Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, 1bozka napisał:

A mnie nasuwa się jedna odpowiedź...chore jest takie zachowanie

jakie to szczeście że to ty powiedziałaś.Twoja delikatność i dobre wychowanie nie pozwalają na dosadniejsze określenia.

Ja moge.Podobno facetowi wypada.Popaprańcy bez życia prywatnego,debile,ćwierc mozgi z brakiem horyzontów,tępaki żyjące w internecie zakładaja multi konta aby zabłysnąć chociaz w sieci.To błyszczenie jednak jak cała reszta tez im nie wychodzi

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

jakie to szczeście że to ty powiedziałaś.Twoja delikatność i dobre wychowanie nie pozwalają na dosadniejsze określenia.

Ja moge.Podobno facetowi wypada.Popaprańcy bez życia prywatnego,debile,ćwierc mozgi z brakiem horyzontów,tępaki żyjące w internecie zakładaja multi konta aby zabłysnąć chociaz w sieci.To błyszczenie jednak jak cała reszta tez im nie wychodzi

Ależ Ty jesteś ostry    :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

jakie to szczeście że to ty powiedziałaś.Twoja delikatność i dobre wychowanie nie pozwalają na dosadniejsze określenia.

Ja moge.Podobno facetowi wypada.Popaprańcy bez życia prywatnego,debile,ćwierc mozgi z brakiem horyzontów,tępaki żyjące w internecie zakładaja multi konta aby zabłysnąć chociaz w sieci.To błyszczenie jednak jak cała reszta tez im nie wychodzi

Przesadziłeś z tą moją delikatnością :haha:hahaha ale .hmm czemu nie??:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralam sie dzisiaj z mlodzieza na objazd wlasnie TA plaza na stogach...portowe kontery teren wojskowy ogrodzony itd...potem zalukalismy na westerplatte...ciekawa bylam czy miasto juz naprawilo podmyty deptak wzdluz falochornu...roboty w czarnej du....ie od dwoch lat...i nie wiadomo kiedy znow oddadza sciezke dla piechurow i rowerow do uzytku...ale pozarlam pyyyyyyszego gofra z bita smietana i borowkami.....

siedzielismy przy stoliku odganiajac sie od os...podszedl bezdomny czlowiek....stal przy smietniku i zastanawialam sie czego tam szuka....trafil sie mu...niedejedzony kawalek gofra....kazalam mlodszemu kupic swiezego suchego gorfa....i dac temu czlowiekowi....nie rusza mnie w sumie praktycznie nic przy jedzeniu  ale.....poczulam niemalze odruch wymiotny jak wdzialam goscia upackanego resztami gofra oblizujacego dzem i smietane...nie wiem czy wydukal cokolwiek do syna....wzial gofra...tamtego jednak skonczyl....i poszedl dalej......szamal tego nowego tez....

smutne...nie zastanawiam sie dlaczego ten facet znalazl sie w tym miejscu ale....zal mi takich ludzi...najzwyczajniej w swiecie...zycie potrafi czasami pisac takie scenariusze ze wszystko wywraca sie do gry nogami....nie zawsze winny jest taki bezdomny...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

havana...w de takie plaze sa dla wybrancow....wiesz ze niemcy kochaja sie w takim relaksie i nagosc nie jest dla nich niczym niezwyklym...to u nas na takich plazach mozna zauwazyc panow ktorzy preza sie dumnie jak...pawie i cykaja na lewo i prawo czy ktos ich zauwaza...patrz kobiety...moze to budowanie swego ego? nie wiem...ale to nadal stanowi egzotyke ....szkoda....bo niby chcemy do tej europy  ale nasza zasciankowosc wychodzi wszelkimi otworami ...oknami drzwiami itd....:szydera:

Nie jest to dla mnie egzotyka. Na wielu plazach bywalam i nadal bywam. Te,  o ktorych mowa nie sa az tak powszechne,  jak by sie wydawalo. Najlepsze podobno w Grecji ale to chyba nie dziwi, bo kraj ten ma najdluzsza linie brzegowa w Europie.

Dobrze, ze sa,  bo naturysci sa zadowoleni i ich przeciwnicy tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

wybralam sie dzisiaj z mlodzieza na objazd wlasnie TA plaza na stogach...portowe kontery teren wojskowy ogrodzony itd...potem zalukalismy na westerplatte...ciekawa bylam czy miasto juz naprawilo podmyty deptak wzdluz falochornu...roboty w czarnej du....ie od dwoch lat...i nie wiadomo kiedy znow oddadza sciezke dla piechurow i rowerow do uzytku...ale pozarlam pyyyyyyszego gofra z bita smietana i borowkami.....

siedzielismy przy stoliku odganiajac sie od os...podszedl bezdomny czlowiek....stal przy smietniku i zastanawialam sie czego tam szuka....trafil sie mu...niedejedzony kawalek gofra....kazalam mlodszemu kupic swiezego suchego gorfa....i dac temu czlowiekowi....nie rusza mnie w sumie praktycznie nic przy jedzeniu  ale.....poczulam niemalze odruch wymiotny jak wdzialam goscia upackanego resztami gofra oblizujacego dzem i smietane...nie wiem czy wydukal cokolwiek do syna....wzial gofra...tamtego jednak skonczyl....i poszedl dalej......szamal tego nowego tez....

smutne...nie zastanawiam sie dlaczego ten facet znalazl sie w tym miejscu ale....zal mi takich ludzi...najzwyczajniej w swiecie...zycie potrafi czasami pisac takie scenariusze ze wszystko wywraca sie do gry nogami....nie zawsze winny jest taki bezdomny...

Każdy ma swoją historię czasem nawet bardzo smutną

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

wybralam sie dzisiaj z mlodzieza na objazd wlasnie TA plaza na stogach...portowe kontery teren wojskowy ogrodzony itd...potem zalukalismy na westerplatte...ciekawa bylam czy miasto juz naprawilo podmyty deptak wzdluz falochornu...roboty w czarnej du....ie od dwoch lat...i nie wiadomo kiedy znow oddadza sciezke dla piechurow i rowerow do uzytku...ale pozarlam pyyyyyyszego gofra z bita smietana i borowkami.....

siedzielismy przy stoliku odganiajac sie od os...podszedl bezdomny czlowiek....stal przy smietniku i zastanawialam sie czego tam szuka....trafil sie mu...niedejedzony kawalek gofra....kazalam mlodszemu kupic swiezego suchego gorfa....i dac temu czlowiekowi....nie rusza mnie w sumie praktycznie nic przy jedzeniu  ale.....poczulam niemalze odruch wymiotny jak wdzialam goscia upackanego resztami gofra oblizujacego dzem i smietane...nie wiem czy wydukal cokolwiek do syna....wzial gofra...tamtego jednak skonczyl....i poszedl dalej......szamal tego nowego tez....

smutne...nie zastanawiam sie dlaczego ten facet znalazl sie w tym miejscu ale....zal mi takich ludzi...najzwyczajniej w swiecie...zycie potrafi czasami pisac takie scenariusze ze wszystko wywraca sie do gry nogami....nie zawsze winny jest taki bezdomny...

Większa część , sama wybrała sobie takie życie a reszta to zagubieni ludzie , którzy nie potrafią poszukać pomocy lub nie chcą z niej skorzystać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...