zaczynam wykłady?:szydera: nie to jest moje wieloletnie doświadczenie.

Nikt nie jest doskonały, ale światło potrafi robić cuda:d

Jeśli chodzi o pieska to mam go na innym dysku a ten już spakowany jest.

Powoli się pakuje a klamotów mam z metra i tak jeden statyw muszę tu zostawić, zabiore w drugiej turze jak będę miał miejsce:d

Lubię jak robisz takie wykłady...:oklaski: Jak fajnie budują ego...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...