Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

@ORIM, no uważaj sobie chłopcze przystojny, nie najgorzej zbudowany! To się nazywają antyki, a nie stare rupiecie. ANTYKI i więcej szacunku proszę dla kreatywnosci, oraz miłości do historii!!!:ostrzegam:TE stare rupiecie to jak mercedes wśród paździerzowych meblościanek i ,,papierowych" ikeowskich mebli. Ponadto mają duszę! Te wszystkie nowoczesne, to po 2 latach nadają się tylko i wyłącznie na śmietnik.

Jak pięknie  to wytłumaczyłas :oklaski::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pochwalam, że kupiłam dziś sobie w Aldi Nord :d , bardzo tanie cebulki wiosennych kwiatków. Otóż nabyłam tulipanki czerwone, oraz żółte, a także żonkile i narcyze, a także krokusy wielokolorowe :d Teraz obmyslam, gdzie je posadzić i w czym, żeby nornice mi nie zjadły na zimową kolację. Te gotowe koszyczki to raczej o d.....ę potłuc, jak głoszą znawcy tematu. Może metalowe stare durszlaki? Jak myslicie? A moze nawet plastikowe?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Jak pięknie  to wytłumaczyłas :oklaski::cmok:

Ależ oczywiście :d Będę starych mebli bronić jak niepodległości. Sama posiadam i uwielbiam. Za tydzień będę reanimowała 2 stoliki, oraz szafkę sypialnianą. Juz się nie mogę doczekać :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Się pochwalam, że kupiłam dziś sobie w Aldi Nord :d , bardzo tanie cebulki wiosennych kwiatków. Otóż nabyłam tulipanki czerwone, oraz żółte, a także żonkile i narcyze, a także krokusy wielokolorowe :d Teraz obmyslam, gdzie je posadzić i w czym, żeby nornice mi nie zjadły na zimową kolację. Te gotowe koszyczki to raczej o d.....ę potłuc, jak głoszą znawcy tematu. Może metalowe stare durszlaki? Jak myslicie? A moze nawet plastikowe?

Ja mam plastikowe, głębokie, a pod każdym agrowłóknina. Nornice nie mają szans...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ja mam plastikowe, głębokie, a pod każdym agrowłóknina. Nornice nie mają szans...:oklaski:

Nie widziałam głębokich, tylko takie jakieś płytkie. Mam jeden stary durszlak plastikowy, co to moje dziecko niechcący sfajczyło lekko, to z pewnoscią się nada. Poszukam na starociach coś podchodzącego pod metalowe durszlaki emaliowane. A te cebulki słuchajcie to paczka po 0,99 ojro. No to darmocha po prostu jest.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Się pochwalam, że kupiłam dziś sobie w Aldi Nord :d , bardzo tanie cebulki wiosennych kwiatków. Otóż nabyłam tulipanki czerwone, oraz żółte, a także żonkile i narcyze, a także krokusy wielokolorowe :d Teraz obmyslam, gdzie je posadzić i w czym, żeby nornice mi nie zjadły na zimową kolację. Te gotowe koszyczki to raczej o d.....ę potłuc, jak głoszą znawcy tematu. Może metalowe stare durszlaki? Jak myslicie? A moze nawet plastikowe?

W tej dziedzinie , to @Maria Jolanta może doradzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dawaj zdjęcia :oklaski: Proszę :cmok:

No juz dawałam przecież, ileż dawać będę??? :d :d :d . No dobra, ale muszę ze srajfona, bo tam mam zdjęcia. Stolików i szafki do sypialni zdjęcia nie mam , bo to w miarę nowe nabytki, czyli z zeszłego urlopu, kupione za jakieś grosze po prostu. Piękne , dębowe, ale zniszczone zębem czasu. Będę reanimowac :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No juz dawałam przecież, ileż dawać będę??? :d :d :d . No dobra, ale muszę ze srajfona, bo tam mam zdjęcia. Stolików i szafki do sypialni zdjęcia nie mam , bo to w miarę nowe nabytki, czyli z zeszłego urlopu, kupione za jakieś grosze po prostu. Piękne , dębowe, ale zniszczone zębem czasu. Będę reanimowac :d 

Dawać można bez końca :haha:

Czekam na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

Ależ oczywiście :d Będę starych mebli bronić jak niepodległości. Sama posiadam i uwielbiam. Za tydzień będę reanimowała 2 stoliki, oraz szafkę sypialnianą. Juz się nie mogę doczekać :d 

I masz rację, tyż kocham stare meble i nie tylko:d

Właśnie skończyłem renowację takiego cuda z 1968roku, w pełni sprawny:d

DSCN0114.JPG

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

I masz rację, tyż kocham stare meble i nie tylko:d

Właśnie skończyłem renowację takiego cuda z 1968roku, w pełni sprawny:d

DSCN0114.JPG

A jest , to cudo :d  no i cóż mam powiedzieć ... hmmmm......... ładny , wygląda na jeszcze sprawny , długość też fajna :haha: fajny :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...