Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Skąd ta skromność??haha:szydera:..wg Twojej tabelki pozostało Ci jeszcze całowanie hmmm ..też z babcią .... Czyżby kusiła perspektywa spalenia kalorii??:szydera:

perspektywa spalenia kalorii kusząca ale wypadająca proteza babki raczej mnie wstrzymuje od odchudzania :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

perspektywa spalenia kalorii kusząca ale wypadająca proteza babki raczej mnie wstrzymuje od odchudzania :haha:

Hahaha to może bez protezy:szydera: nie no nieee :szydera: nie rób tego:szydera: są inne metody spalania kalorii uwierz

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Heidi napisał:

Czy ktoś słyszał, albo widział @geronimo , bo mi ktoś/coś przemknęło przed chwilą przed  oczami. Odchudza się jeszcze ? image.png.a23ba83a50e5d843f7818658c1de6ac4.pngPif, paf , tzn dba o linię ? 

Heidi, żyję i mam się dobrze na diecie aktualna waga 72kg:d

Czytam, piszę i w wolnych chwilach fotografuję tylko problem z pokazaniem.

Fotografuję na filmach a te dopiero wywołane i zeskanowane będą jak wrócę do PL

Witam wszystkich serdecznie:cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Lepiej masażyście się oddać w ręce  jak aptekarzowi:szydera:.płać i płacz

@Heidi, no aż taka rozrzutna to ja nie jestem . W sezonie niech płaci za mnie NFZ, albo ZUS, no ale to dopiero mi się przytrafi najwczesniej za 1,5 roku :d, a tego mój kręgosłup może nie przetrzymać . Po sezonie to co innego. Wartość tygodniowego turnusu spada o 60 % :d .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Heidi, żyję i mam się dobrze na diecie aktualna waga 72kg:d

Czytam, piszę i w wolnych chwilach fotografuję tylko problem z pokazaniem.

Fotografuję na filmach a te dopiero wywołane i zeskanowane będą jak wrócę do PL

Witam wszystkich serdecznie:cześć2:

Część krajan:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

@Heidi, no aż taka rozrzutna to ja nie jestem . W sezonie niech płaci za mnie NFZ, albo ZUS, no ale to dopiero mi się przytrafi najwczesniej za 1,5 roku :d, a tego mój kręgosłup może nie przetrzymać . Po sezonie to co innego. Wartość tygodniowego turnusu spada o 60 % :d .

a atrakcje na parkiecie  takie same :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

No i co? nie pojawiłaś się w Sandomingo, a szkoda odkryłem miejsce ze wspaniałą kawą:d

Jak to nie byłam i to kilka razy ale kontakt z Tobą był zdrowy.Albo bawiłeś w stolycy:szydera: albo burzyles dom w Sandomierzu.A ja bidulka byłam :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...