Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Joy napisał:

To jest Ninia :) moja uczennica:haha:Zna już dwa polskie słowa_chodź i masz:szydera:.A tam daleko,daleko jest nasza wioska,chciał nie chciał znowu dzisiaj parę kilometrów zaliczyłyśmy 

IMG_20180826_093431415 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

Jak ja Ci zazdroszczę . Masz się do kogo przytulić i z kim pomiziać :love: Ja też chcę zwierzątko na Steli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Jak ja Ci zazdroszczę . Masz się do kogo przytulić i z kim pomiziać :love: Ja też chcę zwierzątko na Steli :(

chcesz i masz                                                                                              image.png.9d2c2a3ccca8459c1f4e356025a1545a.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech dni na nudę nie narzekam . Wczoraj zadzwoniłam do Anielicy siostry , żeby z nią porozmawiała i próbowała uspokoić a przy okazji żeby miała świadomość , że nie wydziwiam . Siostrzyczka zaniepokoiła się i dzisiaj przybyła w odwiedziny . Kiedy wyszłam z nią na papierosa i oznajmiłam , że teraz je zostawiam , to kolejna seniorka wpadła w panikę i przyznała się , że boi się zostać z własną siostrą , kiedy ta jest w takim stanie O.o No iiiiii ...... przyznała się , że babcia w takich stanach miała ataki agresji :o Tak się wpieniłam , że jak puściłam jej wiązankę , co myślę na temat ukrywania przez rodziny niemieckie prawdziwego stanu podopiecznych , że w tych nerwach zaczęłam mieszać niemiecki z polskim :haha: Postraszyłam babę odpowiedzialnością karną za ukrywanie ważnych faktów przed opiekunką :haha: 

Anielica dzisiaj cały dzień śpi z przerwami na jedzenie . Pewnie odsypia te noce . Po niedzieli jedziemy z nią na konsultacje , może uda się wymienić obecne leki na takie , które jej przypasują . Dałam rodzinie 2 dni  , na zamontowanie zamka w moich drzwiach . Babcia nie była przy mnie agresywna , ale już nie potrafiłabym spokojnie spać ..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maras1 napisał:

chcesz i masz                                                                                              image.png.9d2c2a3ccca8459c1f4e356025a1545a.png

 

6 minut temu, ORIM napisał:

i znów zaczyna się o braku faceta :haha:

Miałam na myśli zwierzątko na czterech łapkach , mięciutkie i puchate :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Od trzech dni na nudę nie narzekam . Wczoraj zadzwoniłam do Anielicy siostry , żeby z nią porozmawiała i próbowała uspokoić a przy okazji żeby miała świadomość , że nie wydziwiam . Siostrzyczka zaniepokoiła się i dzisiaj przybyła w odwiedziny . Kiedy wyszłam z nią na papierosa i oznajmiłam , że teraz je zostawiam , to kolejna seniorka wpadła w panikę i przyznała się , że boi się zostać z własną siostrą , kiedy ta jest w takim stanie O.o No iiiiii ...... przyznała się , że babcia w takich stanach miała ataki agresji :o Tak się wpieniłam , że jak puściłam jej wiązankę , co myślę na temat ukrywania przez rodziny niemieckie prawdziwego stanu podopiecznych , że w tych nerwach zaczęłam mieszać niemiecki z polskim :haha: Postraszyłam babę odpowiedzialnością karną za ukrywanie ważnych faktów przed opiekunką :haha: 

Anielica dzisiaj cały dzień śpi z przerwami na jedzenie . Pewnie odsypia te noce . Po niedzieli jedziemy z nią na konsultacje , może uda się wymienić obecne leki na takie , które jej przypasują . Dałam rodzinie 2 dni  , na zamontowanie zamka w moich drzwiach . Babcia nie była przy mnie agresywna , ale już nie potrafiłabym spokojnie spać ..:(

Ona musi byc zdiagnozowana ,wiem czasem a nawet zawsze to walka z wiatrakami.Ale nie tylko w Niemczech rodziny takie są ,w Anglii jest dokładnie to samo

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Od trzech dni na nudę nie narzekam . Wczoraj zadzwoniłam do Anielicy siostry , żeby z nią porozmawiała i próbowała uspokoić a przy okazji żeby miała świadomość , że nie wydziwiam . Siostrzyczka zaniepokoiła się i dzisiaj przybyła w odwiedziny . Kiedy wyszłam z nią na papierosa i oznajmiłam , że teraz je zostawiam , to kolejna seniorka wpadła w panikę i przyznała się , że boi się zostać z własną siostrą , kiedy ta jest w takim stanie O.o No iiiiii ...... przyznała się , że babcia w takich stanach miała ataki agresji :o Tak się wpieniłam , że jak puściłam jej wiązankę , co myślę na temat ukrywania przez rodziny niemieckie prawdziwego stanu podopiecznych , że w tych nerwach zaczęłam mieszać niemiecki z polskim :haha: Postraszyłam babę odpowiedzialnością karną za ukrywanie ważnych faktów przed opiekunką :haha: 

Anielica dzisiaj cały dzień śpi z przerwami na jedzenie . Pewnie odsypia te noce . Po niedzieli jedziemy z nią na konsultacje , może uda się wymienić obecne leki na takie , które jej przypasują . Dałam rodzinie 2 dni  , na zamontowanie zamka w moich drzwiach . Babcia nie była przy mnie agresywna , ale już nie potrafiłabym spokojnie spać ..:(

guggy.gifLepiej wymień agresywną babkę na dwóch dziadków . I też nie wiadomo jak trafisz .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...