Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Mój dwumiesieczny urlop w Pl dobiegł końca. Był intensywny pod względem logistycznym ale zamierzony cel osiągnięty. Teraz dwa miesiące pracy, powrót i złożenie podania w ZUS.....o emeryturę  :oklaski:

Walizka otwarta bo wkładam i wykładam.....I tak będzie do jutra :d

Miłego dnia kochani :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, NNNdanuta napisał:

Krótki urlopik czas kończyć :smutek:Zaraz zacznę ewakuację i podróż powrotną do Wrocławia... W samochodzie będą dwa majkuny, z których jeden będzie "stękał"  całą drogę ... z jakiś powodów nie lubi tego typu transportu... Dobrze, że to tylko 200 km... Miłego dnia wszystkim i tradycyjne buziaki :cmok:

Zdążę jeszcze jedną kawkę wypić....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dzień dobry :cmok:

Noc miałam spokojną , ale załączył mi się tryb czuwania i co chwilkę nasłuchiwałam dzwięki  z sypialni . Nie mogłam bym pracować na Steli ze sporadycznym wstawaniem , bo raczej nie pospałabym sobie  O.o 

Spokojnego dnia Wam życzę :)

Konia z rzędem temu kto mnie wybudzi przez te kilka godzin twardego snu. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :cmok:

Miłego popołudnia życzę......:d

 

Hejka :dyskusja:. Fajowo Was czytać z samego rana i cieszyć się Waszą radością, pogodą ducha , Waszym szczęściem, zadowoleniem, chęcią dzielenia się sukcesami, rozterkami,  nawet  snami . Pozdrawiam wirualnych przyjaciół  i  wirtualną  rodzinę . Miłego,  spokojnego dnia dla jednych , a dla innych pełnego w atrakcji czar, bo wiadomo,  że  bez tego nie bylibyśmy  nakręceni do dalszej egzystencji:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...