Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, violka napisał:

Potrzebujesz jeszcze certyfikat :cool: Jak będę na głodzie , to pomyślimy o ekspertyzie :haha:Przy dobrych wiatrach , może wystawię Ci takowy :d

certyfikat juz mam (metryka urodzenia) i nie jedna ekspertyzę.Nie mówie jednak ze przy dobrych wiatrach i głodzie nie poddam się jeszcze jednej ( expertyzie) :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ja tu mam pytanko.

Czy latwo jest znalezc przez forum zastepstwo?

Raz szukałam i znalazłam. Erika Kasieńką się opiekuje. 

Chyba dużo zależy od tego jakie to miejsce, wynagrodzenie i czy akurat ktoś szuka nowej pracy.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szukam chętnych na szlugaska....:papieros:

 

4 minuty temu, ORIM napisał:

Warunki Kasa,spokój i cud miejsce. Nic trudnego :haha:

Poważnie to jeszcze zaufanie i warto tego kogoś troszkę poznać.

No i widzisz jaki interesowny ? :haha:Nawet za szlugaska trzeba płacić. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ciężka sprawa. Plasikowe potrafią przegryźć, metalowe obejdą i wejdą górą. Ale próbuj, dodaj pokrojone ząbki czosnku, nie lubią tego zapachu.

Ale najważniejsze - zacznij zimą "dokarmiać" nornice. Na plastikowym talerzyku wysyp trutkę, przykryj  plastikowym pudełkiem po maśle z wyciętym małym otworkiem, oczywiście postaw dnem do góry i przyciśnij kamieniem. To konieczne by nie potruć ptaków.  "Karmniki" sprawdzaj i dawaj świeżą karmę całą zimę. 

Jakieś konkretne pożywienie masz na mysli? Nigdy nie dokarmiałam nornic, choć zeżarły mi wszystkie krokusy swego czasu. Nie wiem tylko, dlaczego nie lubią lilii. No pleni mi się ta lilja jak chwast jakiś , a nornica nie ruszy. Na ostatnim urlopie zauwazyłam slad przy różanecznikach, no ale tego to chyba nie zeżrą.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Jakieś konkretne pożywienie masz na mysli? Nigdy nie dokarmiałam nornic, choć zeżarły mi wszystkie krokusy swego czasu. Nie wiem tylko, dlaczego nie lubią lilii. No pleni mi się ta lilja jak chwast jakiś , a nornica nie ruszy. Na ostatnim urlopie zauwazyłam slad przy różanecznikach, no ale tego to chyba nie zeżrą.

Żarte są cholery jak nie wiem co. Zjadają wszystko co da się zjeść, korzonki też podgryzają ale to trudniej zobaczyć. Dlatego tylko zimą jest szansa by się ich pozbyć. Kup jakieś 2-3 różne, zobaczysz jaka im bardziej smakuje. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...