Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Hejka :dyskusja:. Fajowo Was czytać z samego rana i cieszyć się Waszą radością, pogodą ducha , Waszym szczęściem, zadowoleniem, chęcią dzielenia się sukcesami, rozterkami,  nawet  snami . Pozdrawiam wirualnych przyjaciół  i  wirtualną  rodzinę . Miłego,  spokojnego dnia dla jednych , a dla innych pełnego w atrakcji czar, bo wiadomo,  że  bez tego nie bylibyśmy  nakręceni do dalszej egzystencji:cmok:

Chora jesteś, że tak oficjalnie gadasz? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Straszne luzy mam dzisiaj, az mi glupio.

Za to po obiedzie, jade ,,do miasta,,

Tzn zalicze Karstadt, pojde na kawe ,pogapie sie na normalnych ludzi, polaze po sklepach okolicznych.

W niedziele bylam w Leverkusen na targach materialow.

I znow zawrot glowy, od kolorow, wzorow, roznorodnosci.

Jakie cudowne obiciowe, czy na zaslony widzialam, oczoplasu mozna dostac.

wiekszosc sprzedawcow z Holandii.

Tak zglupialam, ze zamiast nakupic sobie roznych materialow(byl wspanialy len o roznych fakturach)to nabylam korzystnie tylko jeden stoff na zupanikO.o

Nic to ,zaraz sprawdze gdzie znow w poblizu bedzie taki jarmark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry!

Straszne luzy mam dzisiaj, az mi glupio.

Za to po obiedzie, jade ,,do miasta,,

Tzn zalicze Karstadt, pojde na kawe ,pogapie sie na normalnych ludzi, polaze po sklepach okolicznych.

W niedziele bylam w Leverkusen na targach materialow.

I znow zawrot glowy, od kolorow, wzorow, roznorodnosci.

Jakie cudowne obiciowe, czy na zaslony widzialam, oczoplasu mozna dostac.

wiekszosc sprzedawcow z Holandii.

Tak zglupialam, ze zamiast nakupic sobie roznych materialow(byl wspanialy len o roznych fakturach)to nabylam korzystnie tylko jeden stoff na zupanikO.o

Nic to ,zaraz sprawdze gdzie znow w poblizu bedzie taki jarmark

guggy.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...