Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Znalazlam nawet stronki z roznymi probkami  w gratisie. Zobaczymy co przyjdzie za darmo.

Jesli tak,to dam znac. Bedziemy korzystaly z ,,rozdawnictwa" niemieckiego :-))))))))))))

 

Za darmo przyjdzie, tylko za przestłkę zapłacisz. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Moderator napisał:

Jeżeli ta osoba udaje, że nigdy tu nie była i wykorzystuje ten fakt to naszym zdaniem to nie jest fair. My najczęściej nie znamy powodów likwidacji konta. Ten przypadek jest szczególny, bo to konto osoby, która tu już była i działała aktywnie. 

Nie zamykamy drzwi na klucz i są tu osoby, które wracały. Zawsze takie wnioski rozpatrujemy indywidualnie. Nigdy jednak nie będzie zgody na wykorzystywanie innych Forumowiczów i budowania swojego wizerunku od zera, np. obrażając wszystkich i wrócić jako nowa ja.

Czyli jestem już w domu :haha: Stary nowy Forumowicz a zaatakował starą nową Forumowiczkę . Nie pochwalam takiego zachowania i uważam , ze powinno być karalne ale ta para nie różni się od siebie  . :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Moderator napisał:

Jeżeli ta osoba udaje, że nigdy tu nie była i wykorzystuje ten fakt to naszym zdaniem to nie jest fair. My najczęściej nie znamy powodów likwidacji konta. Ten przypadek jest szczególny, bo to konto osoby, która tu już była i działała aktywnie. 

Nie zamykamy drzwi na klucz i są tu osoby, które wracały. Zawsze takie wnioski rozpatrujemy indywidualnie. Nigdy jednak nie będzie zgody na wykorzystywanie innych Forumowiczów i budowania swojego wizerunku od zera, np. obrażając wszystkich i wrócić jako nowa ja.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, która potwierdziła moje spostrzeżenia. Po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, że Moderacji należy się najwyższy szacunek i moja miłość dozgonna....:1007_hearts: A już Moderacja wie za co...:cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Co chwilę dostaję zdjęcia z wczorajszej imprezy O.o Chyba się pochlastam :haha: Jak mogłam tak całkiem na trzezwo dać się ciągle fotografować O.o toż to jakiś koszmar z ulicy demenclandzkiej :haha: Chyba nie zasnę :szydera:

Chcesz moje zdjęcie ? 

Do rana nie zaśniesz. :haha:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Co chwilę dostaję zdjęcia z wczorajszej imprezy O.o Chyba się pochlastam :haha: Jak mogłam tak całkiem na trzezwo dać się ciągle fotografować O.o toż to jakiś koszmar z ulicy demenclandzkiej :haha: Chyba nie zasnę :szydera:

Dawaj te focie....pośmiejemy się razem...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie pozegnam moi kochani...wprawdzie sie urlopuje ale z rana chce kawe wypic kanapeczki zrobic do pracy mlodziezy bo w to zdrowe zywienie w sklepach bio nie wierze...moze sie uda mi przemycic cos w istocie zdrowego...z zestawie sniadaniowym

i oczywiscie wykorzystujac puste chodniki z rana kiedy ludziki spiesza sie do pracy ..o tak nieprzyzwoitej porze wybrac sie na roweros....

a co...kto komu opiekunce na urlopie zabroni....:haha:

zatem....dobrej nocy

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

sie pozegnam moi kochani...wprawdzie sie urlopuje ale z rana chce kawe wypic kanapeczki zrobic do pracy mlodziezy bo w to zdrowe zywienie w sklepach bio nie wierze...moze sie uda mi przemycic cos w istocie zdrowego...z zestawie sniadaniowym

i oczywiscie wykorzystujac puste chodniki z rana kiedy ludziki spiesza sie do pracy ..o tak nieprzyzwoitej porze wybrac sie na roweros....

a co...kto komu opiekunce na urlopie zabroni....:haha:

zatem....dobrej nocy

 

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...