Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

:trele: a my już jesteśmy od dawna na A1 ,a teraz na A2  z tomahawkami idziemy:szept:. Myszy dla kotów zostawiamy (ups. @Andreaa ma taki awatarek :haha:, ale tu nie o niej mowaO.o w złym kontekście )

Idźcie sobie,idźcie.Też bym polazła ale nijak nie kumam o czym mowa :( Znam tylko L4 :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Czytalam wstepnie i ja nic nie kapito   !!!! 

Poczekaj.. przefarbuje wlos na ciemny i jeszcze raz do lektury podejde :-))))

Spokojnie... złap oddech, potem jeszcze jeden. Tak to możliwe !!!!! Włosy juz prawie inną barwę mają. Jeszcze jeden oddech :). No :oklaski: , udało się . Czarnula jak kasztanka Piłsudskiego :szydera:.

Jeszcze raz poczytaj, wolno, ze zrozumieniem. Potem na priv. To proste jak sznurek w kieszeni:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Słoma w gardle ,jest albo do przetrawienia ,albo do wyplucia...gorzej ze słomą wyłażącą z obuwia ...to tak na marginesie pospiesznie uzupełnionej lektury forumowej . Nie wszystko ogarnęłam z tego pośpiechu :haha:, nie wszystko rozumiem ( te techniczne zawiłości , kiedyś mnie zabiją:szydera:) ,ale naszła mnie myśl, czy aby sowiecka Rosja nie miałam racji kierując na przymusowe leczenie psychiatryczne !? :haha:

az mnie korci afrykodzika zadac pytania wprost..kto co z kim i...dlaczego...ale nie to nie moja dzialka...od tego mamy moderacje i niech tak zostanie

wiesz co..wyglada na to ze nasz narod musi bata nad soba chyba jednak miec..inaczej sie rozpasa i wyrabia dziwne rzeczy...

moze te ich "metody leczenia"...nie byly takie zle???

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Dokladnie..... 

 

Lepiej skupic sie na prawdziwych przyjaciolach i rodzinie,a forum traktowac jako material pomocny  w naszej pracy i odskocznie  do milo spedzonego czasu na wyjezdzie.

W takiej duzej grupie osob o roznorakim charakterze,jeszcze sie nie zdarzylo,zeby wszyscy siebie kochali.

 

 

 

zobacz andreaa jak sie porobilo...czy to radek a moze lukasz czy to inez a moze jolanta...niewazne...bo wydaje mi sie ze takich ludkow iecej jest...temat nabiera emocji...wymiana zdan....niepotrzebne intrygi...afery itp...a czy to aby na pewno o to chodzi????

chyba nie.....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) w ten burzliwy poniedziałek. Mam dla Was pyszną kawusię.Ciekawy sposób przyrządzenia.Kobieta wpierw wsypała do naczynia ziarna kawy naturalnej,następnie przez kilkanaście minut ją wypalała,Później te ziarna zalane zostały syropem z dodatkiem imbiru i zaś długą chwilę trzeba było czekać.Ale warto bo kawa pyszna :) Mocna i aż gęsta w smaku.Podawana była w maciupińkich filiżaneczkach ,takich na dwa łyki ale padniętego słonia postawiłaby na nogi :haha:Acha i mocno rozgrzewa :)  

IMG_20180826_163522968 (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpg

A GDZIE TAKA KAWE SERWUJA???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

 

wiesz co..wyglada na to ze nasz narod musi bata nad soba chyba jednak miec..inaczej sie rozpasa i wyrabia dziwne rzeczy...

moze te ich "metody leczenia"...nie byly takie zle???

Moja diagnoza jest identyczna ... może bat nad sobą ma moc przywracania morale w narodzie ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...