Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz to bluźnisz przeciw bliźniemu swemu....:lanie: A nowa zmiana to co nam dała, jak nie echte Gerechtigkeit? :haha:Jest sprawiedliwie? Jest! :szydera:

Przeciw blizniemu czy raczej blizniaczemu?

Chyba sie w granat zaopatrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

@Maria Jolanta szczesliwej podróży :love:.

Nie wygłupiaj się.... koleżanka podróżuje tak często w tę i w tamtą, że my nic innego nie robimy, tylko jej szczęśliwej podróży życzymy...:haha: Za cztery dni znowu mamy życzyć....a co za dużo, to niezdrowo... :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Przeciw blizniemu czy raczej blizniaczemu?

Chyba sie w granat zaopatrze.

No....przejęzyczyłam się.... niechcący...:haha: A po co chcesz granatka? Jeśli w celu, o jakim myślę, to zapytam....chcesz drugi? Mam zapasik...:haha:i parę giwerek się znajdzie...i pizdoletków też...:szydera: Tylko weź mnie na akcję...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Uff.dotarłam po godzinie czytania. Każdy w nagrodę ode mnie za świrowanie dostaje breloczek. Dzisiaj to już dalicie 100 % dowód , że wariaci są wśród nas :dimage.png.7735039a08fc1cb5edb8a82af355162a.png.:szydera::szydera:

Dziekujemy. Dobre i to, chociaz teraz modne sa "ogonki". To idealny prezent dla wariatek:szydera: 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No....przejęzyczyłam się.... niechcący...:haha: A po co chcesz granatka? Jeśli w celu, o jakim myślę, to zapytam....chcesz drugi? Mam zapasik...:haha:i parę giwerek się znajdzie...i pizdoletków też...:szydera: Tylko weź mnie na akcję...:oklaski:

Musze dopracowac szczegoly akcji, potem zbiore ekipe:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wygłupiaj się.... koleżanka podróżuje tak często w tę i w tamtą, że my nic innego nie robimy, tylko jej szczęśliwej podróży życzymy...:haha: Za cztery dni znowu mamy życzyć....a co za dużo, to niezdrowo... :haha:

Taka już podróżniczka z tej naszej M+ J :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

To co ty, biedna, na śniadanie wypijesz? :szydera:

Jutro  śniadanie z Romanem Polańskim będę jadła internazionale, czyli chleb z dżemem:d. Nowy serial jurto kręcimy         :oklaski::oklaski:     image.png.cd486da629c5bfd18a9aa01b9c848667.png , tudzież pożegnać się dziś chciałam, bo kamery nie lubią  balkonów pod oczami :haha:. Dobranoc :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No....przejęzyczyłam się.... niechcący...:haha: A po co chcesz granatka? Jeśli w celu, o jakim myślę, to zapytam....chcesz drugi? Mam zapasik...:haha:i parę giwerek się znajdzie...i pizdoletków też...:szydera: Tylko weź mnie na akcję...:oklaski:

Poczekajcie na mnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...